Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Πουλο!!!!!!!

Go down 
+9
TF Smels_BSW
el_pistolero
Suarez-Carroll
giannis_ynwa
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Tasos_Liverpool
harrykewell
EKate
Loco Margas
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty8/1/2011, 12:09

achilleas10 wrote:
The Return of the King!!!

Παντως, δεν θα πρεπει να παρουν τα μυαλα μας αερα. Ο Κενυ δεν εχει μαγικο ραβδι (εχει βεβαια μαγικο ποδι, αλλα αλλο ειναι το θεμα μας). δεν μπορει μεσα σε μια μερα να τ'αλλαξει ολα. Βασικα δεν περιμενω πολλες αλλαγες μεχρι το καλοκαιρι. Δεν περιμενω ουτε τιτλους. Αυτο που ζηταω απο τον Κενυ ειναι να σταθεροποιησει την ομαδα, να δουμε λιγο ποδοσφαιρο (και οχι αυτο το κλωτσοσκουφι που βλεπουμε) και να δω ΠΑΘΟΣ!!! Δεν μπορω να συνεχισω να βλεπω τοση απαθεια και να βαζουν καποιοι το ονομα τους πανω απο την ομαδα...

Θα μπορουσε καλλιστα να θυμησει μια απο γνωστες ιστοριες με τον Σανκλυ (την κανω copy-paste γιατι βαριεμαι να γραφω)

Take that poof bandage off, and what do you mean you've hurt 'your' knee, it's Liverpool's knee!
-To Tommy Smith after he'd turned up for training with a bandaged knee

Κι εγώ το ΙΔΙΟ είπα - να μην ενθουσιαζόμαστε ΤΟΟΟΟΟΣΟ πολύ και τόσο γρήγορα!
Να έχουμε ΥΠΟΜΟΝΗ, ΑΓΑΠΗ και ΣΕΒΑΣΜΟ πάν' απ' όλα στον Κέννυ και... να του δώσουμε χρόνο! Απ' τη μια στιγμή στην άλλη, να μας κάνει... Μπαρτσελόνα, είναι ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΑΔΥΝΑΤΟΝ!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
harrykewell
Friend of "Reds"
Friend of
harrykewell


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 37

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty8/1/2011, 12:44

achilleas10 wrote:
T
Take that poof bandage off, and what do you mean you've hurt 'your' knee, it's Liverpool's knee!
-To Tommy Smith after he'd turned up for training with a bandaged knee
auto einai to mono pou xreiazetai i omada mas gia na kerdisei aurio!na paiksoun oloi gia ti fanela k na min paizoun san loules!!
Back to top Go down
VaLoL
Friend of "Reds"
Friend of
VaLoL


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-06

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty9/1/2011, 01:52

Η φανέλα αυτής της ομάδας ζυγίζει έναν τόνο..Είναι φτιαγμένη για μεγάλα ματς αλλά για να μπω και στον θέμα του ποστ δεν ήταν το κούτσουρο που καθότανε στον πάγκο το μόνο μας πρόβλημα..Παίχτες "λίγοι", διοίκηση στον κόσμο της..Δεν γίνεται αυτή η ομάδα με αυτόν τον κόσμο που τραγουδάει το απίστευτο να εχει τέτοια διοίκηση..Τεσπά, με τη νίκη πρόκριση σήμερα απέναντι στον τσιχλάκια με τα βουβαλοπαιδα του..
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty9/1/2011, 02:14

Ego gia tin ora den mporo na po kati kako gia tin dioikisi. Mou dosan Kenny ston pago.

I kainouria dioikisi dini megali emfasi ston filathlo. Etsi nomizo. Kai propanton.... Krataei ton logo tis...
Oso kai na min mas arese i katastasi Hodgson mages i dioikisi eixe pei apo tin arxi oti tha dothei xronos mexri tin nea xronia ston Hodgson. To eipan kai to ekanan. Stin teleytaia LIVE synenteyksi sto lfc,tv pou eixan rotithikan kai apantisan oti menei o Hodgson alla theloume apotelesmata TORA. Ta apotelesmata den eirthan kai opos kai eipan ton stamatisan. Dyo agones argotera nai...Paizei rolo ? Den ksero...

Opos leo omos den tin krino tora... Den leo einai kaloi. Ayto tha to po opos eipa kai palia tou xronou ton Septemvri... Otan akomi kalitera tha erthoun ta sxedia tou neou gipedou I KALITERA tis anaplasis tou ANFIELD.
H Epomeni kinisi tous einai to metagrafiko tou Ianouariou....Eidomen,.
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty9/1/2011, 10:05

Ρωμύλε κατάλαβες τώρα γιατί δε με πειράζει η ήττα αυτή όπως άλλες????

1) PRESS Γαμώ την πουτάνα μου κάθε φορά που πιέζαμε κλέβαμε μπάλες.
2) ψηλό PRESS. ναι ρε πούστη... σα να παίζαμε εντός έδρας πιέζαμε!
3) Ψυχή. Από το πρώτο δευτερόλεπτο πιέζαμε, τρέχαμε, ψαχνόμασταν για κόντρες.... ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ.
4) ΣΩΣΤΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΓΚΑΙΡΑ. Torres Meireles τα φτύσανε από το τρέξιμο και πολύ σωστά βγήκαν. Καλός ο Shelvey, o Babel έπαιξε μπροστά επιτέλους...
5) Ο Kelly ήταν έκπληξη... καλά τα πήγε αλλά έπεσε κ αυτός στο 2ο ημίχρονο
6) Ο Στηβάκος το γούσταρε... αλλά αυτό το ΒΡΩΜΕΡΟ ΚΑΘΙΚΙ, ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΛΙΟΜΠΑΣΤΑΡΔΟΣ, ΑΥΤΟΣ Ο ΜΟΥΛΟΣ. Ο ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ, Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΟΥ FERGIE τον έβγαλε... πάνω που είχε καύλες...
7) ΟΣΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛ, ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΗΤΑΝ ΠΕΝΑΛΝΤΥ ΑΥΤΟ. Ούτε που τον άγγιξε ρε γαμώτο το παιδί... τσάμπα μας γάμησε το παιχνίδι.

Εν ολίγοις, είμαι πολύ ευχαριστημένος από τη σημερινή μας εμφάνιση, λαμβάνοντας υπόψην μου ότι ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΜΑΣ είχε μόλις μια μέρα στο τιμόνι, και η ομάδα βρομάει ακόμα Royλα...

SUPPORT & BELIEVE (Σε ένα μήνα το πολύ θα τρίβουμε τα μάτια μας....)
Back to top Go down
VaLoL
Friend of "Reds"
Friend of
VaLoL


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-06

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty10/1/2011, 03:04

Φίλε lupusLFC, διαβάζοντας πολλές τοποθετήσεις σου σκέφτηκα τα εξής : Όλοι οι οπαδοί όλων των ομάδων θεωρούν πως είναι μοναδικοί στον τρόπο και την αγάπη που δείχνουν για την ομάδα που λατρεύουν και έχουν κάθε δικαίωμα να πιστεύουν έτσι..Μπερδεύεις ομάδα με αυτοκίνητο, γυναίκα και δεν ξέρω γω τι άλλο..Δεν είναι τίποτα ίδιο με το ποδόσφαιρο, εγώ ας πούμε αγαπάω λίγο περισσότερο τον θρύλο της Ελλάδας απ' την θρύλο της Αγγλίας και αυτό δεν σημαίνει πως δεν είμαι Λίβερπουλ οπότε δεν έχω και το παραμικρό πρόβλημα αν κάποιος οπαδός που μπορεί και πηγαίνει κάθε μέρα γήπεδο με θεωρεί ισάξιο του εκτός κι αν υπάρχει οπαδόμετρο που μετράει την αγάπη προς την ομάδα μας άρα χάνω..

lupusLFC wrote:
(Γι' αυτό και έγραψα κάπου αλλού, το ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΙ "ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ" ένας οπαδός της Λίβερπουλ και ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ να νοιώθει! Γι' αυτό και τόνισα εκείνα τα πράγματα και αρκετοί δεν τα κατάλαβαν και διαφωνούν με το σκεπτικό μου... Βασικά, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΠΤΙΚΟ "ΜΟΥ"! Είναι το σκεπτικό/φιλοσοφία της ΟΜΑΔΑΣ, της ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ της Λίβερπουλ! ΟΦΕΙΛΕΙΣ, ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ να σκέπτεσαι έτσι...)
Όσο γι' αυτά που λες εδώ έχω καραφλιάσει τελείως!!Τόσα πολλά πρέπει μαζεμένα!!ΠΡΕΠΕΙ να είσαι, ΠΡΕΠΕΙ να νοιώθει!!Αν πρέπει τόσα πολλά και όντως είναι έτσι θα πρέπει να αναθεωρήσω πολλά πράγματα γιατί αλλιώς νόμιζα πως είναι ο κόσμος που τραγουδάει το ασύγκριτο YNWA..Γνώμη μου είναι πως δεν υφίσταται λέξη πρέπει πουθενά φίλε μου..Εκτός κι αν πρέπει!! Wink Wink ..
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty10/1/2011, 09:31

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/kenny-on-future-and-transfers

διαβάστε το. αξίζει κάθε λέξη που λέει...
Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty10/1/2011, 12:09

epidi eida kai tis dolosis tou live!.. ti na pw gia ton kenny makati kai na tou vgoun! Smile ante pame gia xabi(alonso) !!!
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Tasos_Liverpool
"Red" Supporter
Πουλο!!!!!!! - Page 3 Fanrank
Tasos_Liverpool


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty10/1/2011, 12:31

Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty10/1/2011, 12:34

δεν παίζει να έρθει... μην ακούω κουλά ότι η Ρεάλ δεν έχει ανάγκη λεφτα κλπ... Για όνομα! 21ος αιώνας είναι... η μπάλα είναι το ακριβότερο προιόν του κόσμου αυτή τη στιγμή.

Nα μπουν οι μικροί μέσα πρώτα... Shelvey Spearing Wilson, να έρθει ο Shawcross που είναι παιχτούρι, να κλείσει και κανα Wickham που είναι φανατικός, και θα μαστε οκ!

http://www.gazzetta.gr/football/europe/item/128054-%CE%A3%CF%84%CE%B7-%CE%9B%CE%AF%CE%B2%CE%B5%CF%81%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB-%CE%BF-%CE%9A%CE%BB%CE%B1%CF%81%CE%BA

Η πρώτη κίνηση έγινε... Καιρός να φύγουν τα τσιράκια του Rafa από την ομάδα- να καθαρίσει λιγάκι αυτή η... ισπανίλα από το staff.
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 3 Empty10/1/2011, 12:40

el Niño wrote:
http://www.england365.gr/article/11150/%CE%A6%CE%AD%CF%81%CF%84%CE%B5-%CE%BC%CE%BF%CF%85-%CE%B4%CE%AD%CE%BA%CE%B1-%CE%A4%CE%B6%CE%AD%CF%81%CE%B1%CF%81%CE%BD%CF%84
Deite ti eipe o anthropos...Polu swstos o Kenny...YNWA!

Καλά έχω αρχίσει να καυ***νω πολύ άσχημα!!!! Το σκέφτεται κ ο ίδιος να προωθήσει τον Κάρα σα βοηθό του.
Αν ο ΚΕΝΥΥ είναι ο Shanks μας, ο Carradonna θα είναι ο Paisley!!!!! E ΡΕ ΚΑΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
 
Πουλο!!!!!!!
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Νέα Της Ομαδας, απο εσας για εμας! :: Νέα-
Jump to: