Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Πουλο!!!!!!!

Go down 
+9
TF Smels_BSW
el_pistolero
Suarez-Carroll
giannis_ynwa
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Tasos_Liverpool
harrykewell
EKate
Loco Margas
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
harrykewell
Friend of "Reds"
Friend of
harrykewell


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 37

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty6/1/2011, 15:25

o monos tropos na figei einai apoxi apo to anfield!!!
Back to top Go down
giannis_ynwa
Friend of "Reds"
Friend of
giannis_ynwa


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty6/1/2011, 23:43

Loco Margas wrote:
http://footyroom.com/blackburn-rovers-3-1-liverpool-2011-01/

Για τον φίλο που νωρίτερα είπε ότι δεν πιστεύει το στήσιμο του Τζεράρντ... στο 7.56 δείτε ότι πιάνει το ΣΗΜΑ, και βάζει το κεφάλι κάτω. Δεν αντιδρά καν στην απώλεια του πέναλντυ. Σα να λέει στον κόσμο ότι το κάνει επίτηδες... περνάει το μήνυμα με τον τρόπο του.

ΟΚ,ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ,ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ:ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΤΟΤΕ?ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΥΛΟ Ο ΡΟΙ?
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 00:14

εχτος απ αυτο δεν καθησε να στοχεψει καθολου κοιταγε τον διετιτη και επζε το χερι με το σημα και με το που σφυριζει τραβαει ενα αδιαφορο σουτ..αυτο..

Loco Margas wrote:
http://footyroom.com/blackburn-rovers-3-1-liverpool-2011-01/

Για τον φίλο που νωρίτερα είπε ότι δεν πιστεύει το στήσιμο του Τζεράρντ... στο 7.56 δείτε ότι πιάνει το ΣΗΜΑ, και βάζει το κεφάλι κάτω. Δεν αντιδρά καν στην απώλεια του πέναλντυ. Σα να λέει στον κόσμο ότι το κάνει επίτηδες... περνάει το μήνυμα με τον τρόπο του.
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 00:22

Καλημέρα, μα αν ΔΕΝ γίνει πέναλντι, ΠΩΣ θα το χάσει??? Very Happy
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 00:29

Re seis ksekolate.... Ti koufa einai ayta pou diavazo... ELEOS....
KAI EXEI XASEI kai penalty kai paliao Steven...

Den mporo na katalavo ti skeyteste... Diladi kai na to evazo tha ginotane 3-2 KAI ? ? ? ? ? ?
Ayta einai xaza... Edo milame gia mia omada megethous Liverpool....

Katalavete re paidia ti omada ypostirizete.... Epiase leei to sima kai ekane adiaforo sout... Nai more... Kai o Skrtel epitides to empikse parea me ton Konk to trito kai VEVAIA KAI o Kyriakos to afise ton benjani (POTE O KYRIAKOS DEN EXEI KANEI TETOIA MALAKIA OUTE ENANTION TOU ATROMITOU GIA XAVALE AS POUME).....

Koitaxte mpala ligo paides.... Mpala...
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 00:42

http://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league/henry-silence-only-adds-to-hodgsons-agony-and-state-of-crisis-at-anfield-2177961.html

Κοιτάξτε τα γαμημένα τα ποσοστά... ο καλύτερος έχει 55% και είναι ο Ραφα(!)

Μπορεί ο Γερμαναράς να είναι μια λύση.... τύπου "μικρού" Mourinho... και ο Vilas Boas... βοηθός του καλύτερου προπονητή του κόσμου είναι, κάτι θα έχει μάθει κ αυτός...

ΤΩΡΑ όμως, μόνο ο Βασιλιάς μπορεί να μας φέρει σε ισορροπία. ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. Ο ΚΕΝΝΥ είναι μέσα στην ομάδα και δε θέλει χρόνο για να μάθει τους παίκτες και λοιπά...

ΓΙΑΝΝΑΚΟ!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΞΥΠΝΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!! ΞΥΠΝΑ ΠΑΣΑ ΜΟΥ!!! ΣΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΕΓΕΙΡΕΣ ΣΤΟΥ ANFIELD ΤΗΝ ΠΛΩΡΗ!!!

και μια αφιέρωση από "εμέ" για τον Roy Hodga:


Ξύπνα αγάπη μου
η νύχτα τέλειωσε τ' αστέρια χάθηκαν
πρέπει να φύγεις

Τα δυό τριαντάφυλλα
που ήταν πλάϊ μας κι αυτά μαράθηκαν
πρέπει να φύγεις

Μια ηλιαχτίδα σου χαϊδεύει τα μαλλιά
πρέπει να φύγεις θα μας βρούνε αγκαλιά

Ξύπνα αγάπη μου
η νύχτα τέλειωσε τ' αστέρια χάθηκαν
πρέπει να φύγεις


Πρέπει να φύγεις
πρέπει να φύγεις
Back to top Go down
giannis_ynwa
Friend of "Reds"
Friend of
giannis_ynwa


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 01:25

Loco Margas wrote:
Καλημέρα, μα αν ΔΕΝ γίνει πέναλντι, ΠΩΣ θα το χάσει??? Very Happy

ΒΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Ο ΣΤΙΒΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΗΣΤΕΙ Ο ΡΟΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΕΞΕ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ???ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΠΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ.
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 01:46

Ηταν στημενο το πεναλτι.Φαινεται οτι το εκανε ετσι ωστε να δειξει τη καταντια μας με αυτον τον προπονητη,να παλευουμε να παρουμε χ με την καθε μπλακμπερν....
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 02:01

Πως το βλέπω εγώ: του έκατσε η φάση και επωφελήθηκε από την ευκαιρία που του παρουσιάστηκε!

Μπορεί να σκεφτόμαστε (όσοι το βλέπουν σαν και μένα) μαλακίες. Αλλά ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ έτσι εκτίμησα, από τη στιγμή που έστησε την μπάλα. Το έβλεπα ότι θα το έχανε. Οι κινήσεις του Gerrard μέσα στο γήπεδο ΔΕΝ είναι ΠΟΤΕ τυχαίες. Δεν ξέρω αν έχει κάτσει ποτέ κάποιος να τις παρακολουθήσει, αλλά ποτέ δεν κάνει κάτι χωρίς λόγο. (μετά από παρατήρηση Άγγλων σχολιαστών που έκαναν αυτή τη δουλειά παρακινήθηκα και γω) Μιλάμε για λεπτομέρειες στις κινήσεις του σε "νεκρά" σημεία... π.χ. όταν πάει να χτυπήσει φάουλ απευθείας, ΠΑΝΤΑ φτιάχνει τις κάλτσες του! - σε τέτοιο σημείο λεπτομέρειας! όταν πριν από το πέναλντι πιάνει το σήμα της ομάδας- και σε τέτοιες εποχές- με τον κόσμο να μην τον θέλει και προφανώς να μην τον θέλουν ούτε οι παίκτες, κάτι γίνεται... κάτι παίζει!!!

Και μην ξεχνάμε ότι οι Gerrard Carragher και μετά ο Κuyt είναι ΒΑΜΜΕΝΟΙ κόκκινοι... καυλωμένοι οπαδοί! ΟΧΙ μισθοφόροι... ΔΕ χαμπαριάζουν από διοικήσεις προπονητές και μαλακίες... ΕΧΟΥΝ τη δύναμη να κάνουν κάτι τέτοιο... ΔΕΝ πρόκειται για αντάρτικο εναντίον ενός καλού προπονητή με τον οποίο δεν τα πάνε καλά... ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! Είδες εσύ μετά τον αρχηγό στενοχωρημένο, ή να τον έχει αγγίξει καθόλου η απώλεια του γκολ? εγώ όχι! Οι κλίκα των παικτών της Liverpool είναι γνωστή εδώ και χρόνια, και αποτελείται από... 2. Τους δυο SCOUSERS! Ο Carradonna είναι ο πραγματικός αρχηγός των αποδυτηρίων εδώ και πολλά χρόνια (και λόγω παλαιότητας) με πίσω του τον Gerro...

Γι αυτό και φωνάζουμε ότι θέλουμε Άγγλους παίκτες... και δη scousers. Γιατί μόνο τέτοιοι πονάνε την ομάδα και αντέχουν να ρίξουν τα "εγώ" τους και τις στατιστικές τους για να βοηθήσουν το κλαμπ να καθαρίσει απ'τα σκατά... Γι' αυτό ο Τζεράρντ θα πεθάνει με το 8 στην πλάτη... Ξέρει ότι μπορεί να πάει όπου θέλει, αλλά ΔΕΝ φεύγει... δεν είναι μισθοφόρος... είναι ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ και γεννημένος RED! η πρώτη του λέξη θα ήταν LIVERPOOL!

Ελπίζω να έγινε τώρα κατανοητό το σκεπτικό μου.
Αυτή είναι προσωπική μου άποψη και μπορεί να είναι τόσο σωστή όσο και λάθος...
Α, ελπίζω να απάντησα και στην ερώτησή σου Very Happy
Back to top Go down
giannis_ynwa
Friend of "Reds"
Friend of
giannis_ynwa


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 02:52

Loco Margas wrote:
Πως το βλέπω εγώ: του έκατσε η φάση και επωφελήθηκε από την ευκαιρία που του παρουσιάστηκε!

Μπορεί να σκεφτόμαστε (όσοι το βλέπουν σαν και μένα) μαλακίες. Αλλά ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ έτσι εκτίμησα, από τη στιγμή που έστησε την μπάλα. Το έβλεπα ότι θα το έχανε. Οι κινήσεις του Gerrard μέσα στο γήπεδο ΔΕΝ είναι ΠΟΤΕ τυχαίες. Δεν ξέρω αν έχει κάτσει ποτέ κάποιος να τις παρακολουθήσει, αλλά ποτέ δεν κάνει κάτι χωρίς λόγο. (μετά από παρατήρηση Άγγλων σχολιαστών που έκαναν αυτή τη δουλειά παρακινήθηκα και γω) Μιλάμε για λεπτομέρειες στις κινήσεις του σε "νεκρά" σημεία... π.χ. όταν πάει να χτυπήσει φάουλ απευθείας, ΠΑΝΤΑ φτιάχνει τις κάλτσες του! - σε τέτοιο σημείο λεπτομέρειας! όταν πριν από το πέναλντι πιάνει το σήμα της ομάδας- και σε τέτοιες εποχές- με τον κόσμο να μην τον θέλει και προφανώς να μην τον θέλουν ούτε οι παίκτες, κάτι γίνεται... κάτι παίζει!!!

Και μην ξεχνάμε ότι οι Gerrard Carragher και μετά ο Κuyt είναι ΒΑΜΜΕΝΟΙ κόκκινοι... καυλωμένοι οπαδοί! ΟΧΙ μισθοφόροι... ΔΕ χαμπαριάζουν από διοικήσεις προπονητές και μαλακίες... ΕΧΟΥΝ τη δύναμη να κάνουν κάτι τέτοιο... ΔΕΝ πρόκειται για αντάρτικο εναντίον ενός καλού προπονητή με τον οποίο δεν τα πάνε καλά... ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ! Είδες εσύ μετά τον αρχηγό στενοχωρημένο, ή να τον έχει αγγίξει καθόλου η απώλεια του γκολ? εγώ όχι! Οι κλίκα των παικτών της Liverpool είναι γνωστή εδώ και χρόνια, και αποτελείται από... 2. Τους δυο SCOUSERS! Ο Carradonna είναι ο πραγματικός αρχηγός των αποδυτηρίων εδώ και πολλά χρόνια (και λόγω παλαιότητας) με πίσω του τον Gerro...

Γι αυτό και φωνάζουμε ότι θέλουμε Άγγλους παίκτες... και δη scousers. Γιατί μόνο τέτοιοι πονάνε την ομάδα και αντέχουν να ρίξουν τα "εγώ" τους και τις στατιστικές τους για να βοηθήσουν το κλαμπ να καθαρίσει απ'τα σκατά... Γι' αυτό ο Τζεράρντ θα πεθάνει με το 8 στην πλάτη... Ξέρει ότι μπορεί να πάει όπου θέλει, αλλά ΔΕΝ φεύγει... δεν είναι μισθοφόρος... είναι ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ και γεννημένος RED! η πρώτη του λέξη θα ήταν LIVERPOOL!

Ελπίζω να έγινε τώρα κατανοητό το σκεπτικό μου.
Αυτή είναι προσωπική μου άποψη και μπορεί να είναι τόσο σωστή όσο και λάθος...
Α, ελπίζω να απάντησα και στην ερώτησή σου Very Happy

ΑΔΕΡΦΕ,ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ,Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. Smile
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 03:39

Diavaste edo...

Poli kalo arthro kai pano apo ola pou pataei sto edafos kai gnorizei tin pragmatikotita.

http://www.england365.gr/article/11031/Hodgson-out,-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC-%CF%80%CF%8C%CF%84%CE%B5%E2%80%A6

Mpravo se opoion to egrapse sto england365...
Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 03:48

Anfield wrote:
Diavaste edo...

Poli kalo arthro kai pano apo ola pou pataei sto edafos kai gnorizei tin pragmatikotita.

http://www.england365.gr/article/11031/Hodgson-out,-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC-%CF%80%CF%8C%CF%84%CE%B5%E2%80%A6

Mpravo se opoion to egrapse sto england365...


Φιλε παρα πολυ καλο αρθρο οντως τα λεει ολα παρα πολυ καλα! Το εχει γραψει ο Ακης Βαιου!
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 05:51

Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 06:49

Νομίζω ότι έχετε... ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ, τι εστί... τι σημαίνει, να 'σαι ΟΠΑΔΟΣ/ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ των "Κόκκινων"!!!
Και γιατί γίνεται αυτό, από μέρους σας;;;...
Απλά, γιατί πρώτον είσαστε (είμαστε) Βαλκάνιοι/Μεσσογιακοί (με το γνωστό "κουκουρούκου" εκρηκτικό ταπεραμέντο) και γιατί δεύτερον... πλην ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ εξαιρέσεων (όπως π.χ. ο γραφών - εγώ), οι περισσότεροι από σας... ΠΡΩΤΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟ (π.χ. ΠΑΟ, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, ΟΣΦΠ,... κτλ.) και ΜΕΤΑ υποστηρίζετε την Λίβερπουλ..., μαζί με μια... "μάντρα" ΑΛΛΕΣ ομάδες από άλλες χώρες!
Π.χ. ο φίλος μου ο καθηγητής Σακάτος, είναι... ΟΣΦΠ (φανατικός), είναι... Λίβερπουλ, γουστάρει και... Μπάρτσα, του αρέσει και η... Μίλαν, υποστηρίζει και... Άγιαξ... και τα λοιπά!!!

Άρα, γι' αυτό και σχόλια του τύπου "άστε ρε παιδιά, δεν ασχολούμαι άλλο, δεν θα ξαναδώ εάν δεν αλλάξει προπονητής" κτλ. κτλ.

ΣΚΕΠΤΕΣΤΕ/ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ... ως... ΕΛΛΗΝΕΣ φίλαθλοι, με το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ταπεραμέντο και στυλ. Οκ, ΕΛΛΗΝΕΣ είσαστε (είμαστε), αλλά ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ και ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ... να γίνεται... "Άγγλοι"!!! Και για την ακρίβεια, όχι "Άγγλοι", αλλά... "SCOUSERS"!!!
Εφόσον επιλέξατε (καλώς ή κακώς) να υποστηρίζετε την Λίβερπουλ, ΕΙΣΑΣΤΕ - έστω και... αλλοδαποί - "SCOUSERS"!!!
Και οι "Scousers", οι οπαδοί των "Κόκκινων", ακόμα και στην... ΤΡΙΤΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ να πέσει η ομάδα... ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ 'ΝΑΙ "ΤΙΓΚΑ", με τους οπαδούς να τραγουδούν με πάθος και να χειροκροτούν την κάθε καλή ενέργεια... κι ας μας "ΞΕΠΑΤΩΝΟΥΝ" στα γκολ οι αντίπαλοι!!!!

Κατανοητόν;;;

ΕΙΜΑΣΤΕ... "SCOUSERS"! ΔΕΝ είμαστε σαν μιας ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΑΔΑΣ/ΣΥΛΛΟΓΟΥ, αντίστοιχα οι οπαδοί μιας ομάδας! Είμαστε ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ!!!
Και ΜΟΝΟ η λέξη "ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ", μας καθιστά ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥΣ!
Και ως "ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ", πράτουμε και ενεργούμε ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ απ' τους υπολοίπους φιλάθλους!

Άρα... ΝΑΙ, είμαστε στεναχωρημένοι!... ΝΑΙ, έχουμε πεσμένο το ηθικό... ΝΑΙ, δεν μας "φτιάχνει" το παιχνίδι της ομάδας.
ΑΛΛΑ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ "ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ" ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ, ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ!!!

Άλλωστε, ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ να "αυτοαποκαλούμαστε ΟΠΑΔΟΙ" μιας ομάδας και να "στηρίζουμε"... όταν ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ;;; ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΒΕΡΗ ΟΜΑΔΑ;;; ΤΟΤΕ... φαίνεται η υποστήριξη των οπαδών ή ΣΤΑ "ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ", κυρίως;

Οπότε... υποστηρίζουμε ΘΕΡΜΑ την ομάδα μας, κριτικάρουμε... ναι, αλλά ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ να στηρίζουμε την ομάδα!
Γιατί άλλωστε... όπως έλεγε και ο ΜΥΘΟΣ της ομάδας μας (που έχω βάλει διάφορες ατάκες του, στο signature μου, για να μαθαίνουν οι νέοι):

"Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ!" (εμείς, δηλαδή!)...
"ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ, ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΟΥΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ!"
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 06:56

με βρισκεις καθετο ρωμυλε...το τι υποστιριζει και ποσο ο καθενας ειναι δικο του θεμα...εγω ας πουμε ειμαι λιβερπουλ....αλλα ελλαδα ειμαι δεν γινετε τουλαχιστον λιγο να μην σαρεσει μια ομαδα...εμενα ας πουμε μαρεσει ο ολυμπιακος για τον απλουστατο λογο κοκαλη και τωρα μαρινακη...τετιοι προεδροι δν θα περασουν απ τν λιβερπουλ δυστηχως...ο κοκαλης μες στν μαφια κ ολα στα ποδια τ να κανει κουμαντα και να φερνει πεχτες κ ο μαρινακης να νε τοσο καυλωμενος με την ομαδα του και να τα δινει ολα για αυτην..αυτο το γουσταρω πολυ....
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 07:14

Ρωμύλε τα ΄χουμε ξαναπεί...

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν είναι λύση να παρατήσουμε την ομάδα... αν κατάλαβες κάτι τέτοιο από τα γραφόμενα μου, θέλω να σου τονίσω ότι δε μίλησα για παράτημα... αλλά για ΙΣΧΥΡΟΤΑΤΗ ΜΟΡΦΗ ΑΝΙΔΡΑΣΗΣ! Αναφέρομαι στην αποχή των οπαδών από το γήπεδο ως λύση. Οι επιχειρηματίες πονάνε μόνο στην τσέπη. Όσο και να φωνάζουν οι χιλιάδες κόσμου στα γήπεδα... ΝΑ ΤΟΥΣ!!! αν όμως χάσουν τα έσοδα μιας αγωνιστικής θα δουν αν πρέπει να ακούν ή όχι! ΜΙΑΣ αγωνιστικής όμως. ΟΧΙ 10!

Δυστυχώς από τη στιγμή που άρχισα να βλέπω Liverpool (love at first sight) σταμάτησα να ενδιαφέρομαι για το ελληνικό ποδόσφαιρο και την υποστήριξη των ελληνικών wanna-be ομάδων... απλά παρακολουθώ τί παίζει...

Όσο για το ταπεραμέντο... ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ!!! ΔΕΝ αλλάζει αυτό... το θέμα είναι να μην ΚΑΤΑΝΤΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ! Είναι τιμή μας που καταγόμαστε από αυτή τη χώρα, αλλά υποχρέωσή μας να μαθαίνουμε να σκεφτόμαστε.... Προσωπικά δεν μπορώ να κρίνω ως λάθος ή σωστό το να ΑΓΑΠΑΕΙ κάποιος πάνω από μια ομάδα... Ξέρω όμως πως λίγα είναι τα πράγματα που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΓΑΠΑΜΕ σ'αυτή τη ζωή... και προφανώς σ'αυτά ΔΕ χωρούν δυο ομάδες... έτσι πιστεύω εγώ.

Το τί αισθάνεται ο καθένας για την ομάδα του και πώς την αγαπάει, νομίζω πως το ξέρει ΜΟΝΟ Ο ΙΔΙΟΣ και απλά ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ στα πιστεύω του άλλου...

Αν σκεφτόμασταν σαν scousers... θα θέλαμε πίσω τον Benitez!!! confused
Back to top Go down
harrykewell
Friend of "Reds"
Friend of
harrykewell


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 37

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 07:17

Loco Margas wrote:


Αν σκεφτόμασταν σαν scousers... θα θέλαμε πίσω τον Benitez!!! confused
tote egw skeftomai san scouser mporw na pw gt thelw ton rafa pisw!!!an oxi o rafa tote o kenny!!auti ti stigmi den iparxei alli lisi ektos k an peisoun ton hiddink!!
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 07:20

Το τί αισθάνεται ο καθένας για την ομάδα του και πώς την αγαπάει, νομίζω πως το ξέρει ΜΟΝΟ Ο ΙΔΙΟΣ και απλά ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ στα πιστεύω του άλλου...

εισαι μεγαλος με αυτην την προταση με εκγραζεις απολυτως...

Loco Margas wrote:
Ρωμύλε τα ΄χουμε ξαναπεί...

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν είναι λύση να παρατήσουμε την ομάδα... αν κατάλαβες κάτι τέτοιο από τα γραφόμενα μου, θέλω να σου τονίσω ότι δε μίλησα για παράτημα... αλλά για ΙΣΧΥΡΟΤΑΤΗ ΜΟΡΦΗ ΑΝΙΔΡΑΣΗΣ! Αναφέρομαι στην αποχή των οπαδών από το γήπεδο ως λύση. Οι επιχειρηματίες πονάνε μόνο στην τσέπη. Όσο και να φωνάζουν οι χιλιάδες κόσμου στα γήπεδα... ΝΑ ΤΟΥΣ!!! αν όμως χάσουν τα έσοδα μιας αγωνιστικής θα δουν αν πρέπει να ακούν ή όχι! ΜΙΑΣ αγωνιστικής όμως. ΟΧΙ 10!

Δυστυχώς από τη στιγμή που άρχισα να βλέπω Liverpool (love at first sight) σταμάτησα να ενδιαφέρομαι για το ελληνικό ποδόσφαιρο και την υποστήριξη των ελληνικών wanna-be ομάδων... απλά παρακολουθώ τί παίζει...

Όσο για το ταπεραμέντο... ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ!!! ΔΕΝ αλλάζει αυτό... το θέμα είναι να μην ΚΑΤΑΝΤΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ! Είναι τιμή μας που καταγόμαστε από αυτή τη χώρα, αλλά υποχρέωσή μας να μαθαίνουμε να σκεφτόμαστε.... Προσωπικά δεν μπορώ να κρίνω ως λάθος ή σωστό το να ΑΓΑΠΑΕΙ κάποιος πάνω από μια ομάδα... Ξέρω όμως πως λίγα είναι τα πράγματα που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΓΑΠΑΜΕ σ'αυτή τη ζωή... και προφανώς σ'αυτά ΔΕ χωρούν δυο ομάδες... έτσι πιστεύω εγώ.

Το τί αισθάνεται ο καθένας για την ομάδα του και πώς την αγαπάει, νομίζω πως το ξέρει ΜΟΝΟ Ο ΙΔΙΟΣ και απλά ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΚΑΜΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ στα πιστεύω του άλλου...

Αν σκεφτόμασταν σαν scousers... θα θέλαμε πίσω τον Benitez!!! confused
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 07:43

EΕΕΕΕππ οπα παιδια χανουμε λιγο την κουβεντα!σταματηστε σας παρακαλω μην γινει καμια διαφωνια και τσακωθειτε!

Ευχαριστο!
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 08:14

δεν υπαρχει διαφωνια απλα ο καθενας λεει την αποψη του..το ποσες ομαδες υποστιριζει ο καθενας ειναι δικο του θεμα....εγω και να χασει ο οσφπ π υποτιθετε οτι ειμαι δεν προκειτε να κατεβασω και ρολλα ενω αμα χανει η λιβερπουλ και χωρις να πεξουμε καλα ειμαι σκατα ολη μερα...
Torres9 wrote:
EΕΕΕΕππ οπα παιδια χανουμε λιγο την κουβεντα!σταματηστε σας παρακαλω μην γινει καμια διαφωνια και τσακωθειτε!

Ευχαριστο!
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 11:02

Stevie 8 wrote:
με βρισκεις καθετο ρωμυλε...το τι υποστιριζει και ποσο ο καθενας ειναι δικο του θεμα...εγω ας πουμε ειμαι λιβερπουλ....αλλα ελλαδα ειμαι δεν γινετε τουλαχιστον λιγο να μην σαρεσει μια ομαδα...εμενα ας πουμε μαρεσει ο ολυμπιακος για τον απλουστατο λογο κοκαλη και τωρα μαρινακη...τετιοι προεδροι δν θα περασουν απ τν λιβερπουλ δυστηχως...ο κοκαλης μες στν μαφια κ ολα στα ποδια τ να κανει κουμαντα και να φερνει πεχτες κ ο μαρινακης να νε τοσο καυλωμενος με την ομαδα του και να τα δινει ολα για αυτην..αυτο το γουσταρω πολυ....

Δεν μπορεί να συμφωνούμε σε όλα, φίλε μου.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ είμαστε...
Απλά, εάν αξιωθείτε και πάτε στο Άνφιλντ και μιλήσετε με ντόπιους και τους εκθέσετε την άποψη π.χ. "αγαπώ την Λίβερπουλ και στην Ελλάδα είμαι ΠΑΟ"..., δεν θα σας λάβουν με την ίδια βαρύτητα, δεν θα σας ΔΕΧΤΟΥΝ ΩΣ ΙΣΑΞΙΟΥΣ.
Τες-πα...
Η γνώμη μου (προσωπικά) είναι, ότι ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ "κατακερματίζεσαι" (να κόβεσαι κομματάκια) σε... πεντακόσιες αγάπες! Δεν γίνεται να 'σαι... δίγαμος και να αγαπάς εξίσου... 2 γυναίκες και να φέρεσαι ΚΑΙ στις δύο το ίδιο.
Βέβαια, κάποιοι ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ και ΜΠΟΡΟΥΝ.
Αλλά... σπάνιο είναι - και νομίζω όχι "υγιές".
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
achilleas10
"Red" Supporter
Πουλο!!!!!!! - Page 2 Fanrank
achilleas10


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 11:22

lupusLFC wrote:
Νομίζω ότι έχετε... ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙ, τι εστί... τι σημαίνει, να 'σαι ΟΠΑΔΟΣ/ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ των "Κόκκινων"!!!
Και γιατί γίνεται αυτό, από μέρους σας;;;...
Απλά, γιατί πρώτον είσαστε (είμαστε) Βαλκάνιοι/Μεσσογιακοί (με το γνωστό "κουκουρούκου" εκρηκτικό ταπεραμέντο) και γιατί δεύτερον... πλην ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ εξαιρέσεων (όπως π.χ. ο γραφών - εγώ), οι περισσότεροι από σας... ΠΡΩΤΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΜΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟ (π.χ. ΠΑΟ, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, ΟΣΦΠ,... κτλ.) και ΜΕΤΑ υποστηρίζετε την Λίβερπουλ..., μαζί με μια... "μάντρα" ΑΛΛΕΣ ομάδες από άλλες χώρες!
Π.χ. ο φίλος μου ο καθηγητής Σακάτος, είναι... ΟΣΦΠ (φανατικός), είναι... Λίβερπουλ, γουστάρει και... Μπάρτσα, του αρέσει και η... Μίλαν, υποστηρίζει και... Άγιαξ... και τα λοιπά!!!

Άρα, γι' αυτό και σχόλια του τύπου "άστε ρε παιδιά, δεν ασχολούμαι άλλο, δεν θα ξαναδώ εάν δεν αλλάξει προπονητής" κτλ. κτλ.

ΣΚΕΠΤΕΣΤΕ/ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ... ως... ΕΛΛΗΝΕΣ φίλαθλοι, με το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ταπεραμέντο και στυλ. Οκ, ΕΛΛΗΝΕΣ είσαστε (είμαστε), αλλά ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ, ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ και ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ... να γίνεται... "Άγγλοι"!!! Και για την ακρίβεια, όχι "Άγγλοι", αλλά... "SCOUSERS"!!!
Εφόσον επιλέξατε (καλώς ή κακώς) να υποστηρίζετε την Λίβερπουλ, ΕΙΣΑΣΤΕ - έστω και... αλλοδαποί - "SCOUSERS"!!!
Και οι "Scousers", οι οπαδοί των "Κόκκινων", ακόμα και στην... ΤΡΙΤΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ να πέσει η ομάδα... ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ 'ΝΑΙ "ΤΙΓΚΑ", με τους οπαδούς να τραγουδούν με πάθος και να χειροκροτούν την κάθε καλή ενέργεια... κι ας μας "ΞΕΠΑΤΩΝΟΥΝ" στα γκολ οι αντίπαλοι!!!!

Κατανοητόν;;;

ΕΙΜΑΣΤΕ... "SCOUSERS"! ΔΕΝ είμαστε σαν μιας ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΟΜΑΔΑΣ/ΣΥΛΛΟΓΟΥ, αντίστοιχα οι οπαδοί μιας ομάδας! Είμαστε ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ!!!
Και ΜΟΝΟ η λέξη "ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ", μας καθιστά ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΥΣ!
Και ως "ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ", πράτουμε και ενεργούμε ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ απ' τους υπολοίπους φιλάθλους!

Άρα... ΝΑΙ, είμαστε στεναχωρημένοι!... ΝΑΙ, έχουμε πεσμένο το ηθικό... ΝΑΙ, δεν μας "φτιάχνει" το παιχνίδι της ομάδας.
ΑΛΛΑ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ "ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΜΕ" ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ, ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ!!!

Άλλωστε, ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ να "αυτοαποκαλούμαστε ΟΠΑΔΟΙ" μιας ομάδας και να "στηρίζουμε"... όταν ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ;;; ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΒΕΡΗ ΟΜΑΔΑ;;; ΤΟΤΕ... φαίνεται η υποστήριξη των οπαδών ή ΣΤΑ "ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ", κυρίως;

Οπότε... υποστηρίζουμε ΘΕΡΜΑ την ομάδα μας, κριτικάρουμε... ναι, αλλά ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ να στηρίζουμε την ομάδα!
Γιατί άλλωστε... όπως έλεγε και ο ΜΥΘΟΣ της ομάδας μας (που έχω βάλει διάφορες ατάκες του, στο signature μου, για να μαθαίνουν οι νέοι):

"Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ!" (εμείς, δηλαδή!)...
"ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ, ΟΥΤΕ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, ΟΥΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ!"

Εδω Ρωμυλε κανεις ενα λαθος, ο οπαδος που λες υπηρχε καποτε. Τωρα και αδεια καθισματα βλεπουμε στο Anfield, και νεους scousers που λενε οτι δεν παν στο γηπεδο αμα δεν αλλαξει ο προπονητης και αλλα πολλα. Ακομα κι εσυ (αν θυμαμαι καλα) ειπες οτι αν γυρισει ο Ραφα θα αρχισεις να ασχολεισαι με αλλη ομαδα (συτηχως δεν θυμαμαι την ομαδα που ανεφερες). Καλως ή κακως, δεν βρισκομαστε στην ρομαντικη εποχη του ποδοσφαιρου. Πλεον το ποδοσφαιρο ειναι εμπορευματοποιημενο. Καποτε ειμασταν μια ομαδα γι'αυτο που αντιπροσωπευε. Τωρα ειμαστε μια ομαδα γιατι εχει παρει ολους τους παιχτες του κοσμου, γιατι εχει σαρωσει τα τροπαια, γιατι αυτη ακουγεται τωρα, γιατι αυτη πουλαει τωρα και στο κατω κατω ειναι λογικο. Οποτε λογικο ειναι να αγανακτουμε πολλες φορες για τ'οτι ομαδες πυροτεχνηματα πλεον ειναι "ονομα" κι εμεις παραπεουμε.

ΥΓ: Οσον αφορα το εγχωριο πρωταθλημα, δεν γινεται αγορι που παρακολουθει μπαλα απο μικρος να μην υποστηριζει ελληνικη ομαδα (εκτος κι αν ειχε την ευκαιρια απο μικρος να ξεφυγει απο το τοπι που παιζουμε στην Ελλαδα). Εγω την Λιβερπουλ την αγαπησα απο ενα αφιερωμα στν Μακεδονια TV το 1995 (σε ηλικια 7 ετων). Πιο πριν ειχα επιλεξει να ειμαι Ηρακλης (παρ'οτι ο πατερας μου Παοκτσης). Πως γινεται να παρατησω τον Ηρακλη που τον ειχα καθε μερα στα ποδια μου για μια ομαδα που ουτε στην εφημεριδα (σχεδον) δεν την γραφανε??? Εψαχνα κανα CL ή UEFA για να την δω. Ή εστω τον σαββατιατικο αγωνα που εδειχνε η τοτε ΕΡΤ1. Δεν γινεται να διαγραψεις ολα αυτα τα χρονια. Ασχετα που εδω και χρονια πρωτα λεω οτι ειμαι Λιβερπουλ και μετα Ηρακλης. Βεβαια, ειναι λογικο να μην με καταλαβαινεις, γιατι πιθανο να εχεις μεγαλωσει αλλιως...
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 37

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty7/1/2011, 16:12

file distixos ine i alithia... to ipe k o idios.... k an ton proseksis fovate tora me to paramikro parton kato den leo pextura megali ine o tipos alla an sinexisi etsi



Torres9 wrote:
Και πως επαιζε την πρωτη χρονια που ηρθε αγγλια και την δευτερη???



Loco Margas wrote:
Anfield προφανώς όταν λέμε το έστησαν δεν εννοούμε χρηματικά/στοιχηματικά/

Και εγώ το πιστεύω ότι το έστησαν.
Θέλουν και οι ίδιοι να φύγει ο μαλάκας από τη μέση... το πέναλντι δε χάθηκε τυχαία. Το έδειξε ότι το κάνει για την ομάδα.
Η κάθαρση είναι μια διαδικασία που απαιτεί ακραία μέτρα, χρόνο, υπομονή και επιμονή. Και τα παιδιά χρειάζονται πολύ απ'τα δυο τελευταία γιατι ο Γιαννακός κοιμάται στην αντίπερα όχθη!

Α, ο Τορρες όντως δεν κάνει πλέον. Το έχει πει ο ίδιος, το δείχνει κιόλας ότι δεν μπορεί να παίξει Αγγλία. Φοβάται. Πρέπει να φύγει για το καλό του, και να έρθει κάποιος άλλος αντάξιός του.
Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 01:02

Tha doume file! Smile



mixalakis wrote:
file distixos ine i alithia... to ipe k o idios.... k an ton proseksis fovate tora me to paramikro parton kato den leo pextura megali ine o tipos alla an sinexisi etsi



Torres9 wrote:
Και πως επαιζε την πρωτη χρονια που ηρθε αγγλια και την δευτερη???



Loco Margas wrote:
Anfield προφανώς όταν λέμε το έστησαν δεν εννοούμε χρηματικά/στοιχηματικά/

Και εγώ το πιστεύω ότι το έστησαν.
Θέλουν και οι ίδιοι να φύγει ο μαλάκας από τη μέση... το πέναλντι δε χάθηκε τυχαία. Το έδειξε ότι το κάνει για την ομάδα.
Η κάθαρση είναι μια διαδικασία που απαιτεί ακραία μέτρα, χρόνο, υπομονή και επιμονή. Και τα παιδιά χρειάζονται πολύ απ'τα δυο τελευταία γιατι ο Γιαννακός κοιμάται στην αντίπερα όχθη!

Α, ο Τορρες όντως δεν κάνει πλέον. Το έχει πει ο ίδιος, το δείχνει κιόλας ότι δεν μπορεί να παίξει Αγγλία. Φοβάται. Πρέπει να φύγει για το καλό του, και να έρθει κάποιος άλλος αντάξιός του.
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 04:05

NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
NAI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

GO HOMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAI!!!!!! O BAΣIΛIAΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΠΟΝΗΤΗΣ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ!!!!!!!!!!!!!!

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news/hodgson-leaves-liverpool-fc

Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 04:10

POULIO RE!!!

Πουλο!!!!!!! - Page 2 33785427
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 06:36

Το θέμα είναι... να δούμε αφ' ενός ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ στο ντέρμπυ (με αυτήν την αναστάτωση που ΣΙΓΟΥΡΑ θα υπάρχει στα αποδυτήρια)... κι αφ' εταίρου ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ από 'δώ και ύστερα.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 08:06

ΛΙΓΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...

Για να μην παρεξηγηθώ θα εξηγηθώ: Χάσουμε κερδίσουμε ο ΚΕΝΝΥ έχει άπειρα ελαφρυντικά. Όχι μόνο παίκτες, αλλά ο προπονητικός του χρόνος στην ομάδα θα είναι σχεδόν 30... ώρες!

ΟΜΩΣ! Η Αυτού Μεγαλειότης είναι συνηθισμένη στα θαύματα και τα μεγαλεία. όταν ο STEVIE G και ο TORRES λάβουν οδηγίες στα αποδυτήρια, από έναν ΖΩΝΤΑΝΟ ΘΡΥΛΟ, όταν απλά τον δουν στα αποδυτήρια να τους εξηγεί πού παίζουν (γιατί αυτή θα είναι η δουλειά του), είμαι σίγουρος ότι απο την καύλα τους, θα τους σηκωθεί μέχρι το μέτωπο!

Ας μην ξεχνάμε ότι το κύπελο είναι θεσμός εκπλήξεων... τα outsiders κερδάνε!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ -Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ- ΑΛΛΑΓΗ ΕΓΙΝΕ...

ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ!
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 08:14

http://www.sportdog.gr/article/5566/kai-liga-eipate

και το είδα αφότου έγραψα το από πάνω... ο Gerro θα δέχεται οδηγίες από τον ήρωά του! YEAH BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ

https://www.youtube.com/watch?v=LZgpqKSyQRs

τα σέβη μου στον Μεγαλειότατο. AVE KENNY
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 08:45

Loco Margas wrote:
ΛΙΓΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...

Για να μην παρεξηγηθώ θα εξηγηθώ: Χάσουμε κερδίσουμε ο ΚΕΝΝΥ έχει άπειρα ελαφρυντικά. Όχι μόνο παίκτες, αλλά ο προπονητικός του χρόνος στην ομάδα θα είναι σχεδόν 30... ώρες!

ΟΜΩΣ! Η Αυτού Μεγαλειότης είναι συνηθισμένη στα θαύματα και τα μεγαλεία. όταν ο STEVIE G και ο TORRES λάβουν οδηγίες στα αποδυτήρια, από έναν ΖΩΝΤΑΝΟ ΘΡΥΛΟ, όταν απλά τον δουν στα αποδυτήρια να τους εξηγεί πού παίζουν (γιατί αυτή θα είναι η δουλειά του), είμαι σίγουρος ότι απο την καύλα τους, θα τους σηκωθεί μέχρι το μέτωπο!

Ας μην ξεχνάμε ότι το κύπελο είναι θεσμός εκπλήξεων... τα outsiders κερδάνε!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ -Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ- ΑΛΛΑΓΗ ΕΓΙΝΕ...

ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ!

ΔΙΑΦΩΝΩ... κάθετα... οριζόντια... διαγώνια, όπως θες!!!
(Καταρχάς, δεν ομιλούμε τι θα γίνει αύριο στο ντέρμπυ... ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΝΤΑΛΓΚΛΙΣ!!! Νομίζω, ΔΕΝ το ανέφερα το όνομα του Κέννυ στην τοποθέτησή μου!)

Το να υποστηρίζει κάποιος ότι είναι "οπαδός της Λίβερπουλ" και να λέει ταυτόχρονα "ΔΕΝ με νοιάζει τι θα γίνει στο ντέρμπυ" (εναντίον της Γιουνάιτεντ ή της Έβερτον),... είναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΟ!!!!!
ΕΦΟΣΩΝ είναι κάποιος οπαδός της Λίβερπουλ, εφόσων ΘΕΩΡΕΙ τον εαυτό του οπαδό της Λίβερπουλ, ΖΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΥ ΑΥΤΑ... και επιθυμεί ακόμα και με... ΒΟΜΒΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΘΕΣΗ, να ΠΑΡΕΙ το ματς!!!

Τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο! Όταν υπάρχουν τέτοια ντέρμπυ ΑΙΩΝΙΩΝ ΜΙΣΗΤΩΝ αντιπάλων, ΔΕΝ ΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΝ να ξεστομίσει κάποιος "δεν με νοιάζει το αποτέλεσμα"!!!


(Γι' αυτό και έγραψα κάπου αλλού, το ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΙ "ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ" ένας οπαδός της Λίβερπουλ και ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ να νοιώθει! Γι' αυτό και τόνισα εκείνα τα πράγματα και αρκετοί δεν τα κατάλαβαν και διαφωνούν με το σκεπτικό μου... Βασικά, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΠΤΙΚΟ "ΜΟΥ"! Είναι το σκεπτικό/φιλοσοφία της ΟΜΑΔΑΣ, της ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ της Λίβερπουλ! ΟΦΕΙΛΕΙΣ, ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ να σκέπτεσαι έτσι...)

Δεν "στην λέω", φίλε. Απλά, προσπαθώ να σου επισημάνω ότι είναι ΜΕΓΑ "ΦΑΟΥΛ" η δήλωσή σου "δεν με νοιάζει αύριο τι θα γίνει"...
Εάν χάσουμε, ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ - και ΚΑΘΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ οπαδός της ομάδας μας.


Όσο για το "όλα θα αλλάξουν από αύριο" (λόγο Νταλγκλίς)... τι να πω;! Ρε παιδιά, ο Κέννυ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο... ΜΕΣΣΙΑΣ, ο... Χάρρυ Πόττερ!!! Δεν θα βγάλει "μαγικό ραβδί" να μας μεταμορφώσει από "καφενείο", πάλι σε μεγάλη ομάδα. ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟΝ ΥΠΕΡΜΕΤΡΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ, "προσγειωθείτε"!!!!!!
Ο δεύτερος (κατ' εμέ) πιο πετυχημένος Βρετανός προπονητής, ο ΜΙΣΗΤΟΣ "Τσιχλάκιας" (Φέργκιουσον),... για να φτιάξει την Κ*ΡΙΟΛΑ την Γιουνάιτεντ έτσι όπως την έφτιαξε (καλή ομάδα, αξιόμαχη... δυστυχώς, οφείλουμε να το δεχτούμε), ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ... ΤΡΙΕΤΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΣΚΛΗΡΗΣ!!! Δεν ανέλαβε ο Φέργκιουσον τον... Φλεβάρη και τον... Απρίλη η Γιουνάιτεντ "μεσουρανούσε"!!!

Σας τα λέω αυτά ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ & ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ, όταν δεν θα βλέπετε σύντομα τα καλά αποτελέσματα να έρχονται...
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να αλλάξουν "180 μοίρες" τα πράγματα και να γίνουμε ΟΜΑΔΑΡΑ, απ' την μια στιγμή στην άλλη!

Ακόμα και τον... Μουρίνιο ΜΑΖΙ με τον Χίντιν ΚΑΙ τους Νταλγκλίς/Ρας να είχαμε προπονητές (4άδα),... ακόμα και να 'χε ΑΝΑΣΤΗΘΕΙ ο Μπιλ Σάνκλυ και να ξαναέρχονταν προπονητής μας..., ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ "ομαδάρα" σε μερικούς μήνες!
Είναι απλώς ΑΔΥΝΑΤΟΝ να συμβεί, απ' την μια μέρα στην άλλη...
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 09:05

Γιατί ήμουν σίγουρος ότι θα έγραφες ακριβώς αυτά που έγραψες??? Very Happy

Ενδεχόμενη ήττα θα με πονέσει πολύ, ΟΣΟ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΗΤΤΑ ΟΜΩΣ. Δεν είπα ότι θα πετάω στα σύννεφα αν χάσουμε!!!! Απλά θα με προβληματίσει λιγότερο από το αν χάναμε με τον μαλάκα στον πάγκο μας, ή υπό οποιεσδήποτε άλλες συνθήκες πέραν της σημερινής (αυριανής).
Τα ματς με τα SCUMS είναι τα πιο σημαντικά μέσα στη χρονιά, ανεξαρτήτου αγωνιστικής σημασίας (βαθμολογίες κλπ). Ο Γιαννάκηε πετάει στα βαθιά τον ΚΕΝΝΥ με τη μία. Έχει όλα τα δίκια του κόσμου αν χάσει.

ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ, αλλά θα το καταλάβω αν χάσουμε...

Ρεαλιστικά αν το δούμε το θέμα, είναι προφανές ότι δεν είμαστε φαβορί. θα χρειαστεί το "something special" για να τους κερδίσουμε- αλλά SUPPORT AND BELIEVE!

Θα δούμε...

p.s. Ρωμύλε θα κατέβεις αύριο??? Θέλω τόσο να δω τα μούτρα του πουστο- Tom όταν θα τους το πετάξει ο Steven...

A, υπάρχει κανάς άλλος που μένει Αθήνα και παίζει να κατέβει άυριο στην James Joyce στο Μοναστηράκι??? Να γνωριστούμε και από κοντά...
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 09:31

egw menw kiato parte proastiako k elate kai 8a to doume spt mexri k ap tn douleia 8a pw na min paw an er8ete :PPPPP

stin arxi eixa tis epifilakseis m gia ton kenny an 8a ne kalos ston pagko alla diavasa k to ar8ro tou sotirakopoulo k iremisa tora ton 8elw k an prosarmostei eukola sta pramata ton 8elw k tn epomeni xronia k gt oxi parapanw..?
Loco Margas wrote:
Γιατί ήμουν σίγουρος ότι θα έγραφες ακριβώς αυτά που έγραψες??? Very Happy

Ενδεχόμενη ήττα θα με πονέσει πολύ, ΟΣΟ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΗΤΤΑ ΟΜΩΣ. Δεν είπα ότι θα πετάω στα σύννεφα αν χάσουμε!!!! Απλά θα με προβληματίσει λιγότερο από το αν χάναμε με τον μαλάκα στον πάγκο μας, ή υπό οποιεσδήποτε άλλες συνθήκες πέραν της σημερινής (αυριανής).
Τα ματς με τα SCUMS είναι τα πιο σημαντικά μέσα στη χρονιά, ανεξαρτήτου αγωνιστικής σημασίας (βαθμολογίες κλπ). Ο Γιαννάκηε πετάει στα βαθιά τον ΚΕΝΝΥ με τη μία. Έχει όλα τα δίκια του κόσμου αν χάσει.

ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ, αλλά θα το καταλάβω αν χάσουμε...

Ρεαλιστικά αν το δούμε το θέμα, είναι προφανές ότι δεν είμαστε φαβορί. θα χρειαστεί το "something special" για να τους κερδίσουμε- αλλά SUPPORT AND BELIEVE!

Θα δούμε...

p.s. Ρωμύλε θα κατέβεις αύριο??? Θέλω τόσο να δω τα μούτρα του πουστο- Tom όταν θα τους το πετάξει ο Steven...

A, υπάρχει κανάς άλλος που μένει Αθήνα και παίζει να κατέβει άυριο στην James Joyce στο Μοναστηράκι??? Να γνωριστούμε και από κοντά...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 09:49

Kai egw eime ligo makria!!(PATRA)...Pantw tha xarw para ma para poli ama tous keridsoume tous pseutomages!!!Makari!
Tha xarw na tous ta petaksei kanas gerrard,torres kai kana kuyt!~(kai opios allos kai an brethei!) Estw kai allagi o onchesky kai kanas skrtel Razz Razz Razz
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
achilleas10
"Red" Supporter
Πουλο!!!!!!! - Page 2 Fanrank
achilleas10


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 11:53

The Return of the King!!!

Παντως, δεν θα πρεπει να παρουν τα μυαλα μας αερα. Ο Κενυ δεν εχει μαγικο ραβδι (εχει βεβαια μαγικο ποδι, αλλα αλλο ειναι το θεμα μας). δεν μπορει μεσα σε μια μερα να τ'αλλαξει ολα. Βασικα δεν περιμενω πολλες αλλαγες μεχρι το καλοκαιρι. Δεν περιμενω ουτε τιτλους. Αυτο που ζηταω απο τον Κενυ ειναι να σταθεροποιησει την ομαδα, να δουμε λιγο ποδοσφαιρο (και οχι αυτο το κλωτσοσκουφι που βλεπουμε) και να δω ΠΑΘΟΣ!!! Δεν μπορω να συνεχισω να βλεπω τοση απαθεια και να βαζουν καποιοι το ονομα τους πανω απο την ομαδα...

Θα μπορουσε καλλιστα να θυμησει μια απο γνωστες ιστοριες με τον Σανκλυ (την κανω copy-paste γιατι βαριεμαι να γραφω)

Take that poof bandage off, and what do you mean you've hurt 'your' knee, it's Liverpool's knee!
-To Tommy Smith after he'd turned up for training with a bandaged knee
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Πουλο!!!!!!!   Πουλο!!!!!!! - Page 2 Empty8/1/2011, 12:07

ela pes tin ali8eia akouges k si spor fm otan o sotirakopoulos eipe to miso sou post etsi? Razz axaxax dn einai tixeo to magiko ravdaki Razz
achilleas10 wrote:
The Return of the King!!!

Παντως, δεν θα πρεπει να παρουν τα μυαλα μας αερα. Ο Κενυ δεν εχει μαγικο ραβδι (εχει βεβαια μαγικο ποδι, αλλα αλλο ειναι το θεμα μας). δεν μπορει μεσα σε μια μερα να τ'αλλαξει ολα. Βασικα δεν περιμενω πολλες αλλαγες μεχρι το καλοκαιρι. Δεν περιμενω ουτε τιτλους. Αυτο που ζηταω απο τον Κενυ ειναι να σταθεροποιησει την ομαδα, να δουμε λιγο ποδοσφαιρο (και οχι αυτο το κλωτσοσκουφι που βλεπουμε) και να δω ΠΑΘΟΣ!!! Δεν μπορω να συνεχισω να βλεπω τοση απαθεια και να βαζουν καποιοι το ονομα τους πανω απο την ομαδα...

Θα μπορουσε καλλιστα να θυμησει μια απο γνωστες ιστοριες με τον Σανκλυ (την κανω copy-paste γιατι βαριεμαι να γραφω)

Take that poof bandage off, and what do you mean you've hurt 'your' knee, it's Liverpool's knee!
-To Tommy Smith after he'd turned up for training with a bandaged knee
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
 
Πουλο!!!!!!!
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Νέα Της Ομαδας, απο εσας για εμας! :: Νέα-
Jump to: