Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Zitise metagrafi o Torres.

Go down 
+10
LFC FOR EVER
dimitris614
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
achilleas10
Mike
venetis19
el_pistolero
giannis_ynwa
Loco Margas
Tasos_Liverpool
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 09:36

Αμα τελικα ολα αυτα που λενε οι *διθεν*....δεν ειναι αληθεια!αυτο ποθυ το ειδατεπου λεει τον θαυμαζαμε αλλα δεν τον συμπαθουσαμε???καποιοι λεγαν οτι ειναι πολυ καλος ανθρωπος κτλπ κτλπ????τωρα τι??πρωτον εχουμε suarez??και φευγει??ειμαστε στην 7η πο την τελευτεα που ημασταν και εχουμε νικες και νικαμε??τιποτα αυτο???CHELSKI o torres??το πρωτο του γκολ ?? ο εξαλος πανιγιρισμος στα 2??WTF???μηπος πρεπει να το ξανασκευτουμε??η ιστοσελιδα της λιβερπουλ δεν αναφερει τιποτα για ναι του ντακλισ??? εε ρε δηοσιογραφοι!!!

PS:αμα ειναι αληθεια??που δεν νμιζω! Στο καλο και να μας γραφει...τα αλλα θα τα πω αμα παει στν τσελσι οχι τωρα.. Smile

PS2: θα χαλασει λευτα για να αλλαξει το template ai ta xrvmata,eikonew ktlp thw istoselidaw toυ Razz
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 37

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 09:48

Torres9 wrote:
Αμα τελικα ολα αυτα που λενε οι *διθεν*....δεν ειναι αληθεια!αυτο ποθυ το ειδατεπου λεει τον θαυμαζαμε αλλα δεν τον συμπαθουσαμε???καποιοι λεγαν οτι ειναι πολυ καλος ανθρωπος κτλπ κτλπ????τωρα τι??πρωτον εχουμε suarez??και φευγει??ειμαστε στην 7η πο την τελευτεα που ημασταν και εχουμε νικες και νικαμε??τιποτα αυτο???CHELSKI o torres??το πρωτο του γκολ ?? ο εξαλος πανιγιρισμος στα 2??WTF???μηπος πρεπει να το ξανασκευτουμε??η ιστοσελιδα της λιβερπουλ δεν αναφερει τιποτα για ναι του ντακλισ??? εε ρε δηοσιογραφοι!!!

PS:αμα ειναι αληθεια??που δεν νμιζω! Στο καλο και να μας γραφει...τα αλλα θα τα πω αμα παει στν τσελσι οχι τωρα.. Smile

PS2: θα χαλασει λευτα για να αλλαξει το template ai ta xrvmata,eikonew ktlp thw istoselidaw toυ Razz


file simfono se osa les den leo.. akoma tpt episimo den exi grafti, alla exun kraksi oles oi istoselides k oi efimerides me auto to thema... an den ipirxe esto k 1% thema den tha ipirxe auto to kako
Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 10:17

Re si tous thimase kai perisei!! to 1% leei o manager tou torres poli kali auth i prosfora ktlp! autoi to kanoun oti to thelei o idios!

PS: tha doume!
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 11:06

KingKennyDalglish wrote:
polloi apo esas tha xreiastei na allaxete nickname avrio apo oti fainetai!!!!!
pantws mou aresei k emena i kinisi pou perilamvanei k anelka giati einai mia poly kali lysi k outws i allws dyskola prolavainoume na paroume allon mexri aurio...

XAXAXAXA!
Το καλύτερο που 'χω ακούσει μέχρι τώρα, για το θέμα.

Βασικά, το περίμενα (προσωπικά εγώ) να γίνει αυτό, μήνες τώρα... Και αν ισχύει κι αυτό που ειπώθηκε παραπάνω (ότι κάποιος παίκτης της ομάδας είπε "τον σεβόμασταν αλλά δεν τον συμπαθούσαμε"), ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΣΥΜΦΩΝΟ!!!
Καλός παίκτης, ωραίος σωματότυπος,... αλλά ΑΧΩΝΕΥΤΟΣ! Ποτέ μου δεν τον "πήγα", όπως ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ "πάω" το 90% ΟΛΩΝ των λατινοαμερικανών/Ισπανών/Πορτογάλων & Αφρικανών παικτών!!! Είναι... "ΛΙΓΟΥΡΓΙΑ" από κούνια! Έχουν μεγαλώσει με αυτήν την νοοτροπία! Έχουν "τουπέ", αλαζονία και εγωισμό (δικαίως, πιθανόν, γιατί είναι μπαλαδόροι), αλλά είναι και ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΙ και κοιτάζουν ΜΟΝΟ τα φράγκα και την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΟΞΑ τους!!!!
ΔΕΝ είναι κακό, βασικά... Επαγγελματίες είναι.
Απλά, επειδή μιλούμε για ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ και συζητούμε για μια ΟΜΑΔΑ (μας), εμένα μ' ενδιαφέρει το ΣΥΝΟΛΟ κι όχι ΕΝΑΣ παίκτης!!!
ΠΟΤΕ ΜΟΥ δεν "ταυτίστηκα" ή ΦΑΝΑΤΙΣΤΗΚΑ με κάποιον παίκτη - ακόμα και με τον... Τζερράρντ! ΕΙΜΑΙ "φόλα-Τζερραρντικός" μεν, αλλά εάν φύγει ο Στήβυ... θα στεναχωρηθώ για ένα-δυο μέρες και μετά... ΤΕΛΟΣ!!! Το ίδιο έγινε και με τον Αλόνσο (που στεναχωρήθηκα πολύ), το ίδιο έγινε με τον Όουεν,... αλλά η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ και σημασία έχει ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ!!!!!

Όπως έχει πει και ένας ΜΥΘΟΣ της ομάδας μας,... "It's not important at all what name's written behind the shirt, but the emblem infront of the left chest, over the heart!"

Δηλαδή, σε απλά νεο-ελληνικά... ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ κι αν θα φύγει ή όχι ο Τόρρες, γιατί ΠΑΝ' ΑΠ' ΟΛΑ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ!!! Όποιος ΔΕΝ θέλει, δείξτε του την έξοδο!!!
Εμείς, θέλουμε "LOYAL SUBJECT, SERVANTS"... δηλαδή, ΠΙΣΤΟΥΣ ΥΠΗΡΕΤΕΣ!!! Σαν τον Κάρραγκερ, τον Τζερράρντ... τον ΚΑΟΥΤ, για παράδειγμα!

Αφήστε δε, που ΟΥΤΕ ΤΟ 30% των χρημάτων του ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ο Τόρρες!!! Έπαιξε μια χρονιά φοβερά - και όλοι πάθατε "λαλά" και τον ερωτευτήκατε!!!! - και μετά τον τραυματισμό του, λες και τον... απήγαγαν οι... εξωγήινοι και έβαλαν στη θέση του έναν ΚΛΩΝΟ ΤΟΥ!!!
ΑΠΑΙΣΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ παίζει εδώ και 1/5-2 χρονιές!!!... Γιατί να μην τον δώσουμε τώρα, να βγάλουμε κάνα φράγκο της προκοπής και να πάρουμε έναν παίκτη ανταλλαγή, ΚΛΑΣΕΩΣ ΟΠΩΣ Ο ΑΝΕΛΚΑ, που πάντα αποδεικνύει ότι το "τόπι το κατέχει" και δεν το ξεχνά;!
Και το καλοκαίρι, "χτυπούμε" και κάνα-δυο "βαρβάτες" μεταγραφές!

Εγώ, πάντως, ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ θα τον χρησιμοποιούσα τον Τόρρες και θα τον είχα ΜΟΝΙΜΟ "ΠΑΓΚΙΤΗ"!!!
Του έδωσαν ΟΛΟΙ,... σύλλογος... μάνατζερς... συμπαίκτες... διοίκηση... ΦΙΛΑΘΛΟΙ (πάν' απ' όλα)... ΓΗ ΚΑΙ ΥΔΩΡ και αυτό το ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ, ΝΑ πως τους το ανταποδίδει!


Last edited by lupusLFC on 30/1/2011, 11:25; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
????????
Guest
avatar



Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 11:08

O Torres einai idi paixtis tis Chelsea. Allaxte photografies osoi exete ton Torres kai onomata...
Gi ayto akrivos ton logo re pousti den agorazo POTE fanela me onoma...

Eyxaristoume poli gia oti prosferes ta dyo prota sou xronia.
Alla eisai kai esy san olous tous allous. RESPECT to oti eisai epagelmatias. Alla fetos to paragamises. Fenotane apo tin arxi tis season oti thelei na fygei. To legame kai mas krazate.... Ante sto kalo loipon...
Den to pisteyo re gamoto oti mpeno kai i kardia mou xtypaei gia NA GYGEI... Na diavaso oti teliose...

Oso gia to official site to egrapse me megala gramata oti o Torres zitise metagrafi. Emeis perimenoume na meinei kai na timisei to symvolaio tou kai na sevastei tous opadous tis omadas. OFFICIAL STATEMENT.

Sto kapaki o Kenny eipe na ton afisoune giati apla den thelei na agonizontai stin omada pextes pou einai "dysarestimenoi".

Opote synopsi. A: OFFICIAL STATEMENT
B : O Kenny den vgike na diapseysei kati pou tha to ekane SIGOURA me skeptiko tis katastasis.


Kati allo gi aytous pou xartaktirizoun allous ellinares epidi krazoun ton Torres. Oi perisoteroi loipon fikloi mou ton krazoume apo tin arxi tis xronias. Apo to kalokairi perimena tin allagi tis dioikisis kai meta tin polisi tou na telionei i katastasi. DEN PARAKALAME kanena kai to ekane persy o Rafa ston Torres.
Kai deytero . Giati na min to katigorisoume to karatsoglani pou edose to poustoxarto TREIS gamomeres prin na kleisei i metagrafiki tou Genari ? ? ? ? Giati re kolopaidara den to ekanes stin arxi tis periodou na kseroun oi ypoloipoi ti na psaksoune. Ti pereimenes na dosoun ton Babel gia na fygeis. Na mas afiseis PALI xoris epithetiko ? ? ?

Gi aytous tous logous loipon kyrioi EYROPAIOI eimaste ellines...eseis oi eyropaioi fate tin soupa tou oti den pliroume tis prosdokies tou...

OUST koproskylo... OUST....
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 11:15

Loco margas
Σε ειπα αγγλο επειδη σχολιασες την "αδρανη" συμπεριφορα των ελληνων οπαδων σε αντιθεση με τους αγγλους.Και δεν καταλαβα.απαγορευεται να ειμαι αλλη ομαδα?Καθεσε και αναλυεις το ονομα μου...Ηρεμησε λιγο,δεν συνεχιζεις την συζητηση με οπαδο αλλης ομαδας...Στο 1\5 των ανθρωπων που ξερεις μιλας?Αν εσυ κρινεις το αν ειναι οπαδος μιας ομαδας καποιος απο το αν εχει γραμενο το ονομα σωστα,τι να πω!
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 11:38

Anfield wrote:
O Torres einai idi paixtis tis Chelsea. Allaxte photografies osoi exete ton Torres kai onomata...
Gi ayto akrivos ton logo re pousti den agorazo POTE fanela me onoma...

Eyxaristoume poli gia oti prosferes ta dyo prota sou xronia.
Alla eisai kai esy san olous tous allous. RESPECT to oti eisai epagelmatias. Alla fetos to paragamises. Fenotane apo tin arxi tis season oti thelei na fygei. To legame kai mas krazate.... Ante sto kalo loipon...
Den to pisteyo re gamoto oti mpeno kai i kardia mou xtypaei gia NA GYGEI... Na diavaso oti teliose...

Oso gia to official site to egrapse me megala gramata oti o Torres zitise metagrafi. Emeis perimenoume na meinei kai na timisei to symvolaio tou kai na sevastei tous opadous tis omadas. OFFICIAL STATEMENT.

Sto kapaki o Kenny eipe na ton afisoune giati apla den thelei na agonizontai stin omada pextes pou einai "dysarestimenoi".

Opote synopsi. A: OFFICIAL STATEMENT
B : O Kenny den vgike na diapseysei kati pou tha to ekane SIGOURA me skeptiko tis katastasis.


Kati allo gi aytous pou xartaktirizoun allous ellinares epidi krazoun ton Torres. Oi perisoteroi loipon fikloi mou ton krazoume apo tin arxi tis xronias. Apo to kalokairi perimena tin allagi tis dioikisis kai meta tin polisi tou na telionei i katastasi. DEN PARAKALAME kanena kai to ekane persy o Rafa ston Torres.
Kai deytero . Giati na min to katigorisoume to karatsoglani pou edose to poustoxarto TREIS gamomeres prin na kleisei i metagrafiki tou Genari ? ? ? ? Giati re kolopaidara den to ekanes stin arxi tis periodou na kseroun oi ypoloipoi ti na psaksoune. Ti pereimenes na dosoun ton Babel gia na fygeis. Na mas afiseis PALI xoris epithetiko ? ? ?

Gi aytous tous logous loipon kyrioi EYROPAIOI eimaste ellines...eseis oi eyropaioi fate tin soupa tou oti den pliroume tis prosdokies tou...

OUST koproskylo... OUST....

Ακριβώς, ΔΕΝ έχεις άδικο!!! Οι "Scousers", οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ/ΣΟΒΑΡΟΙ φίλαθλοι στο Μέρσεϋ-Σάιντ, είτε αγοράζουν (ή έχουν) παλιές εμφανίσεις με νούμερα/ονόματα ΣΥΜΒΟΛΑ ΠΙΑ του συλλόγου (Μπαρνς, Νταλγκλίς, Ρας κτλ.) είτε ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΟΝΟΜΑ πίσω στη πλάτη!
Εγώ βέβαια, θέλω να φορώ φανέλα όσο το δυνατόν ΟΛΟΪΔΙΑ φανέλα που έχει φορεθεί σε κάποιον αγώνα (τελικό π.χ.)... Οπότε, διαλέγω ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ, την εμφάνιση του ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΑΡΧΗΓΟΥ - που συνήθως ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ/ΦΕΥΓΕΙ "εύκολα" απ' την Λίβερπουλ!!!... Π.χ. ΠΟΤΕ δεν πίστεψα πραγματικά ότι ο Στήβυ θα αποχωρήσει.
Αλλά, να πάρω ΑΛΛΟΥ ΠΑΙΚΤΗ φανέλα ΠΛΗΝ του αρχηγού ή υπαρχηγού;... ΠΟΤΕ! Δεν ταυτίζομαι με "πριμαντόνες" και "σταρς", όπως ο Τόρρες για παράδειγμα.

Όσο για τον Κ-Κέννυ, το είπε... "διπλωματικά" και ευγενικά. Βασικά εννοούσε, ότι καλύτερα να φύγει γιατί ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!
Και είμαι σίγουρος ότι, εάν ΠΑΡΕΜΕΝΕ στην ομάδα ο Τόρρες, θα τον είχε... παγκίτη ο Κέννυ! ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ!!!
Βασικά, εγώ ΔΕΝ τον ευχαριστώ τον Τόρρες για τίποτα! Γιατί αφ' ενός ήταν η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΕΙ - και το έκανε, αφ' εταίρου γιατί ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΑΝ (η διοίκηση), ΑΥΤΟΣ μας "ΚΡΕΜΑΕΙ" ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ και φεύγει στο μέσον της σεζόν!!! Οπότε, να πάει να ΓΑΜ*ΘΕΙ!!!...
Π.χ. εγώ ΚΑΙ στεναχωρήθηκα ΚΑΙ ΕΚΛΑΨΑ που έφυγε ο Αλόνσο, γιατί Ο ΚΑΡΙΟΛΗΣ Ο ΡΑΦΑ τον "έφαγε" - δεν έφυγε ο ίδιος. Αν είχε καλό "κλίμα" προς το πρόσωπό του (απ' το αφεντικό του, τον προπονητή), ΔΕΝ θα 'φευγε ποτέ ο Αλόνσο... που ΚΑΙ ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΕ (ουδέποτε και για ΚΑΝΕΝΑΝ ο Στήβυ έχει μιλήσει με τέτοια εγκώμια, όπως για τον Τσάμπι)... και φυσικά και οι οπαδοί.

Και φυσικά, είναι ΓΕΛΟΙΟ να "θεοποιούν" κάποιοι έναν παίκτη και να "συχτιρίζουν" άλλους που κράζουν την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΤΑΣΗ του Τόρρες.
Δεν καταλαβαίνω... ΠΑΓΑΝΙΣΤΕΣ ΕΙΔΟΛΟΛΑΤΡΕΣ είσαστε;;; ΘΕΟΠΟΙΕΙΤΕ και ΛΑΤΡΕΥΕΤΕ ένα... πρόσωπο και ΟΧΙ ΕΝΑ ΣΥΜΒΟΛΟ (της ομάδας) και μια ΙΣΤΟΡΙΑ (του συλλόγου μας);;; Οι παίκτες έρχονται και παρέρχονται... Η ομάδα είναι αυτή που παραμένει ΠΑΝΤΑ, στο τέλος.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 11:39

Daglish13 wrote:
Loco margas
Σε ειπα αγγλο επειδη σχολιασες την "αδρανη" συμπεριφορα των ελληνων οπαδων σε αντιθεση με τους αγγλους.Και δεν καταλαβα.απαγορευεται να ειμαι αλλη ομαδα?Καθεσε και αναλυεις το ονομα μου...Ηρεμησε λιγο,δεν συνεχιζεις την συζητηση με οπαδο αλλης ομαδας...Στο 1\5 των ανθρωπων που ξερεις μιλας?Αν εσυ κρινεις το αν ειναι οπαδος μιας ομαδας καποιος απο το αν εχει γραμενο το ονομα σωστα,τι να πω!

Να καταλάβω ΚΙ ΕΓΩ περί τίνος πρόκειται η όλη διαμάχη;;;
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 11:45

Όσο αφορά ΤΙ θα κάνουμε τώρα, που ΚΑΙ ο Μπάμπελ έφυγε ("καλό" παιδί ο Τόρρες, που διάλεξε ΤΡΕΙΣ μέρες πριν το πέρας των μεταγραφών και ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΝ επιθετικό)... θα δούμε.
Βασικά, για 'μένα, ο Κέννυ πρέπει να πάρει τα λιγότερα λεφτά και να πάρει και ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ. Ποιον...; ΟΧΙ τον Ανελκά. Μια χαρά παίκτης είναι, αλλά ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ!!! Ποιον έχουμε;... Τον ΚΑΟΥΤ!!!! ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΗΤΑΝ όταν τον πήραμε (κορυφαίος γκολτζής της Ολλανδίας), πριν ο ΠΑΠΑΡΑΣ ο Μπενίτεθ τον... "βαφτίσει"... δεξί εξτρέμ!...
Οπότε... ας πάρουμε ΠΙΣΩ τον Μπεναγιούν, που ΔΕΝ τον "πήγαινα" αρχικά εγώ αλλά μετά ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑ και του έδωσα τον απαιτούμενο σεβασμό,... να τον βάλουμε τον Εβραίο δεξιά και τον ΚΑΟΥΤ ΜΑΖΙ με τον ΣΟΥΑΡΕΖ, μπροστά!
Φυσικά, είναι ΛΥΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ, γιατί ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ... πως και που να βρεις ΚΑΛΟ επιθετικό να αντικαταστήσεις το αρχ*δάκι τον Τόρρες;

Τες-πα, θα βρούμε τον δρόμο μας, μη νοιάζεστε. Θα τα καταφέρουμε... Έχουμε χάσει ΠΟΛΛΟΥΣ καλούς παίκτες στο παρελθόν, αλλά προχωρήσαμε πάλι, με το κεφάλι ψηλά.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 11:51

lupusLFC wrote:
KingKennyDalglish wrote:
polloi apo esas tha xreiastei na allaxete nickname avrio apo oti fainetai!!!!!
pantws mou aresei k emena i kinisi pou perilamvanei k anelka giati einai mia poly kali lysi k outws i allws dyskola prolavainoume na paroume allon mexri aurio...

XAXAXAXA!
Το καλύτερο που 'χω ακούσει μέχρι τώρα, για το θέμα.

Βασικά, το περίμενα (προσωπικά εγώ) να γίνει αυτό, μήνες τώρα... Και αν ισχύει κι αυτό που ειπώθηκε παραπάνω (ότι κάποιος παίκτης της ομάδας είπε "τον σεβόμασταν αλλά δεν τον συμπαθούσαμε"), ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΣΥΜΦΩΝΟ!!!
Καλός παίκτης, ωραίος σωματότυπος,... αλλά ΑΧΩΝΕΥΤΟΣ! Ποτέ μου δεν τον "πήγα", όπως ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ "πάω" το 90% ΟΛΩΝ των λατινοαμερικανών/Ισπανών/Πορτογάλων & Αφρικανών παικτών!!! Είναι... "ΛΙΓΟΥΡΓΙΑ" από κούνια! Έχουν μεγαλώσει με αυτήν την νοοτροπία! Έχουν "τουπέ", αλαζονία και εγωισμό (δικαίως, πιθανόν, γιατί είναι μπαλαδόροι), αλλά είναι και ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΟΙ και κοιτάζουν ΜΟΝΟ τα φράγκα και την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΔΟΞΑ τους!!!!
ΔΕΝ είναι κακό, βασικά... Επαγγελματίες είναι.
Απλά, επειδή μιλούμε για ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ και συζητούμε για μια ΟΜΑΔΑ (μας), εμένα μ' ενδιαφέρει το ΣΥΝΟΛΟ κι όχι ΕΝΑΣ παίκτης!!!
ΠΟΤΕ ΜΟΥ δεν "ταυτίστηκα" ή ΦΑΝΑΤΙΣΤΗΚΑ με κάποιον παίκτη - ακόμα και με τον... Τζερράρντ! ΕΙΜΑΙ "φόλα-Τζερραρντικός" μεν, αλλά εάν φύγει ο Στήβυ... θα στεναχωρηθώ για ένα-δυο μέρες και μετά... ΤΕΛΟΣ!!! Το ίδιο έγινε και με τον Αλόνσο (που στεναχωρήθηκα πολύ), το ίδιο έγινε με τον Όουεν,... αλλά η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ και σημασία έχει ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ, Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ!!!!!

Όπως έχει πει και ένας ΜΥΘΟΣ της ομάδας μας,... "It's not important at all what name's written behind the shirt, but the emblem infront of the left chest, over the heart!"

Δηλαδή, σε απλά νεο-ελληνικά... ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ κι αν θα φύγει ή όχι ο Τόρρες, γιατί ΠΑΝ' ΑΠ' ΟΛΑ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ!!! Όποιος ΔΕΝ θέλει, δείξτε του την έξοδο!!!
Εμείς, θέλουμε "LOYAL SUBJECT, SERVANTS"... δηλαδή, ΠΙΣΤΟΥΣ ΥΠΗΡΕΤΕΣ!!! Σαν τον Κάρραγκερ, τον Τζερράρντ... τον ΚΑΟΥΤ, για παράδειγμα!

Αφήστε δε, που ΟΥΤΕ ΤΟ 30% των χρημάτων του ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ο Τόρρες!!! Έπαιξε μια χρονιά φοβερά - και όλοι πάθατε "λαλά" και τον ερωτευτήκατε!!!! - και μετά τον τραυματισμό του, λες και τον... απήγαγαν οι... εξωγήινοι και έβαλαν στη θέση του έναν ΚΛΩΝΟ ΤΟΥ!!!
ΑΠΑΙΣΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ παίζει εδώ και 1/5-2 χρονιές!!!... Γιατί να μην τον δώσουμε τώρα, να βγάλουμε κάνα φράγκο της προκοπής και να πάρουμε έναν παίκτη ανταλλαγή, ΚΛΑΣΕΩΣ ΟΠΩΣ Ο ΑΝΕΛΚΑ, που πάντα αποδεικνύει ότι το "τόπι το κατέχει" και δεν το ξεχνά;!
Και το καλοκαίρι, "χτυπούμε" και κάνα-δυο "βαρβάτες" μεταγραφές!

Εγώ, πάντως, ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ θα τον χρησιμοποιούσα τον Τόρρες και θα τον είχα ΜΟΝΙΜΟ "ΠΑΓΚΙΤΗ"!!!
Του έδωσαν ΟΛΟΙ,... σύλλογος... μάνατζερς... συμπαίκτες... διοίκηση... ΦΙΛΑΘΛΟΙ (πάν' απ' όλα)... ΓΗ ΚΑΙ ΥΔΩΡ και αυτό το ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ, ΝΑ πως τους το ανταποδίδει!


Σωστος!Παρολο που μου αρεσει εχεις απολυτο δικιο!ΟΥΣΤ ΟΠΟΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ Γ@ΜΙΘΕΙ ...αντε...ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΚΙ??? ΠΡΟΔΟΤΗ!
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
dimitris614
Friend of "Reds"
Friend of
dimitris614


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 13:56

Προσωπικα αρχισα να εχω αμφιβολιες για τον Τορρες οταν εμαθα οτι εχει ορο στο συμβολαιο να μπορει να το σπασει αν πιστευει οτι η ομαδα δεν καλυπτει τις προσδοκιες του.............Τετοιους παικτες δεν τους θελω ειδικα,οταν αλλοι παικτες οπως ο Charlie Adam βαζει το πατερα του να κανει τα παντα για να ερθει σε εμας....Οπως λεμε και εμεις υπαρχουν κι αλου πορτοκαλιες... που μαλιστα ειναι και πιο παραγωγικες γιατι 9 γκολ ειναι αθλια αποδοση για ενα παικτη που τροφοδοτειται απο Gerrard-Meireles.........Tρομαζω και μονο στην ιδεα οτι η μεταγραφη του δεν θα γινει και θα πρεπει να παιζω με Ngog ολη την υπολοιπη χρονια!!!

Οσο για Κuyt που διαβασα παραπανω πιστευω οτι ο Κuyt εχει ξεχασει να παιζει επιθετικος καθως και στην εθνικη haf παιζει.....γι αυτο προτεινω να παρουμε 50mil λιρες και Anelka καθως το ατομο ξερει την θεση και θα ανταποκριθει αμεσα....
Back to top Go down
giannis_ynwa
Friend of "Reds"
Friend of
giannis_ynwa


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 14:12

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΩΜΥΛΟ(LUPUS),ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ(ΑNFIELD),TON ΓΙΩΡΓΟ(LOCO) ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΤΟΡΕΣ.ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΠΡΟΔΟΤΗ.ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΑΝΕΦΕΡΕ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ,ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ???ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ???ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΣ(ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ,ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ) ΑΝΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΑ ΔΗΜΙΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ,ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ Η ΙΔΙΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ Ο ΤΟΡΕΣ ΖΗΤΗΣΕ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΡΕΣ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΦΕΥΓΕΙ ΤΩΡΑ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΟΝ ΤΟΡΕΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΑΡΚΕΤΩΝ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΙΑΝΣ.ΕΔΩ ΕΧΩ ΥΠΟΣΤΕΙ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΟΟΥΕΝ(ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΙΔΩΛΟ ΜΟΥ ΠΑΛΙΑ) ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΛΟΝΣΟ(ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΑΝ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ,ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΓΩ) ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.ΣΤΟΝ ΤΟΡΕΣ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ???ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!!!!!ΠΟΥΛΟ ΜΙΣΘΟΦΟΡΕ!!!
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 15:35

dimitris614 wrote:

Οσο για Κuyt που διαβασα παραπανω πιστευω οτι ο Κuyt εχει ξεχασει να παιζει επιθετικος καθως και στην εθνικη haf παιζει.....γι αυτο προτεινω να παρουμε 50mil λιρες και Anelka καθως το ατομο ξερει την θεση και θα ανταποκριθει αμεσα....

Μας "δουλεύεις", ρε παληκάρι;;; ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥ να την έχει... "ξεχάσει", ο Κάουτ;... Συνταγή μαγειρίτσας;;;;
ΠΟΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΘΕΣΗ είναι αυτή του επιθετικού, από εκείνη του εξτρέμ!!!!!

Αν ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΕΤΕ από ποδόσφαιρο (δηλαδή, ΔΕΝ έχετε παίξει ημι-επαγγελματικά/επαγγελματικά), μη λέτε τέτοιες ΑΝΟΗΣΙΕΣ, γιατί "βγάζουν μάτι"!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
el_pistolero
"Red" Supporter
Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Fanrank
el_pistolero


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 31

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty30/1/2011, 16:25

sto diaolo na paei o paparas!!!tou prosfairame ta panta kai poio einai to euxaristw???TRANSFER REQUEST.egw prosopika ton agaphsa oso ligous kai stenaxwrithika polu re gamotw!!!
Back to top Go down
LFC FOR EVER
Administrator
Administrator
LFC FOR EVER


Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 40

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty31/1/2011, 01:57

Παιδιά και εγώ συμφωνώ να φύγει ο τορρες έτσι και αλλιώς δεν
έχει προσφέρει και κάτι σημαντικό φέτος
το μόνο που γαμωτο με ξένισε είναι ότι έγινε τώρα και όχι στην αρχή της μεταγραφικής
μήπως και προλαβαίναμε
να τον αντικαταστήσουμε
η να πάρουμε κάποιον άλλον ποιοτικό παίχτη με τα λεφτά αυτά σε κάποια από της θέσεις
που πονάμε
είναι ευκαιρία πιστεύω να εκμεταλλευτούμε το νεοπλουτισμό που είπε και κάποιος φίλος
δεν θυμάμαι ποιος που έχουν μερικοί σε κάποιες ομάδες
και να βγάλουμε καλά λεφτά από αυτή την υπόθεση…


Προσωπικά εγώ και να μείνει ξενέρωσα τώρα ξέρω ότι θέλει να φύγει
όποτε να σε καλά και να μας γραφείς


Και επιθετικοί χιλιάδες υπάρχουν για να τον αντικαταστήσουν λεφτά να έχεις ….και κάνεις ότι θες
Back to top Go down
giannis_ynwa
Friend of "Reds"
Friend of
giannis_ynwa


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty31/1/2011, 02:57

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΕΙΠΕ ΤΟ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ.Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΕΙΝΑΙ 43 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΛΙΡΕΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΦΗΜΕΣ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΦΟΥΛΑΡΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙ ΚΑΡΟΛ ΜΕ ΠΡΟΤΑΣΗ 30 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ ΕΥΡΩ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΔΟΤΗ.ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΑ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΟΥΝ.
Back to top Go down
LFC FOR EVER
Administrator
Administrator
LFC FOR EVER


Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 40

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Το 'ναι' γίνεται 'οχι΄   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty31/1/2011, 03:47

Συνεχείς ανατροπές στο θέμα της μετακίνησης του Τόρες στην Τσέλσι.
Νωρίτερα δημοσίευμα της Daily Mirror ανέφερε πωςη Λίβερπουλ αποδέχθηκε
την πρόταση της Τσέλσι για τον Φερνάντο Τόρες, ωστόσο πηγές μέσα απο
τον σύλλογο διαψεύδουν τη πληροφορία.
Αν και κάποια δημοσίευματα στο ιντερνετ ανέφεραν πως οι "κόκκινοι"
αποδέχθηκαν την πρόταση των πρωταθλητών Αγγλίας ύψους 43 εκατομμυρίων
λιρών, το ρεπορταζ του Skysports το οποίο επικαλείται πηγές μέσα απο το
σύλλογο, τονίζει δεν υπάρχει συμφωνία.
Κάτι τέτοιο επεσήμανε και ο
Κένι Νταλγκλίς κατά τη διάρκεια της σημερινής συνέντευξης τύπου
νωρίτερα. "Δεν έχω να προσθέσω κάτι παραπάνω σε αυτά που ανάφερε η
ανακοίνωση του συλλόγου 2-3 ημέρες πριν". Υπενθυμίζουμε πως ο σύλλογος
τόνιζε πως ο παίκτης δεν είναι προς πώληση.

Αλλαγές υπήρξαν και
στις αποδόσεις των στοιχηματικών εταιρειών. Νωρίτερα το ενδεχόμενο
αποχώρησης του Τόρρες απο τη Λίβερπουλ προσφερόταν με απόδοση 1,15 ενώ
αυτή την στιγμή ανέβηκε στο 1,57.

Δείτε τι δήλωσε νωρίτερα ο Κένι Νταλγκλις


πηγη england365.gr
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty31/1/2011, 05:28

Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Zitise metagrafi o Torres.   Zitise metagrafi o Torres. - Page 2 Empty31/1/2011, 11:12


https://www.youtube.com/watch?v=3-ZSuAU03Bs&feature=player_detailpage
Opou kai na pas tha ise o agapimenos mou![Stin manchester min pas!}
Back to top Go down
 
Zitise metagrafi o Torres.
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Chealse F.Torres
» ΄΄Απώλεια ο Torres΄΄
» “Δεν ήθελε να φύγει ο Torres”
» Fernando Torres song
» "Έπρεπε να πάρουν πιο πολλά για Torres"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Νέα Της Ομαδας, απο εσας για εμας! :: Νέα-
Jump to: