Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)

Go down 
+2
klarino
EKate
6 posters
AuthorMessage
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty19/9/2011, 01:32

Παιζουμε με την Brighton...εγω δεν μπορω να πω με σηγουρια τιποτα μετα απο αυτα που ειδα με την Τοττεναμ!...Οτι γινει ας Γινει!


Τηλεοπτικη Μεταδωση(+ Live Streaming)
:

English League Cup (Carling Cup) - Round 3
21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Fix_92018
Ωρα Ελλαδος: 21:45

Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +5
C+ Fotboll (sweden)
C+ Multideporte 3
C+ Sport 2 (nordic)
NTV+ Sport On-Line
Ring.bg
Sky Sports 2 (uk/ireland)
Sport 1 (hungary)
Sport 1 (romania)
Sport 2 (cze/svk)
SportKlub+ (SE europe)
SuperSport 3 (za)
SuperSport Maximo
~ Sky Sports HD2 (uk/irl)
‡ Sky 3DTV [Ch 217]


Last edited by Manos_LFC on 19/9/2011, 01:38; edited 1 time in total (Reason for editing : +Live Streaming)
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty20/9/2011, 00:06

Είναι πολύ καλό που δεν παίζουν Άνταμ και Σκρτελ. Μπας και δούμε κάτι διαφορετικό.
Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty20/9/2011, 00:08

Ναι!..και θα ξεκινηση με Μπελαμυ και Κοατες!
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
redman
"Red" Supporter
21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Fanrank
redman


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-02-02
Τόπος : Aθηνα

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty20/9/2011, 10:56

Αντε να δουμε τον Μπελλαμυ!

Θελουμε νικη αυριο με πολλα γκολ για να ανεβει λιγο η ψυχολογια μας.
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty20/9/2011, 23:20

klarino, like στο σχόλιό σου Smile



Μάλλον θα δούμε και τον Cpt Fantastic επιτέλους!!



Ευκαιρία για να βάλουμε αρκετά γκολ και να ανεβεί η ψυχλογία..
Back to top Go down
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty21/9/2011, 02:20

Loco Margas wrote:
klarino, like στο σχόλιό σου Smile



Μάλλον θα δούμε και τον Cpt Fantastic επιτέλους!!



Ευκαιρία για να βάλουμε αρκετά γκολ και να ανεβεί η ψυχλογία..

Μακάρι. Όλοι σε αυτό ελπίζουμε και μετά σε κάτι ανάλογο με τους λύκους μέσα. Αλλά ας μην προτρέχουμε- να τους δούμε σήμερα...
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty21/9/2011, 06:54

Ότι θα παίξει ο Στέφανος (Τζερράρντ) θα παίξει. Να δούμε ΤΙ θα δούμε απ' τον αρχηγό.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty21/9/2011, 11:38

0-1 στο ημυχρονο απο το 7 με τον Κραιγκ..+ 1000 χαμενες φασεις-δοκαρια!..3-4...αλλα και αυτοι ειχαν μεγαλη ευκερια στο 45..πρεπει προσεξουμε στην αμυνα γιατι μονο εκει στερουμε σημερα!
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty21/9/2011, 12:41

Καλησπέρα αδερφοί!

Το ματς δεν είναι για μεγάλη συζήτηση νομίζω... αν και τέτοια εποχή συνήθως τρώμε κάζο. Περάσαμε κ αυτό το εμπόδιο και πάμε γ' άλλα.

Αυτό που θέλω να γράψω είναι ότι νομίζω ότι βρήκα το πρόβλημα της ομάδας μας.

Λέγεται 4-4-2!!! Όπως το παίζουμε, με 2 DM, κατεβαίνουν και οι 2 κάτω από τη σέντρα για να φτιάξουν παιχνίδι, με αποτέλεσμα να μένουν ΚΕΝΑΡΕΣ μεταξύ κέντρου και επίθεσης! Γι'αυτό και οι γιόμες κλπ. θέλω όμως να δω αν ο ΚΚ με την έλευση του Τζέρρυ, το γυρίσει στον ρόμβο (α λα Τσέλσι), πράγμα που γεμίζει τις γραμμές μας και μας βοηθάει τόσο σε άμυνα όσο και σε επίθεση.

Α, υπάρχει και άλλο ένα λάθος. Και λέγεται Carragher. Φέτος ΔΕΝ είναι η χρονιά του, και όσο νωρίτερα το καταλάβει ο ΚΕΝΝΥ τόσο το καλύτερο για μας. (νομίζω η πέμπτη φορά που χαρίζει γκολ???) Μπορεί να υπήρξε ένας από τους μεγαλυτερους αμυντικούς που είχαμε, αλλά φέτος είναι καλύτερο να δούμε και άλλα παιδιά στη θέση του...

Αυτά!
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty21/9/2011, 13:07

Για μένα, όταν παίζεις με μια... Μπράιτον και δεν την ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙΣ στα γκολ, με τέτοια ΜΕΤΡΙΑ/κακή μεσαία & αμυντική γραμμή, να χάνουμε κάμποσες ευκαιρίες μεν αλλά ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΝΑ 'ΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΜΠΟΛΙΚΕΣ επίσης, δεν είναι αυτό θέαμα αντάξιο της Λίβερπουλ.

ΠΡΟΦΑΝΩΣ και ο "ρόμβος" είναι ΜΑΚΡΑΝ καλύτερο σχήμα. Μακάρι να υιοθετηθεί τώρα.
Τον αρχηγό ΜΟΛΙΣ και που τον είδα - γιατί σήμερα, δεν ξέρω για σας, αλλά ΓΑΜΙΩΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ η σύνδεση, μου κοβόταν ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ!

Ο Ρέινα, καλός - με κάποιες μικρομαλακίες σε κάτι εξόδους. Η άμυνα ήταν μέτρια προς κακή, με ΑΡΓΕΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ και με έναν Κόατες να δείχνει για μένα (ξέρω, πρώτο ματς του ήταν) πολύ "λίγος" για να γίνει ΣΥΝΤΟΜΑ βασικός! Η μεσαία γραμμή κακή, με έναν Σπέαριν εμφανώς να του λείπουν παιχνίδια του παιδιού αφού ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ, ενώ ο Λούκας "τρεις λαλούν και δυο χορεύουν"!!!...
..."ΟΑΣΗ" στην μέτρια προς κακή εμφάνισή μας, η επιθετική γραμμή, με ΜΠΕΛΑΜΥ να 'χει "δέσει" ΑΠΟΛΥΤΑ με τον Σουάρεζ και τον Κάουτ - ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΕΝΝΥ, ΜΗ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΡΟΛ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΓΕΡΟ-ΜΠΕΛΑΜΥ!!! (Δώσ' τον δανεικό τον Κάρολ, "πλιζ"!)... Φοβερά τα γκολ του Μπέλαμυ και του Κάουτ, άψογες εκτελέσεις!

Αυτά... Μέτρια προς κακή εμφάνιση και νίκη.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty21/9/2011, 22:39

Κοίτα Ρώμηλε και Loco...1)συμφωνω σε ολα αλλα..εγω εχθες ειδα εναν κουρασμενο Καουτ.....+Ο Μπελαμυ ΣΚΥΛΙ..ετρεχε παντου..ο Σουαρεζ ατυχος....προσπαθουσε...Ενα θα πω..Μολις μπηκε ο Στηβι..εγω αντριχιασα....Μου θυμισε παλιες καλες εποχες..και μακαρι να υσχισει και στην συνεχεια...ετρεχε-εδινε-τριπλαρε-εκοβε..(κριμα δεν εκανε κανα τακλιν να καυλωσουμε)...οσο για την αμυνα...ΕΣΧΟΣ...-κελλυ προσπαθει και αυτο φενετε..αν και ειναι αργος.καραγκερ παγκο καλυτερα..ολα τα γκολ απο αυτον τα εχουμε φαει...Κοατες..εχθες παιδια επεξε καλα..-εκανε μια μαλακια στο δευτερο υμηχρονο και πηγε δοκαρι...εχουμε προβλημα στην αμυνα..θελουμε εναν σεντερ μπακ καλο και εμπειρο.-περιμενω τζονσον και αγκερ..τωρα με ποιον θα παιζουμε με τον μπετοβλακα??οχχχ καλα εισαι....το κεντρο μερικα διαστηματα τα πηγενε καλα μερικα χαλια!
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty22/9/2011, 04:35

Παιδια τα ειπατε ολα εσεις!
Αντε παμε στο επομενο ματς και βλεπουμε,με την Wolverhampton παιζουμε!
Αν παιξει ο τζεραρντ,ο μπελλαμυ και βγαλει τον καραγκερ θα εχουμε καλυτερη εικονα!
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty
PostSubject: Re: 21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)   21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP) Empty22/9/2011, 23:35

Μωρέ και γω θέλω να ξεκουραστεί λιγάκι ο Καρρα, αλλά ελλείψει Agger ποιός θα παίξει? Coates/Skrtel?? Πρέπει δηλαδή να εμπιστευτούμε αυτόν τον βλάκα??



Ο ΚΕΝΝΥ δεν πρέπει να (και δεν έχει) διστάσει να αφήσει έξω τον ψηλό... Από τη στιγμή που είναι μικρός ακόμη, καλό είναι να φάει λιγάκι τα μουτρα του για να βάλει μυαλό... Απλά θέλω επιτέλους κ γω να δω αυτόν το γαμημένο ρόμβο στο κέντρο με Lucas βάση και Adam κορυφη (μέχρι να έρθει ο Gerry)- στη θέση που έβγαλε μάτια πέρσυ, και KUYT στα δεξιά- που του έχει ΦΑΕΙ ΤΗ ΘΕΣΗ αυτό το μαλακισμένο ο Henderson!!!!



Anyway, προσωπικά IN KENNY I TRUST.
Back to top Go down
 
21 Sep: Brighton - Liverpool (CARLING CUP)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Carling Cup
» Carling Cup (preview) Γ' Μέρος
» Liverpool - Swansea
» LIVERPOOL FOR EVER
» WBA - Liverpool FC

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Αγώνες :: Προηγούμενος Αγώνας-
Jump to: