Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)

Go down 
+4
OutSIDeR
Mike
klarino
Romilos*lupus*Fronimides
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty3/4/2011, 10:38

Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty3/4/2011, 11:11

Και μένα μου άρεσε πολύ αυτή η φανέλα, αλλά έχω την αίσθηση οτι δεν είναι το τελικό σχέδιο, γιατί λένε οτι θα αποκαλυφθεί μετά τις 14 Απριλίου. Μακάρι να κάνω λάθος γιατί πραγματικά είναι τέλεια!!!
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty3/4/2011, 11:48

Colour: Solid Grey/Silver/Red


The new Liverpool FC ‘Standard Chartered’ 11/12 Away Kit will be revealed at 00:01 on Thursday 14th April 2011.
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty3/4/2011, 11:56

Αυτή θα 'ναι, το 'χουν γράψει όλα τα επίσημα μπλογκς!!!

Θα 'ναι σκούρα "μολυβί" (σχεδόν μαύρη), ΔΙΧΩΣ ΙΧΝΟΣ ΑΛΛΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ ΠΑΝΩ (απ' ό,τι έγραψαν), με το λογότυπο ADIDAS ανάγλυφο κεντημένο με το ΙΔΙΟ χρώμα (απλά με γυαλιστερή κλωστή), με τα ΠΑΝΤΑ ΑΣΗΜΙ (λογότυπα, γράμματα, όνομα/νούμερο κτλ.) και ΜΟΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟ χρώμα στις φλόγες των ΠΥΡΣΩΝ ΤΟΥ ΧΙΛΣΜΠΟΡΟΟΥ στο έμβλημα!!!
Θα βγει ΑΝΗΜΕΡΑ της "μαύρης επετείου" του Χίλσμποροου...

ΜΙΛΑΜΕ... έχω ΗΔΗ ΠΟΛΛΑΠΛΟΥΣ ΟΡΓΑΣΜΟΥΣ για την φανέλα αυτή!!!
ΜΑΚΡΑΝ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ έχω δει για away!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 37

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty3/4/2011, 12:21

και εμενα με έχει ενθουσιάσει πολύ. Tρεις μέρες μετά τα αποκαλυπτήρια θα είμαι Λιβερπουλ οποτε θα την έχω αγοράσει μαζί με οτιδήποτε δω και τρελαθώ, ήδη μου μπήκε ιδέα για την υπογραμμένη φανέλα του kenny αλλα μιλάμε για τα λεφτά!!!
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty3/4/2011, 13:13

Mike wrote:
και εμενα με έχει ενθουσιάσει πολύ. Tρεις μέρες μετά τα αποκαλυπτήρια θα είμαι Λιβερπουλ οποτε θα την έχω αγοράσει μαζί με οτιδήποτε δω και τρελαθώ, ήδη μου μπήκε ιδέα για την υπογραμμένη φανέλα του kenny αλλα μιλάμε για τα λεφτά!!!

ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ;;;;;; ΘΑ 'ΣΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ "ΠΟΥΛ" ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΠΕΤΕΙΟΥ;;;
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 37

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty3/4/2011, 22:39

όχι ακριβώς. 16 θα είμαι αγγλία, την επομενη θα βρίσκομαι Λίβερπουλ και θα ξαναπάω στις 23 για τον αγώνα
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty4/4/2011, 02:21

Ναι δεν λέω όχι αλλα αυτό που ανέβασες είναι απλά μια σκιά τις φανέλας Smile
Εμυ με μπέρδεψες... Τες pa... Στην official λέει αυτό ακριβώς που έγραψα. Δηλαδή

Solid Grey (Το μολύβι που λες ίσος)/Silver (λογότυπα κτλ) /Red (οι φωτιές)

Όντως γαμάτη και ήδη την "προπαραγκειλα" μιας που έχει πολύ καλή προσφορα με FREE όνομα και νούμερο. Gerrard πείρα. Τέτοια φανέλα πρέπει να έχει το σωστό όνομα Smile
Back to top Go down
OutSIDeR
"Red" Supporter
H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Fanrank
OutSIDeR


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-15
Τόπος : SALONICA..!

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty4/4/2011, 02:57

ΦΟΒΕΡΗ φανελα!!!!
αυτην θα την παρω στανταρ!!!
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty4/4/2011, 04:08

Πολυ ωραια φανελα.ΟΛΑΜΑΥΡΗ,απλα τελεια!!!!!!
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty4/4/2011, 04:11

Suarez-Carroll wrote:
Πολυ ωραια φανελα.ΟΛΑΜΑΥΡΗ,απλα τελεια!!!!!!

η σκια ειναι ρε θα ειναι γκρι και κατι αλλα χρωματα η κανονικη δν εχει βγει ακομα :Ρ
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty4/4/2011, 04:22

Anfield wrote:
Ναι δεν λέω όχι αλλα αυτό που ανέβασες είναι απλά μια σκιά τις φανέλας Smile
Εμυ με μπέρδεψες... Τες pa... Στην official λέει αυτό ακριβώς που έγραψα. Δηλαδή

Solid Grey (Το μολύβι που λες ίσος)/Silver (λογότυπα κτλ) /Red (οι φωτιές)

Όντως γαμάτη και ήδη την "προπαραγκειλα" μιας που έχει πολύ καλή προσφορα με FREE όνομα και νούμερο. Gerrard πείρα. Τέτοια φανέλα πρέπει να έχει το σωστό όνομα Smile

Ρε συ Ανδρέα, τα ίδια λέμε.
Θα 'ναι (απ' ό,τι γράφεται), ένα "μολυβί" (του γρανίτη) σκούρο γκρι (όχι σαν εκείνο που φορούσε η ομάδα όταν "αλώσαμε" το Όλντ-Τράφορτ με 1-4, πρόπερσι - αρκετά πιο σκούρο), με ασημί σήμα και ΕΛΑΧΙΣΤΑ κόκκινα. ΕΛΠΙΖΩ όπως γράφεται, ότι ΔΕΝ θα 'χει γραμμές κτλ. στα μανίκια, απλά θα 'ναι στο ΙΔΙΟ χρώμα.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
pavlis
Friend of "Reds"
Friend of
pavlis


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-02-14
Τόπος : kastoria

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty4/4/2011, 05:18

pragmatika auth h fanela einai apo tis pio wraies pou exounvgei pote,prepei an tin paro oposdipote!!!!elpizw na mas ferei gouri k na vgoume europi mages!!!!!!!! Smile Smile
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty4/4/2011, 06:32

Προσωπικά ελπίζω, αυτή η φανέλα, να φέρει τον Κέννυ στα λογικά του και να βγει δημόσια και να πει ότι ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ (ΤΙΤΛΟΣ/ΕΠΑΘΛΑ) ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 2-4 ΧΡΟΝΙΑ...
...για να κάτσουμε ΔΙΧΩΣ άγχος να φτιάξουμε την ομάδα απ' το μηδέν!!!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
????????
Guest
avatar



H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty5/4/2011, 10:40




ORISTE I EKTOS TOU 2011 - 12



klik kai parte mati

Liverpool away 2011


Poloi ypostirizoun oti einai fake (i palia tou ajax me photoshop) alla me tis omoiotites pou opos eipame kai se alla topic tis Adidas tipota den einai parakseno.
Back to top Go down
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty5/4/2011, 11:26

Πολύ πιθανό να μην είναι αληθινή. Πάντως ωραία είναι και δε νομίζω να είναι πολύ διαφορετική από αυτή που θα δούμε την άλλη Πέμπτη. Πού το βρήκες αυτό, όμως, ρε παιδί μου- χαρά στο κουράγιο σου!!!
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty5/4/2011, 13:37

Μακάρι, Ανδρέα... Καλή/ωραία δείχνει, ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ 'ΘΕΛΑ οι κόκκινες γραμμές να 'ταν "σχεδόν αόρατες" με ίδιο περίπου χρώμα με την φανέλα ή ΕΣΤΩ ΑΣΗΜΙ.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty6/4/2011, 00:28

Romilos*lupus*Fronimides wrote:
Μακάρι, Ανδρέα... Καλή/ωραία δείχνει, ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ 'ΘΕΛΑ οι κόκκινες γραμμές να 'ταν "σχεδόν αόρατες" με ίδιο περίπου χρώμα με την φανέλα ή ΕΣΤΩ ΑΣΗΜΙ.


Ναι όντως. Θα ήταν ωραίο να ήταν ας πούμε μαύρες ή ασημί οι ρίγες. Γενικά όσο πιο απλή τόσο καλύτερο. ΟΚ το κόκκινο είναι σήμα κατατεθέν, αλλά το κίτρινο τί το θέλανε στην τελευταία...
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 37

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty6/4/2011, 00:33

παιδιά η συγκεκριμένη είναι φανέλα του άγιαξ.....
που όμως k ο άγιαξ φοράει adidas δεν αποκλείεται τότε να είναι κάτι τέτοιο
Back to top Go down
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty13/4/2011, 11:25

Λοιπόν σε λιγότερο από ένα διωράκι θα μπορούμε να δούμε την επίσημη φανέλα... Άντε να δούμε πόσο μέσα πέσαμε.
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty13/4/2011, 11:43

Γκρι, με ασημί & κόκκινο!
Έτσι λένε όσους ρώτησα απ' το "Πουλ" - μέσω Twitter.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty13/4/2011, 13:18

Σας τα 'λεγα, δεν σας τα 'λεγα;;; Να με ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ άλλη φορά! Ορίστε το νέο away μας:

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Z2gtn
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty13/4/2011, 22:22

Πολύ ωραία! Μακάρι να μας αποδειχθεί γούρι για την επόμενη σεζόν...
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty13/4/2011, 22:30

Η επίσημη παρουσίαση της 3ης μας εμφάνισης (ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ!), απ' το επίσημο σάιτ της ομάδας:

ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ 3ης ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ 2011/12
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 03:22

Θα προτιμουσα να μην ειχε ασπρο αλλα ΠΟΛΥ λεπτες κοκκινες ριγες!
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 03:25

Suarez-Carroll wrote:
Θα προτιμουσα να μην ειχε ασπρο αλλα ΠΟΛΥ λεπτες κοκκινες ριγες!

Δεν είναι ΑΣΠΡΑ όσα βλέπεις, αλλά... ΑΣΗΜΙ!!! Μιλάμε για την ΤΟΠ-ΚΛΑΣΣΑΤΗ φανέλα!!!
(Γαμώ την αδικία μου! Δεν έχω φράγκα να την πάρω, ακόμα).
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 03:45

Α,ενταξει τοτε!
Εγω θα την αγορασω αυτην ΣΙΓΟΥΡΑ!Κραταω χρηματα για να αγορασω ολο το πακετο[σορτς,φανελα,καλτσες]
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 03:55

καλοκαιρακι θα την παρω κ γω 100% και μαλλον και σορτσακι δν ξερω αναλογα την τιμη γτ ελλαδα η μπλουζιτσα κανει 85 ευρω και το σορτσακι αλλα 25-30 οποτε δν ξερω...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 03:59

Suarez-Carroll wrote:
Α,ενταξει τοτε!
Εγω θα την αγορασω αυτην ΣΙΓΟΥΡΑ!Κραταω χρηματα για να αγορασω ολο το πακετο[σορτς,φανελα,καλτσες]

Σκατά! Δεν έχω "σάλιο", αυτή την εποχή! Εντάξει, δεν πρόκειται και να ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΚ στους επόμενους μήνες, σωστά;;;
(Απλά, θα την γούσταρα να την έχω τώρα)...

Μόνο αυτό το Γ*ΜΗΜΕΝΟ το λογότυπο του σπόνσορα να ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΓΙΓΑΝΤΙΟ, ρε γ*μώτο!!!
Είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ! Θα προτιμούσα να 'ταν ΣΤΟ ΜΙΣΟ του τορινού μεγέθους, καθώς και οι ρίγες στα μανίκια να 'ταν ΛΙΓΟ ΠΙΟ "κοντές".

Γενικά, όμως, είναι ΜΑΚΡΑΝ ΜΙΑ απ' τις ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ (αν όχι Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ!) εκτός έδρας εμφανίσεις που 'χω δει να 'χει η ομάδα μας!
Συνήθως, σχεδόν ΠΟΤΕ δεν αγοράζω φανέλα που ΔΕΝ είναι ΕΝΤΟΣ έδρας (δηλαδή, ΚΟΚΚΙΝΗ)!... Μόνο εάν είναι "ΕΙΔΙΚΗΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗΣ" (π.χ. κάποιου τελικού, όπως για παράδειγμα εκείνη η πορτοκαλοκίτρινη που φορούσαμε στον Τελικό Κυπέλλου Αγγλίας το 2001 εναντίον της Άρσεναλ).

Στη σύγχρονη εποχή, στις σύγχρονες εμφανίσεις μας, ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ φανέλα με την "ζιγκ-ζαγκ" κόκκινη ρίγα (του 2007) έχω πάρει. ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ που έχω, είναι ΜΟΝΟ ΚΟΚΚΙΝΕΣ. (Άσε δε, που τις περισσότερες τις σύγχρονες, τις έχω ΜΕΤΑΠΟΥΛΗΣΕΙ, ΔΕΝ τις έχω κρατήσει! Θέλω φανέλες-αναμνηστικά, από τελικούς, από τρόπαια κτλ. Οπότε, ΤΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ τις σύγχρονες φανέλες;... Οι πιο "σύγχρονες" που έχω, είναι του 2005 & 2006, του Τελικού της Κων/πολης και του Τελικού Κυπέλλου Αγγλίας εναντίον της Γουέστ Χαμ... Τώρα, ψάχνω να βρω του Τελικού της Αθήνας.)

Πάντως, ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ την φετινή, θα την πάρω σίγουρα, γιατί "ΜΑΜΕΙ"! Είναι ΤΟΠ, ΦΟΒΕΡΗ!


Last edited by Romilos*lupus*Fronimides on 14/4/2011, 04:00; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 04:00

Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης wrote:
καλοκαιρακι θα την παρω κ γω 100% και μαλλον και σορτσακι δν ξερω αναλογα την τιμη γτ ελλαδα η μπλουζιτσα κανει 85 ευρω και το σορτσακι αλλα 25-30 οποτε δν ξερω...

Άσε!!! Αν/όταν την θελήσεις, θα μου πεις... και θα την... "βρούμε" στην ΜΙΣΗ τιμή!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 04:21

Ενταξει,ειναι πολλα χρηματα ομως θα την εχεις την φανελα χρονια.Εγω θα περιμενω το καλοκαιρι να δω τους παικτες που θα την φορανε.Λετε να εχει κατεβει η τιμη ως τοτε?
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 04:53

Suarez-Carroll wrote:
Ενταξει,ειναι πολλα χρηματα ομως θα την εχεις την φανελα χρονια.Εγω θα περιμενω το καλοκαιρι να δω τους παικτες που θα την φορανε.Λετε να εχει κατεβει η τιμη ως τοτε?

Aποκλείεται!!! Για να μη σου πω ότι μπορεί και να ΑΝΕΒΕΙ, γιατί θα γίνει "μπεστ-σέλλερ"!
Αλλά, είπα! ΕΑΝ και ΟΠΟΤΕ θελήσετε, θα την βρω εγώ με λιγότερα χρήματα...
(Έχω βρει κάτι "άκρες" απ' την... "πηγή" απ' την οποία γίνονται οι φανέλες - Ασία).
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 06:29

Α ρε ελληναρα!!!!!Χαχαχαχα!!!!!Θα ειναι η μονη φανελα που θα αλλαξει η θα αλλαξει και η εντος?
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 08:22

Suarez-Carroll wrote:
Α ρε ελληναρα!!!!!Χαχαχαχα!!!!!Θα ειναι η μονη φανελα που θα αλλαξει η θα αλλαξει και η εντος?

Ρε παιδιά..., "ευτυχώς" που... ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ με "ενδιαφέρον" τα όσα ποστάρουμε!!!
Μα καλά, ΚΑΝΕΙΣ δεν μπήκε στο κόπο να διαβάσει το άρθρο μου για την ιστορία της φανέλας της ομάδας μας;
ΕΚΕΙ, ΕΞΗΓΩ ΠΟΤΕ αλλάζει η εντός, ΠΟΤΕ αλλάζει η εκτός και ΠΟΙΑ ΔΙΑΛΕΓΕΤΑΙ ως 3η εμφάνιση!

Φυσικά και ΔΕΝ θ' αλλάξει η εντός έδρας. Του χρόνου αλλάζει.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
????????
Guest
avatar



H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty
PostSubject: Re: H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)   H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!) Empty14/4/2011, 08:34

Αν και έχω προπαραγγείλει την φανέλα θέλω κι αλλα Razz
Θέλω και την τρίτη ενώ και την δεύτερη άλλη μια φορα χωρίς όνομα. Αν βεβαια οι τιμές που λες Rομιλε είναι όντως καλές ενδιαφέρομαι...
Ακόμη και για άλλη μια κόκκινε με όνομα.
Για ρίξε κάνα pm φιλε...
Back to top Go down
 
H OFFICIAL AWAY φανέλα! (Η οποία... Γ*ΜΑΕΙ!)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» "Δεν με αγχώνει η φανέλα με το 9"
» 3η Φανελα 2012/2013
» Τιμώντας την κόκκινη φανέλα!
» Η τριτη φανελα του 2012/2013

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: H γωνιά των οπαδών :: Ανακοινώσεις-
Jump to: