Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Liverpool FC - Marketing Utd

Go down 
+8
astrojoggi
klarino
Loco Margas
Suarez-Carroll
Tasos_Liverpool
Romilos*lupus*Fronimides
EKate
OutSIDeR
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Kostas
Friend of "Reds"
Friend of
Kostas


Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-02-18
Ηλικία : 33
Τόπος : Πάτρα

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty6/3/2011, 14:40

Ρωμυλο ΕΤΣΙ! ο 'Αφανης ηρωας' ο Καουτ εκλεισε στοματα σημερα! και εδειξε οτι φορ ειναι ο ανθρωπος αλλο που τον εκανε καποιος winger και ενας θεος ξερει τι αλλο!
Back to top Go down
Tasos_Liverpool
"Red" Supporter
Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Fanrank
Tasos_Liverpool


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty6/3/2011, 15:34

Εντάξει παιδιά τι να πούμε για την εμφάνιση? ήταν καταπληκτικοί όλοι τους...Πω πω ρε παιδιά αυτός ο Σουάρεζ... έχει βαλθεί να μας τρελάνει ετσι??τι παπάδες έκανε?? Ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα και ένα μεμονωμένο στον ''Αφάνη ήρωα'' της ομάδας σε κάθε ματς...Στον ''Βιονικό'' Ολλανδό μας..Τον Ντιρκ Κάουτ...Αυτά και συνεχίζουμε έτσι...YNWA!
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 02:32

Κάτι άλλο ρε παίδες. Τον υπέρβαρο τον Carroll που τον είδανε ? ? ?
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 02:41

Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 04:22

O karroll επαιξε κανα τεταρτο και τις πηρε ολες τις κεφαλιες.Αν στρωσει λιγο....Βεβαια μονο με το κεφαλι προλαβε να παιξει...
Οταν ο Σουαρεζ εφυγε το γηπεδο αν ειδατε δονουταν απο τα χειροκροτηματα.
Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 04:47

Ανδρεα τι εγινε με τον Καρρα?
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
????????
Guest
avatar



Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 05:52

E τι να έγινε ρε Μάνο. Δεν το βλέπεις το πόδι του Νάνι.
Ok. ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ του κερατα είναι o Nani, μετά από μισό λεπτό βούτηξε για δεύτερη φορα είναι θεατρίνος αλλα το τάκλιν ήταν εγκληματικό.
Δεν ήταν τάκλιν Liverpool. Δεν αρμόζει στον Carra που από την άλλη δεν νομίζω να το έκανε για να τραυματίσει αλλα ΗΘΕΛΕ όπως και να έχει να δώσει στίγμα. Κρίμα. Αν δείτε που είναι η τρυπα θα δείτε ότι είναι χιλιοστά από το κόκαλο. Αν έπαιρνε κόκαλο τότε θα του είχε κόψη στα δυο το πόδι.

Προσωπικά το κατακρίνω.


Βεβαια το τάκλιν του μπάσταρδου του Rafael ήταν ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ αφού κάνει κανονική καρατιά φεύγοντας με τα δυο πόδια και σκοπό ΜΟΝΟ να τραυματίσει.

Αλλα αυτός είναι SCUM. Είναι normal για αυτούς.
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 06:51

Δε μου φανηκε τοσο ...σκληρο οσο λες.Στο ματς,στην φωτογραφια......αστα να πανε!Πιστευω θα φαει γερη τιμωρια.
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 08:02

Anfield wrote:
Κάτι άλλο ρε παίδες. Τον υπέρβαρο τον Carroll που τον είδανε ? ? ?

ΕΛΑ ΝΤΕ!!! Που είναι τα παραπανίσια κιλά του μικρού; ΠΙΟ αδύνατο κι απ' τον... TRAITOR-RES μου φάνηκε!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 08:14

Anfield wrote:
E τι να έγινε ρε Μάνο. Δεν το βλέπεις το πόδι του Νάνι.
Ok. ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ του κερατα είναι o Nani, μετά από μισό λεπτό βούτηξε για δεύτερη φορα είναι θεατρίνος αλλα το τάκλιν ήταν εγκληματικό.
Δεν ήταν τάκλιν Liverpool. Δεν αρμόζει στον Carra που από την άλλη δεν νομίζω να το έκανε για να τραυματίσει αλλα ΗΘΕΛΕ όπως και να έχει να δώσει στίγμα. Κρίμα. Αν δείτε που είναι η τρυπα θα δείτε ότι είναι χιλιοστά από το κόκαλο. Αν έπαιρνε κόκαλο τότε θα του είχε κόψη στα δυο το πόδι.

Προσωπικά το κατακρίνω.


Βεβαια το τάκλιν του μπάσταρδου του Rafael ήταν ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ αφού κάνει κανονική καρατιά φεύγοντας με τα δυο πόδια και σκοπό ΜΟΝΟ να τραυματίσει.

Αλλα αυτός είναι SCUM. Είναι normal για αυτούς.

M*Λ*ΚΙΕΣ!
Οι εικόνες είναι "πειραγμένες"!!! Το ματς το είδα και το ξαναείδα και το ΚΑΤΕΒΑΣΑ κιόλας!!! ΤΕΤΟΙΑ τρύπα στο πόδι ΔΕΝ υπάρχει στο ζωντανό footage!!! Και στο EPLtalk το λέει καθαρά - ότι είναι "λίγο πειραγμένες" οι φωτό!
Κι εν πάσει περιπτώσει, είναι ΑΝΤΡΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ! Δεν είναι "ΑΔΕΡΦΙΣΤΙΚΟ"! Αν δεν μπορεί η "λουλού" ο Νάνι, να πάει στην πατρίδα του να παίζει με την Μπενφίκα! Άντε μπράβο, μ' όλες τις "αδερφούλες" τους Λατίνους που μαζεύτηκαν στο "Νησί"!!!
(Αλλά, θα μου πείτε, εδώ οι "pathetic" οι Έλληνες το 2004 τους ΚΑΤΑ-Γ*ΜΗΣΑΝ ΔΥΟ φορές στην χώρα τους!!!! Τι να λέμε τώρα!)

Και ΛΙΓΟ τον χτύπησε, τον γ*μιόλη! Πάλι καλά που δεν ΕΠΑΙΖΑ ΕΓΩ ΜΕΣΑ, χθες!!! Ο Σκόουλς (άχτι τον έχω), θα τερμάτιζε την καριέρα του χθες!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
giannis_ynwa
Friend of "Reds"
Friend of
giannis_ynwa


Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 08:25

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΑΣ(ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΠΗΡΕ,ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!) ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΝΙΚΗ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΠΑΙΚΤΕΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΟΥΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΟΥΤ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΩ.Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΛΑ ΧΟΡΕΥΕ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΤΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΔΙΔΑΞΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ.ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΘΕΣΗ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΣΩΣΤΑ ΤΕΛΕΙΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΦΑΣΕΩΝ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕΛΑΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟ ΤΑΚΛΙΝ ΤΟΥ ΤΖΕΙΜΙ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΚΛΙΝ ΤΟΥ ΡΑΦΑΕΛ:ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ,ΑΦΟΥ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΑ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 08:44

Romilos*lupus*Fronimides wrote:
Anfield wrote:
E τι να έγινε ρε Μάνο. Δεν το βλέπεις το πόδι του Νάνι.
Ok. ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ του κερατα είναι o Nani, μετά από μισό λεπτό βούτηξε για δεύτερη φορα είναι θεατρίνος αλλα το τάκλιν ήταν εγκληματικό.
Δεν ήταν τάκλιν Liverpool. Δεν αρμόζει στον Carra που από την άλλη δεν νομίζω να το έκανε για να τραυματίσει αλλα ΗΘΕΛΕ όπως και να έχει να δώσει στίγμα. Κρίμα. Αν δείτε που είναι η τρυπα θα δείτε ότι είναι χιλιοστά από το κόκαλο. Αν έπαιρνε κόκαλο τότε θα του είχε κόψη στα δυο το πόδι.

Προσωπικά το κατακρίνω.


Βεβαια το τάκλιν του μπάσταρδου του Rafael ήταν ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ αφού κάνει κανονική καρατιά φεύγοντας με τα δυο πόδια και σκοπό ΜΟΝΟ να τραυματίσει.

Αλλα αυτός είναι SCUM. Είναι normal για αυτούς.

M*Λ*ΚΙΕΣ!
Οι εικόνες είναι "πειραγμένες"!!! Το ματς το είδα και το ξαναείδα και το ΚΑΤΕΒΑΣΑ κιόλας!!! ΤΕΤΟΙΑ τρύπα στο πόδι ΔΕΝ υπάρχει στο ζωντανό footage!!! Και στο EPLtalk το λέει καθαρά - ότι είναι "λίγο πειραγμένες" οι φωτό!
Κι εν πάσει περιπτώσει, είναι ΑΝΤΡΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ! Δεν είναι "ΑΔΕΡΦΙΣΤΙΚΟ"! Αν δεν μπορεί η "λουλού" ο Νάνι, να πάει στην πατρίδα του να παίζει με την Μπενφίκα! Άντε μπράβο, μ' όλες τις "αδερφούλες" τους Λατίνους που μαζεύτηκαν στο "Νησί"!!!
(Αλλά, θα μου πείτε, εδώ οι "pathetic" οι Έλληνες το 2004 τους ΚΑΤΑ-Γ*ΜΗΣΑΝ ΔΥΟ φορές στην χώρα τους!!!! Τι να λέμε τώρα!)

Και ΛΙΓΟ τον χτύπησε, τον γ*μιόλη! Πάλι καλά που δεν ΕΠΑΙΖΑ ΕΓΩ ΜΕΣΑ, χθες!!! Ο Σκόουλς (άχτι τον έχω), θα τερμάτιζε την καριέρα του χθες!

Γιατι οι αγγλοι ειναι βαρβατοι αντρες!χαχαχαχα!
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 09:58

Daglish13 wrote:
Romilos*lupus*Fronimides wrote:
Anfield wrote:
E τι να έγινε ρε Μάνο. Δεν το βλέπεις το πόδι του Νάνι.
Ok. ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ του κερατα είναι o Nani, μετά από μισό λεπτό βούτηξε για δεύτερη φορα είναι θεατρίνος αλλα το τάκλιν ήταν εγκληματικό.
Δεν ήταν τάκλιν Liverpool. Δεν αρμόζει στον Carra που από την άλλη δεν νομίζω να το έκανε για να τραυματίσει αλλα ΗΘΕΛΕ όπως και να έχει να δώσει στίγμα. Κρίμα. Αν δείτε που είναι η τρυπα θα δείτε ότι είναι χιλιοστά από το κόκαλο. Αν έπαιρνε κόκαλο τότε θα του είχε κόψη στα δυο το πόδι.

Προσωπικά το κατακρίνω.


Βεβαια το τάκλιν του μπάσταρδου του Rafael ήταν ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ αφού κάνει κανονική καρατιά φεύγοντας με τα δυο πόδια και σκοπό ΜΟΝΟ να τραυματίσει.

Αλλα αυτός είναι SCUM. Είναι normal για αυτούς.

M*Λ*ΚΙΕΣ!
Οι εικόνες είναι "πειραγμένες"!!! Το ματς το είδα και το ξαναείδα και το ΚΑΤΕΒΑΣΑ κιόλας!!! ΤΕΤΟΙΑ τρύπα στο πόδι ΔΕΝ υπάρχει στο ζωντανό footage!!! Και στο EPLtalk το λέει καθαρά - ότι είναι "λίγο πειραγμένες" οι φωτό!
Κι εν πάσει περιπτώσει, είναι ΑΝΤΡΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ! Δεν είναι "ΑΔΕΡΦΙΣΤΙΚΟ"! Αν δεν μπορεί η "λουλού" ο Νάνι, να πάει στην πατρίδα του να παίζει με την Μπενφίκα! Άντε μπράβο, μ' όλες τις "αδερφούλες" τους Λατίνους που μαζεύτηκαν στο "Νησί"!!!
(Αλλά, θα μου πείτε, εδώ οι "pathetic" οι Έλληνες το 2004 τους ΚΑΤΑ-Γ*ΜΗΣΑΝ ΔΥΟ φορές στην χώρα τους!!!! Τι να λέμε τώρα!)

Και ΛΙΓΟ τον χτύπησε, τον γ*μιόλη! Πάλι καλά που δεν ΕΠΑΙΖΑ ΕΓΩ ΜΕΣΑ, χθες!!! Ο Σκόουλς (άχτι τον έχω), θα τερμάτιζε την καριέρα του χθες!

Γιατι οι αγγλοι ειναι βαρβατοι αντρες!χαχαχαχα!


ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ!!! Γιατί, έχεις ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΑΦΕΙ και έχεις αντίθετη γνώμη;;;... Ή θα πεις κι εσύ αυτή την Μ*Λ*ΚΙΑ, ότι οι Άγγλοι είναι "αδερφές"; ΓΙΑ ΤΡΑΒΑ να πεις έναν Άγγλο "αδερφή"... κι αν δεν μασήσεις την άσφαλτο με τα δόντια σου, να μη με λένε Ρωμύλο!!!!!
Επειδή οι ΞΕΝΟΙ (κυρίως Άγγλοι/Σκανδιναβοί) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ "ΚΡΥΦΟ-ΛΟΥΛΟΥΔΕΣ" σαν τους δικούς μας και ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ (π.χ. Ρ*Μ*Σ ή Χ*ΤΖ*Γ*ΝΝ*Σ) πίσω από "μούφες" σχέσεις και εάν είναι ομοφιλόφιλοι το λένε "χαλαρά", ΔΕΝ σημαίνει ότι ΓΕΝΙΚΑ ο λαός (στη περίπτωσή μας, οι Άγγλοι), είναι "αδερφούλες"!
ΟΥΤΕ "αδερφές" είναι, ΟΥΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ τους ομοφιλόφιλους!
Έτσι, προς πληροφόρησή σου το λέω, μην κάνεις ΚΑΜΙΑ Μ*Λ*ΚΙΑ και πεις κάνα Βρετανό "αδερφή"... διότι ΔΕΝ θα ζήσεις να δεις άλλη ανατολή, φίλε μου! Πίστεψέ με!

Και όσο αφορά ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ, έχω δει με τα μάτια μου ΔΥΟ-ΤΡΕΙΣ Άγγλους Χούλιγκανς, να φωνάζουν σαν πολεμική κραυγή το όνομα της ομάδας τους και να ΟΡΜΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ... εναντίο ΤΕΤΡΑΠΛΑΣΙΩΝ αντιπάλων (και ας ήξεραν ότι θα τους ΛΙΑΝΙΣΟΥΝ στο ξύλο)!!!!
Σε αντίθεση με τις Π**ΣΤΑΡΕΣ τους δικούς μας του Έλληνες "Χουλιγκάνους", που ορμούν... ΤΡΙΑΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑΝ!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
????????
Guest
avatar



Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 11:18

Pομυλε σε βρίσκω λαθοϛ στο θέμα Carra. Eισαι πολύ οπαδοϛ στο θεμα. Aν το δειϛ όμωϛ από την άλλη πλευρα κάνει κακό στο image τιϛ ομαδαs. Eμειϛ δεν είμαστε scums και ούτε θα γίνουμε ποτε. Nα κάνουν τέτοια τακλιν τύπου Rafael και να τα θεορουμε νορμαλ αφού είναι scum.

Σε βρίσκω όμως σωστό στο θέμα τον άγγλων και σκανδιναβών. Επειδή αυτοί που είναι το λένε στην ψυχρα δεν σημαίνει ότι είναι και όλοι τους.

Για να κλείσω με το θέμα του τάκλιν δεν πιστεύω να είναι τόσο σοβαρός ο τραυματισμός του. Την άλλη εβδομάδα στο γήπεδο θα είναι. Πολύ κακό για το τίποτα έγινε από την μαλακια του Καρρά να ξεφύγει.

Εγώ κατάκρινα την κίνηση του Καρρά. Ότι δεν χτύπησε ΤΌΣΟ πολύ όσο έδειχνε ήταν 100% σίγουρο μιας και όταν χτύπησε σηκώθηκε ΈΤΡΕΞΕ όσο τον διαιτητή τον τράβηξε ΜΕΤA τον ακούμπησε ο Steven στον ωμο ΚΑΙ ΤΌΤΕ ανακάλυψε ότι αιμορραγούσε και ξεκίνησε το θέατρο.

Η ασχήμια όμως του τάκλιν δεν μπορεί να καλυφθεί με κανένα τρόπο. Δεν θέλω ρε φιλε με δυο λόγια να βλέπω στη Liverpool αυτά που κατακρίνω τα scums.
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 34
Τόπος : Βριλήσσια

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 11:29

Ρωμύλε σε βλέπω αγριεμμένο!! Αλλά καλά κάνεις!!

Για το τάκλιν: ποδοσφαιρικά και επαγγελματικά ήντονε totally unprofessional που λέει και ο παππούς μου.
Γιατί? Γιατί στα @@ μας γράφουμε τον Νάνι. Τον πούστη τον Barbarosa θέλω νεκρό, ή το άλλο το πρεζόνι τον Γιγκς!

Όσον αφορά τις αδερφές, οι Άγγλοι σίγουρα δεν είναι αδερφές όπως το έχουν οι Ελληνες στο μυαλό τους. ΠΡΟΦΑΝΩΣ και υπάρχουν ομοφυλόφιλοι στο νησί απλά ακριβώς δεν ντρέπονται τόσο για τους εαυτους τους με αποτέλεσμα οι "γ@@ς" οι Έλληνες να τους κράζουν. Από χουλιγκανισμό είναι μίλια μπροστά μας... μην ξεχνάς ότι αυτά που γίνονται σήμερα στην Ελλάδα, στην Αγγλία γίνονταν πριν 20 χρόνια!! (βλ. Χέιζελ, Χίλσμπορο). Απλά επειδή εκεί χάθηκαν πολλές μαζεμένες ζωές και όχι ένας οι δύο, και επειδή ήταν και Ευρώπη (Χέιζελ) τους γαμήσανε τα μάτια και τώρ αμέσα στα γήπεδα είναι παναγίες... Άλλο το τί γίνεται στις παμπ και στα χωριά (τουλ. στο Newcastle που έχω πάει για ακαδημαικούς λόγους γινόταν της πουτάνας!- έναν οπαδό της Sunderland να βλέπανε τν είχαν ξεσκίσει).

Το ραβδί μπήκε στον κώλο τους τσιχλάκια και αυτό είναι που μετράει!!!

Έχουμε κ άλλα ματς μπροστά μας!! Μη μένουμε στα μαλακιστήρια.

Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Marketing Utd   Liverpool FC - Marketing Utd - Page 2 Empty7/3/2011, 12:03

Τι να πω!Μην ξανακους φημες?Μαλλον,γιατι μιλατε λογω εμπειριας.
Για το τακλιν.Το τακλιν ποτε εγινε?Γιατι μετα ο Νανι επαιξε δεν επαιξε?Χασανε που χασανε να μην δειξουν οτι και να τους νικησουμε αυτο θα ειναι λογω....ταδε ξερω γω.
Back to top Go down
 
Liverpool FC - Marketing Utd
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Arsenal - Liverpool FC
» WBA - Liverpool FC
» The new Liverpool FC Away Kit,
» Liverpool FC - Newcastle
» Arsenal - Liverpool FC

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Αγώνες :: Προηγούμενος Αγώνας-
Jump to: