Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Liverpool - Everton . To alithino Derby

Go down 
+5
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Mike
Loco Margas
OutSIDeR
EKate
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Everton . To alithino Derby   Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty17/1/2011, 08:31

Tousko wrote:
Καταρχην το ΡΕ θα μπορουσες να μην το βαλεις..κουβεντα κανουμε μην θυμωνεις...στο θεμα μας,μια χαρα καταλαβα τι λες απλα συμφωνα με μενα και αλλους π.χ τον lupu πιο πανω το παθος υπηρχε απλα καποιες επιλογες ηταν λανθασμενες και ο Καουτ σε αδειο τερμα αουτ το πεταει αλλα στο αναποδο πλαγιο στο 85' γονατισε απο το παθος και το ζορι σαν αντιδραση.Και τι χαλασε δηλαδη?θα υπηρχε δοκαρι αν αυτος δεν εκανε οτι εκανε η εχει αλλων παιχτη η Λιβερπουλ να κανει τετοια μπουκα?ΤΡΩΜΕ κατι φλωρους στα μουτρα και τα ριχνουμε στον Τορρες που δεν το κολαει σε καθε φαση.Η προσφορα του ειναι τεραστια στην Λιβερπουλ εξωαγωνιστικα σε θεματα πρεστιζ και εσοδων αλλα και αγωνιστικα μην γελιωμαστε αν ερθει ο Σουαρεζ και ο καθε Σουαρεζ ερχεται γιατι θα παιζει διπλα στον Τορρες (εχουν και τον ιδιο μανατζερ) και οχι γιατι θα παιζει διπλα στο Νγκογκ.Αν φυγει θα χασουμε πολλα πραγματα και κυριως και πιο στεγνα να το πω οικονομικα γιατι αν θελει να φυγει κατι 70 εκατομυρια που ακουγονταν ξεχαστε τα.Ποιος παικτης αναλογης αξιας θα ερθει και θα αγαπησει/αγαπηθει τοσο απο τον κοσμο σε αυτην την φαση?κανενας απλα...

Το καλυψες απολυτα το θεμα....!Μπραβο πολυ καλα τα λες!Και κατι αλλο ο σουαρεζ ρε παιδια θα ερθει??
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Everton . To alithino Derby   Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty17/1/2011, 09:52

Ανεκδοτο της χρονιας
Το βραβειο του καλυτερου διαιτητ του 2011 το παιρνει ο Γουεμπ!
Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Everton . To alithino Derby   Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty17/1/2011, 09:59

Daglish13 wrote:
Ανεκδοτο της χρονιας
Το βραβειο του καλυτερου διαιτητ του 2011 το παιρνει ο Γουεμπ!

ΤΙ λεμε τωρα!!!Συμφωνω με την Ομοσπονδια!!!!Ειδατε τι γινε με τον webber στο Newcastle??
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Everton . To alithino Derby   Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty17/1/2011, 10:04

Δεν ήθελα να σε προσβάλλω με το "ρε"... φιλικός ήταν ο τόνος μου (όσο μπορεί να γίνει κατανοητός γραπτώς). Αν σε προσέβαλλα. ζητώ συγγνώμη- δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση.

Επίτρεψέ μου να διατηρήσω την άποψη ότι ο Τορρε δεν παίζει με πάθος... προσωπικά έτσι το βλέπω. Το ότι έκανε τρεις φάσεις ερμηνεύεται με δυο τρόπους: 1) Το δικό σου --> έπιαξε και έχασε τρεις ευκαιρίες, οκ ήταν άτυχος (διόρθωσέ με αν είμαι λάθος)
2) Το δικό μου --> Περιμένω από τον επιθετικό της ομάδας μου να κάνει αυτά τα οποία είναι υποχρεωμένος να κάνει, ως επιθετικός, αλλά και ως παίκτης που φορά αυτή την πολύ βαριά φανέλα, και οι τρεις ευκαιρίες ήταν 3 γκολ που δεν μπήκαν για να γίνουν ατομική προσπάθεια.

Πολύ σωστά, νομίζω ο Ρωμύλος (Lupus), τον συνέκρινε με τον ΚΕΝΝΥ. Δεν ξέρω αν τον έχεις δει να παίζει (video ή live το ίδιο είναι), αλλά δεν κατέστρεψε σχεδόν ποτέ μια φάση για τη δική του στατιστική! ο Rush έχει δηλώσει ότι οφείλει τα περισσότερα γκολ του στον KING! Που σημαίνει ότι ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΘΡΥΛΟΣ της ομάδας μας, έβαζε τον εαυτό του ΚΑΤΩ από την LIVERPOOL και αντί να βάζει, σέρβιρε γκολ!... και το αποτέλεσμα? έμεινε στην ιστορία ως Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!

ΑΥΤΟ ζητάμε από τον Νάντο! Αυτό που έκανε μέχρι πριν 2 χρόνια!

Αυτό που θα κάνω προσωπικά, είναι να σταματήσω να τον σχολιάζω τουλάχιστον μέχρι να έρθει κάποιος δίπλα του. Eίτε αυτός είναι ο Suarez που ακούγεται ότι απομένει η ανακοίνωση, είτε οποιοσδήποτε άλλος. Με λίγα λόγια, θα περιμένω να δω την ομάδα με 2 επιθετικούς. Αν αλλάξει το παιχνίδι του (πράγμα που θέλω) όλα οκ. Αν όχι... θα επιμείνω στην άποψή μου.

Δεν μισώ τον Τορρες. Μισώ όποιον παίζει στην ομάδα και δε δίνει την ψυχή του για τον Θρύλο που παίζει. Προφανώς θα είμαι χαρούμενος αν από το επόμενο ματς αρχίσει να βάζει γκολ ο Τορρες- αλλά αρκούμαι στο να δω πάθος!!

Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Everton . To alithino Derby   Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty17/1/2011, 10:09

Loco Margas wrote:
Δεν ήθελα να σε προσβάλλω με το "ρε"... φιλικός ήταν ο τόνος μου (όσο μπορεί να γίνει κατανοητός γραπτώς). Αν σε προσέβαλλα. ζητώ συγγνώμη- δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση.

Επίτρεψέ μου να διατηρήσω την άποψη ότι ο Τορρε δεν παίζει με πάθος... προσωπικά έτσι το βλέπω. Το ότι έκανε τρεις φάσεις ερμηνεύεται με δυο τρόπους: 1) Το δικό σου --> έπιαξε και έχασε τρεις ευκαιρίες, οκ ήταν άτυχος (διόρθωσέ με αν είμαι λάθος)
2) Το δικό μου --> Περιμένω από τον επιθετικό της ομάδας μου να κάνει αυτά τα οποία είναι υποχρεωμένος να κάνει, ως επιθετικός, αλλά και ως παίκτης που φορά αυτή την πολύ βαριά φανέλα, και οι τρεις ευκαιρίες ήταν 3 γκολ που δεν μπήκαν για να γίνουν ατομική προσπάθεια.

Πολύ σωστά, νομίζω ο Ρωμύλος (Lupus), τον συνέκρινε με τον ΚΕΝΝΥ. Δεν ξέρω αν τον έχεις δει να παίζει (video ή live το ίδιο είναι), αλλά δεν κατέστρεψε σχεδόν ποτέ μια φάση για τη δική του στατιστική! ο Rush έχει δηλώσει ότι οφείλει τα περισσότερα γκολ του στον KING! Που σημαίνει ότι ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΘΡΥΛΟΣ της ομάδας μας, έβαζε τον εαυτό του ΚΑΤΩ από την LIVERPOOL και αντί να βάζει, σέρβιρε γκολ!... και το αποτέλεσμα? έμεινε στην ιστορία ως Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!

ΑΥΤΟ ζητάμε από τον Νάντο! Αυτό που έκανε μέχρι πριν 2 χρόνια!

Αυτό που θα κάνω προσωπικά, είναι να σταματήσω να τον σχολιάζω τουλάχιστον μέχρι να έρθει κάποιος δίπλα του. Eίτε αυτός είναι ο Suarez που ακούγεται ότι απομένει η ανακοίνωση, είτε οποιοσδήποτε άλλος. Με λίγα λόγια, θα περιμένω να δω την ομάδα με 2 επιθετικούς. Αν αλλάξει το παιχνίδι του (πράγμα που θέλω) όλα οκ. Αν όχι... θα επιμείνω στην άποψή μου.

Δεν μισώ τον Τορρες. Μισώ όποιον παίζει στην ομάδα και δε δίνει την ψυχή του για τον Θρύλο που παίζει. Προφανώς θα είμαι χαρούμενος αν από το επόμενο ματς αρχίσει να βάζει γκολ ο Τορρες- αλλά αρκούμαι στο να δω πάθος!!



ΟΚ να δουμε!αποψη σου! Smile .. αντε ρε suarez τι περειμενεις???εχεις τον Ms Henry ρε!και την κοπελια του!@
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
el_pistolero
"Red" Supporter
Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Fanrank
el_pistolero


Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 31

Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Everton . To alithino Derby   Liverpool - Everton . To alithino Derby - Page 2 Empty19/1/2011, 10:32

Loco Margas wrote:
Η ΛΟΓΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΞΤΕ ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΑΣ ΧΑΣΕΤΕ!

Δε σου βγάζει πάθος ο Raul????? Για όνομα! Με μισό νεφρό φεύγει ο άνθρωπος από το γήπεδο!!!

Κοίτα, αν θες επιθετικό να σου σκοράρει με την Sunderland και την Blackpool οκ... ΕΓΩ ΔΕ ΘΕΛΩ!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ΜΕ 40 ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ, ΝΑ ΣΟΥ ΣΚΟΡΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ????

wtf????? Tί ομάδα υποστηρίζετε ρε???? Την κόντρα της Σάντερλαντ και της Μπόλτον ή τη ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ???? ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΤΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΤΡΙΟΤΗΤΑ????????

Για τις συγκεκριμένες ομάδες (οκ... βάλε και την τσέλσκι) μπορώ και γω να βάλω γκολ... ΔΕ ΘΕΛΩ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΕΧΕΙΣ ΠΡΩΤΟ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΝ NGOG ΝΑΙ Η΄ΟΧΙ?

ΕΠΑΙΞΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ, ΝΑΙ Ή ΟΧΙ???

ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑΙ Ή ΟΧΙ?

Εκτιμώ ΟΛΑ ΟΣΑ μας έχει προσφέρει- και είναι πάρα πολλά- αλλά πρέπει να ζούμε στο παρόν. Μπορεί να φταίνε οι προπονητές, μπορεί ο ίδιος, μπορεί ο καιρός- δεν ξέρω κ γω τί- αλλά ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. Κ ας μη βάζει γκολ (ούτε ο Rooney βάζει), αρκεί να παίζει με πάθος. ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΒΕΡΤΟΝ ΕΠΑΙΞΕ.... ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ... (guess what... ποιά ομάδα από το νησί επισήμως τον θέλει???.... Α, τί σύμπτωση. τυχαίο? - Μπα....)

Nα βλέπουμε και λιγάκι αντικειμενικά... το ότι πέφτουμε δεν πάει να πει ότι πρέπει να δεχόμαστε τη μετριότητα

YNWA

SUPPORT & BELIEVE
Back to top Go down
 
Liverpool - Everton . To alithino Derby
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Everton - Liverpool
» Malaysia XI - Liverpool FC
» Hull - Liverpool FC
» WBA - Liverpool FC
» Blackpool - Liverpool FC.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Αγώνες :: Προηγούμενος Αγώνας-
Jump to: