Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Με αέρα ενδεκαδάτου ο Lucas!

Go down 
AuthorMessage
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Με αέρα ενδεκαδάτου ο Lucas! Empty
20110426
PostΜε αέρα ενδεκαδάτου ο Lucas!

Με αέρα ενδεκαδάτου ο Lucas! Lucas_2011

Ο Lucas Leiva είναι ίσως ο πιο παρεξηγημένος ποδοσφαιριστής που αγωνίζεται αυτή τη στιγμή στη Liverpool. Κατά καιρούς έχει ακούσει πάρα πολύ σκληρές κριτικές από τους οπαδούς των Reds, όπως και από δημοσιογράφους, μιας και αρκετές ήταν οι φορές που η απόδοση του ήταν τουλάχιστον μέτρια.

Ωστόσο ο Lucas την φετινή χρονιά δείχνει μεταμορφωμένος και είναι πολλά τα παιχνίδια στα οποία ο Βραζιλιάνος μέσος έχει κρατήσει το κέντρο της Liverpool μόνος του. Με τις εμφανίσεις αυτές κέρδισε την ανανέωση του συμβολαίου του πριν από λίγο καιρό και πλέον ο Lucas φαίνεται ότι παίζει με πολύ μεγάλη αυτοπεποίθηση στους Reds.

Σε δηλώσεις που παραχώρησε στην ιστοσελίδα www.skysports.com, ο έμπειρος μέσος δήλωσε ιδιαίτερα ευτυχής για την ανανέωση της συνεργασίας του με την ομάδα του Merseyside, ενώ τόνισε πως δεν νοιώθει κανένα άγχος από τις πολλές υποχρεώσεις που έχει με τους Reds.

“Πραγματικά είμαι πολύ ευτυχισμένος που ανανέωσα το συμβόλαιό μου με την ομάδα. Σημαίνει ότι με πιστεύουν και ότι έχουν καταλάβει την αξία μου. Κατά καιρούς είχα ακούσει διάφορα αρνητικά σχόλια για την απόδοσή μου, ωστόσο με τις εμφανίσεις μου απέδειξα ότι μπορώ να σταθώ στην βασική ενδεκάδα της ομάδας. Πολλοί παίκτες που αγωνίζονται στην ίδια θέση με μένα πέρασαν και έφυγαν από τον σύλλογο. Εγώ είμαι ακόμη εδώ και αγωνίζομαι για την ομάδα. Αυτό σημαίνει ότι οι άνθρωποι της Liverpool με πιστεύουν πολύ και θέλω να τους ευχαριστήσω γι’ αυτό”.
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Share this post on: reddit

Με αέρα ενδεκαδάτου ο Lucas! :: Comments

Romilos*lupus*Fronimides
Re: Με αέρα ενδεκαδάτου ο Lucas!
Post 27/4/2011, 06:17  Romilos*lupus*Fronimides
Είναι ΓΝΩΣΤΗ η αντιπάθειά μου για τον "ΑΜΠΑΛΟ" Βραζιλιάνο!
Όμως, ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ, ότι είναι πραγματικά ΠΟΛΥ καλός φέτος, ειδικά στα τελευταία 3-5 παιχνίδια.
 

Με αέρα ενδεκαδάτου ο Lucas!

Back to top 

Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Latest News!-
Jump to: