Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Liverpool FC - Man City

Go down 
+7
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Suarez-Carroll
Mike
klarino
JOHNNyBJ
wilder
Romilos*lupus*Fronimides
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
wilder
Friend of "Reds"
Friend of
wilder


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-13

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty10/4/2011, 06:33

klarino wrote:
Μην ξεχνάς πως παίζει στη Μπλάκπουλ, δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο να κάνει τη διαφορά- εκεί είναι άρχοντας. Επίσης πόσα θα έδινες για να τον πάρεις;- γιατί ο Χόλλογουεϊ νομίζει πως έχει το νέο Τζέρραρντ στην ομάδα του και δεν θα τον δώσει φτηνά... Καλός παίκτης αλλά πρέπει να τα ζυγίζουμε τα πράγματα πριν μία μετεγγραφή και εγώ για πάνω από δέκα μύρια δεν είμαι θετικός... Άσε που θεωρώ οτι προτεριότητα είναι η αριστερή πτέρυγα που δεν έχουμε τίποτα.
Προτεραιοτητα ειναι να παρουμε παικτες για ολες τις θεσεις....μπορει να ακουγεται αστειο, αλλα δυστυχως αυτη ειναι η πραγματικοτητα, ασε βεβαια που δεν ειναι εφικτο και ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ σωστο να το κανεις σε ενα καλοκαιρι.
Τωρα για το αν ο Adam παιζει στην Blackpool, δεν καταλαβαινω που ειναι το κακό. Δεν μας κανει δλδ?εχουμε μηπως καλυτερο στο κεντρο αριστεροποδαρο και δεν το ξερω?δεν κανει μηπως καλο πρωταθλημα?
Διαφωνω φιλε μου μαζι σου, διοτι τα "ονοματα" και οι κωλομιζες μας εφτασαν εδω που μας εφτασαν. Ας γεμισει την ομαδα ο Kenny με μικρα "Αγγλακια" που θα διψανε για διακριση-δοξα-χρηματα(φυσικα) και μετα το συζηταμε.
Στο μονο που συμφωνω ειναι οτι αν τον παρουμε ΣΙΓΟΥΡΑ θα τον παρουμε υπερτιμημενο, μην ξεχνας οτι μιλαμε για Αγγλο παικτη , μεσο, που εχει βαλει ηδη πανω απο 10 γκολ αν δεν κανω λαθος....και στη Αγγλια τα πραγματα ειναι διαφορετικα. Εδω η Βιλλα εδωσε 20 και εκ.λιρες για να παρει τον Bent που δεν μπορει να κανει κοντρολ ουτε με 10 προσπαθειες , στον Adam θα κολλήσουμε τωρα. Και μη μου πει κανεις οτι ο Bent θεωρειται παικτης!!!!
Θυμιζει τον Σατον και τα ΤΡΕΛΑ χρηματα που εδιναν οι ομαδες καποτε για να τον αποκτησουν, εξαιτιας της μιας και μοναδικης χρονιας που ειχε κανει με την Μπλακμπερν...Να ταν καλα ο Σιρερ και ο Kenny φυσικα.
Ελπιζω παντως ο Καρολ να μην αποδειχθει νεος Σατον, προσωπικα τον πιστευω τον Καρολ αρκει οπως εχω πει ξανα να τον συμπεριφερονται ως παικτη της Λιβερπουλ οι διαιτητες και οχι της Σαουθεντ!!

Η μεταγγραφη του Adam θα ειναι ΦΥΣΙΚΑ σιριαλ του καλοκαιριου στην Αγγλια, και μεγαλη ενεση αυτοπεποιθησης για τον συλλογο αν φυσικα τον θελει ο προπονητης μας, ελπιζω να ειναι ο Κεννυ, και αν φυσικα θελει κ ο ιδιος να ερθει.
Back to top Go down
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty10/4/2011, 09:22

Δεν κατάλαβες καθόλου τι είπα φίλε μου... Δεν με πειράζει οτι παίζει στη Μπλάκπουλ- ίσα ίσα πιστεύω οτι οι αγορές μας πρέπει να γίνονται από μικρότερες ομάδες και με παίκτες που βρίσκονται σε ανοδική πορεία και όχι με ξεφτυσμένους που δεν είχαν θέση στην "μεγάλη" ομάδα τους.

Και βέβαια δεν είπα οτι δεν τον θέλω. Τον παρατήρησα σήμερα και μου φάνηκε πανέξυπνος παίκτης με τρομερή μακρινή πάσα και ψυχραιμία στο παιχνίδι του. Αδυναμία του είναι για μένα η ταχύτητα και η χαλαρότητα ώρες ώρες, αλλά γενικά μου αρέσει σαν παίκτης και μπορεί να βοηθήσει πολύ. Όπως είπα όμως τα λεφτά είναι ρίσκο. Διότι αν δώσεις το μισό σου μπάτζετ στον Άνταμ ζήτω που κάηκες. Πόσους παίκτες έχουμε πάρει που ήταν βαρόμετρα για τις ομάδες τους και σε μας ήταν παλτά;; Ο Άνταμ στη Μπλάκπουλ είναι αρχηγός- δεν του τη λέει κανείς. Σε μας όμως με την πρώτη στραβή θα τα ακούσει, γιατί είναι τέτοιο το επίπεδο. Είναι καθαρά ψυχολογικό το ζήτημα.

Επίσης, διαφώνησα στο θέμα της προτεραιότητας. Κατ'αρχάς ας μην έχουμε μόνο τον Άνταμ ως στόχο. Όσο και να σ'σρέσει δεν μπορείς να εστιάζεις μόνο σε αυτόν, γιατί στην τελική μπορεί να καταλήξει αλλού- ε, δεν θα τα βάψουμε και μαύρα. Αλλά πραγματικά πρώτα θα κλείσεις τον Άνταμ ενώ αριστερά δεν υπάρχει τίποτα; Για μένα είναι πρώτα αριστερός μπακ, μετά εξτρέμ και μετά τα υπόλοιπα. Όχι οτι δεν τα χρειαζόμαστε, αλλά σου λέω όταν παίζεις με Αγκερ και Μειρέλες αριστερά, του αχρηστεύεις και είναι σαν να παίζεις με παίκτη λιγότερο. Είναι τραγικό που δεν έχουμε παίκτες που είναι η φυσική τους θέση εκεί. Εγώ αυτό παρατηρώ...

Πάντως ο παίκτης είχε δώσει αίτηση για μετεγγραφή στην πρόταση που κάναμε το χειμώνα, αλλά σιγά μην τον έδιναν για 4,5 εκ. λίρες. Ίσως αν γινόταν μεγαλύτερη πρόταση να παίρναμε πολύ φθηνά μια πολύ καλή περίπτωση παίκτη.

Συμφωνώ τέλος με αυτό που λες για τις μίζες- ξεχνάω εγώ κάτι μαλακίες του Μπενίτεθ που ακόμα πληρώνουμε, αλλά και του Χόντγκσον (βλ. Κοντσέσκι)
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty10/4/2011, 09:32

ΟΛΟ το κεντρο,και πτερυγες.
Αν ηταν μονο στις πτερυγες το προβλημα...
Back to top Go down
wilder
Friend of "Reds"
Friend of
wilder


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-13

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty10/4/2011, 09:48

Συμφωνουμε δλδ φιλε, οκ.
Και φυσικα εχουμε προβληματα σε ολες τις θεσεις , και φυσικα δεν εχουμε αριστερο μπακ και αριστερο winger....και φυσικα πρεπει να ειμαστε η μοναδικη μεγαλη ευρωπαικη ομαδα με τοσσες ελλειψεις στο ροστερ!!!
εδω παιζει ο καουτ δεξια και αριστερα σε μια θεση που εγω νομιζω που εχω να παιξω 2 μηνες, θα ημουν πιο γρηγορος και με καλυτερο crossing...τι να λεμε τωρα.
Ο Ολλανδος ειναι ΜΟΝΟ σεντερ φορ κ μονο εκει μπορει να παιξει με την εξυπναδα του, την μαχητικοτητα του και την ποδοσφαιρικη παιδεια του.
Αληθεια το πουλεν του Ραφα, ο αντικαταστατης του Τορρες, α ανθρωπος που εχει καταπιει δεκαρι σιδερο και δεν μπορει να στριψει με την καμια ομως..... τι κανει?
τον ανανεωσαμε σαν τον λευτκο βραζιλιανο...?....ελπιζω ουτε για αστειο να εγινε ή να γινει κατι τετοιο.
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 06:40

Μάλιστα... Δεν πάτε λέω εγώ και στο θέμα τον μεταγραφών να συζητήσετε κάτι σχετικό με το παιχνίδι σήμερα ? ?

Έτσι για να μην χαλάσουμε την offtopikολογία .... Idea
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 07:32

ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ!!!!!!
Το "ΣΚΙΣΑΤΕ" ΠΑΛΙ με το "οφ-τόπικ"!!! Υπάρχουν σχετικά τόπικς αλλού.

(Μάνο, κάνε ΟΛΑ τα ποστ "κόπυ-πέιστ" και "ρίχτα" στο σχετικό τόπικ και να ΣΒΗΣΤΟΥΝ από εδώ.)
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 07:47

λοιπον ας γραψω και γω για σημερα....εγω πιστευω Χ μιας κ μας βολευει και τους 2 γτ διπλο δεν το δεχομε...και οσο για νικη υπαρχει πιθανοτιτα μιας κ ειμαστε ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ τωρα απο κει και περα αν μετρησουμε εναν εναν τους πεχτες την 11αδα π κατεβαζουμε με την δικια τους ειναι μιλια μακρια η αποσταση...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 07:51

(Τόλη, σε παρακαλώ, κάν' το εσύ, αγόρι μου. Πάρ' τα από 'δώ όλα αυτά τα "οφ-τόπικ" ποστ και ρίχ' τα εκεί που 'ναι το τόπικ με τα μεταγραφικά)...

Δεν μου λέτε, καλόπαιδα... ΕΔΩ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣ;;;
Εννοώ, θα δούμε το ματς εδώ στο ΔΙΚΟ ΜΑΣ στρίμινγκ, για να λέμε και καμιά "λαλακία" την ώρα του αγώνα;
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 08:02

Romilos*lupus*Fronimides wrote:
(Τόλη, σε παρακαλώ, κάν' το εσύ, αγόρι μου. Πάρ' τα από 'δώ όλα αυτά τα "οφ-τόπικ" ποστ και ρίχ' τα εκεί που 'ναι το τόπικ με τα μεταγραφικά)...

Δεν μου λέτε, καλόπαιδα... ΕΔΩ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΤΣ;;;
Εννοώ, θα δούμε το ματς εδώ στο ΔΙΚΟ ΜΑΣ στρίμινγκ, για να λέμε και καμιά "λαλακία" την ώρα του αγώνα;

λογικα ναι αν μπορεις μπες λιγο φεις μπουκ...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
wilder
Friend of "Reds"
Friend of
wilder


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-13

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 11:20

Ειχα πει για νικη και για 1ο γκολ απο καρολ....μεχρι στιγμης εχω 1 στα 2...
αντε να δουμε

Υ.Γ: παρτε ενα σοβαρο αριστερο winger...τζαμπα χαραμιζεται ο πορτογαλος...κριμα
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 13:11

This is Anfield αυτή η ομάδα θα μας στήλη στον τρελογιατρό δεν παλεύετε άλλο..... (ελπίζω να παίξουν με το ίδιο πάθος και στο επόμενο παιχνίδι να το ευχαριστηθώ και μιας και θα είμαι μέσα!)
Back to top Go down
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 13:28

Mike wrote:
This is Anfield αυτή η ομάδα θα μας στήλη στον τρελογιατρό δεν παλεύετε άλλο..... (ελπίζω να παίξουν με το ίδιο πάθος και στο επόμενο παιχνίδι να το ευχαριστηθώ και μιας και θα είμαι μέσα!)

Όντως ρε πούστη μου... Τί είναι αυτό φέτος; Καμία μα καμία λογική... Πάντως μπράβο μωρή παιχτούρα Κάρρολ- άντε να το βουλώνουν κάτι ηλίθιοι που βλέπουν ξένο ποδόσφαιρο μόνο στη ΝΕΤ και ακούνε Παύλο Παπαπαππαππαππαπααδημητρίου.
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 20:39

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ετσι εμεινα οταν στο 40 νικουσαμε 3-0.Παντως ρε παιδια δεν μπορουσαν να βαλουν ενααα μικροοο γκολακι ακομα?Εστω και με πεναλτυ στο 90"!
Back to top Go down
nickthegreek
Friend of "Reds"
Friend of
nickthegreek


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-03-02

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 21:20

Αφου εβαλε γκολ ο Καρολ, έσπασε η κατάρα!
Τώρα μπορει ο Τόρρες να καρφώσει τους ακατανόμαστους σήμερα!


ΥΓ: Δεν θα το αντέξω αν κάνουν τρέμπλ................
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty11/4/2011, 22:50

Σιγά μη κάνουν τρέμπλ! Άιντε να πάρουν το πρωτάθλημα - και πολύ τους είναι!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty12/4/2011, 03:41

Λες να νικησουν την μπαρτσα στο τσ.λ?
1% εχουν να κανουν τρεπλ
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty12/4/2011, 04:22

Καταρχάς, θεωρώ ότι η ΤΣΕΛΣΚΙ θα περάσει κι όχι "αυτοί"!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
????????
Guest
avatar



Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty12/4/2011, 08:18


Όλοι τους κράξαμε στο παιχνίδι με την WBA όλοι τους χαιρόμαστε σήμερα ΌΧΙ για την νίκη αλλα για την εμφάνιση.

Δεν με ενδιαφέρει αν κάνει η Chelsea goal σήμερα.

Εγώ είδα Π’ΛΙ τον Kenny να βάζει τον από πουθενά FLANAGAN και το παιδάκι να στέκεται ΌΡΘΙΟΣ και με το κεφάλι ΨΙΛA με αντίπαλο μια κακά τα ψέματα από τις καλύτερες ομάδες τις Premier.

Αυτή την φορα του βγήκε ο Μεϊρέλες στα αριστερά και όπως είπα και μετά από το παιχνίδι τις WBA αν κερδίζαμε θα λέγαμε τι σκέφτηκε. E να λοιπόν τι σκέφτηκε


Τι να πω.... Δεν ξέρω πλέον... Βλέπω σε κάνα 2 3 χρονια απλά μια ομάδα έτοιμη για μεγάλα πράγματα...Και μεγάλα πράγματα είναι μια 10αιτια με 8 πρωταθλήματα... Αν συνεχίσουμε βεβαια με Kenny στον πάγκο και με την ίδια φιλοσοφία τις χρησιμοποίησης "παιδιών"
Back to top Go down
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty12/4/2011, 09:03

Εγώ παιδιά σκοτίστηκα για το ποιος από τους δύο θα περάσει σήμερα. Δεν θα υποστήριζα ποτέ την Τσέλσι γιατί με αηδιάζει πραγματικά σαν ομάδα. Τη Μάρκετινγκ τη σέβομαι απλά και μόνο γιατί είμαι της άποψης οτι αν δε σέβεσαι το μεγάλο σου αντίπαλο είναι σαν να μη σέβεσαι τον εαυτό σου. Εννοείται βέβαια πως όποιος και να περάσει σήμερα θα ευχηθώ να αποκλειστεί στον επόμενο αλλά δεν θα πολύ- ασχοληθώ...

Όσο γι'αυτό που λέτε για το τρεμπλ των γελοίων εγώ έχω ξαναπεί οτι αν δεν μπορούμε να τους κόψουμε εμείς την πορεία δεν μπορούμε να περιμένουμε τους άλλους να το κάνουν. Αλλά ας μην πω άλλα για να μην πηδήξω τη χαρά μας κυρίως για την εμφάνιση κόντρα στη Σίτυ. Θα πω ένα ακόμα-, επειδή από άσχημα έχουμε πει πολλά τον τελευταίο καιρό για την ομάδα, θέλω να τονίσω οτι για 35 λεπτά γονατίσαμε τη Σίτυ και τα υπόλοιπα τους αφήσαμε να βασανίζονται μπας και γλυτώσουν την ταπείνωση, κάτι που σημαίνει οτι καί παίξαμε ποδόσφαιρο καί διαχειριστήκαμε αποτέλεσμα...

Παίζει τρομερό ρόλο η ψυχολογία κατά τη γνώμη μου. Αυτό που κρατάω από φέτος είναι οτι σε μια κακή για τα δεδομένα της Λίβερπουλ χρονιά ο νόμος του Άνφιλντ λειτούργησε (και θα λειτουργεί πάντα) και τρείς στους τέσσερις έφυγαν από το γήπεδο πριν μπουν. Συμπέρασμα: ΔΕΝ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΠΟΤΕ ΤΗ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Liverpool FC - Man City   Liverpool FC - Man City - Page 2 Empty12/4/2011, 09:38

Αυτο το συμπερασμα το ξερουν και τα 2χρονα!χεχεχεχε!
Ομως ρε παιδια χρειαζομαστε σταθεροτητα!Δεν μπορει να χανουμε απο Νορθαμπτον και να νικαμε μπαρτσα,μαρκετινγκ,σιτι!
Back to top Go down
 
Liverpool FC - Man City
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Liverpool - Manchester City
» Liverool FC-Birmingham city
» Liverpool - Stoke City
» Πέρασαν Liverpool και City
» Stoke City - Liverpool

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Αγώνες :: Προηγούμενος Αγώνας-
Jump to: