Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.

Go down 
+17
konkarakos
KingKennyDalglish
captain steve
Steven_Gerrard
OutSIDeR
redman
EKate
el_pistolero
GregLiverpoolaras
Tasos_Liverpool
Loco Margas
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Mike
Suarez-Carroll
Romilos*lupus*Fronimides
LFC FOR EVER
klarino
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AuthorMessage
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty1/9/2011, 10:01

Mike wrote:
Ρε παιδια ελεος δηλαδη τον μειρελες δωσαμε οχι τον αρχηγο!!! Εδω αν δειναμε τον αρχηγο δεν θα κανατε ετσι... Και κατι αλλο οταν ο ΜΕΓΑΣ Κεννυ εδινε τον θρυλικο σε ολους μας Ιαν Ρας μας εβλαψε καθολου;

Δεν είναι τόσο η αξία του παίκτη ρε συ Mike, όσο η στιγμή και ο τρόπος που ήρθε η μεταγραφή. Για τους λόγους που σωστά ανέλυσε ο loco συν το γεγονός οτι είμαστε ομάδα ψυχολογίας, μπορεί να προκαλέσει μεγάλο κακό στην ομάδα η φυγή του Μεϊρέλες.
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty1/9/2011, 10:10

Τι ηττοπαθειες ειναι αυτες; οταν εφυγε ο αλλος με τον ιδιο ακριβως τροπο ειδατε να μας επηρεαζει καθολου; αντιθετος!! και οσο για το αν εχουμε αντικαταστατες ή οχι εγω αλλα βλεπω οταν βλεπω το ροστερ της ομαδας!! οταν φαει και αυτος την μουρη του απο τον Αγκερ στο μεταξυ μας παιχνιδι να δω εκει την ψυχολογια!!!!

Ρε τωρα με τον ΜΕΓΑ Κεννυ μυριζουμε Λιβερπουλ παλι και οχι ως ομαδα αλλα και ως οικογενεια. Ο Κεννυ ξερει πολυ καλα τι σημαινει Λιβερπουλ!!!

Και σιγα τον παιχτη τωρα... Εδω κατα καιρους χασαμε πολυ καλυτερους του!!! Ουδεις αναντικαταστατος!!!!


Last edited by Mike on 1/9/2011, 10:15; edited 1 time in total
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty1/9/2011, 10:15

Mεταγραφική περίοδος τέλος...!
Τι αποκομήσαμε; Γίναμε ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟΙ ως ομάδα; Γίναμε ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΟΙ; Εντέλει, ΤΙ έχουμε "εις το πηλίκον";
Για μένα, γίναμε ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΟΙ!

Δεν λέω "ΓΙΑΤΙ" ο Κέννυ αποφάσισε να διώξει π.χ. τον Ακουιλάνι ή τον Μειρέλες ή τον Ν'Γκογκ ή τον Κόουλ ή τον Πόουλσεν κτλ.
ΜΑΓΚΙΑ ΤΟΥ, ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕ, στα παπάρια μου - δεν είμαι 'γώ ο μάνατζερ, δεν τρώω ψωμί απ' την Λίβερπουλ. Απλά, κάνω ανασκόπηση και λέω... "ΔΥΝΑΜΩΣΑΜΕ"; ΟΧΙ, δεν δυναμώσαμε, αντιθέτως γίναμε λιγότερο δυνατοί ως ομάδα, απ' ό,τι ήμασταν πριν!!!

Γιατί;... Πολύ απλά, γιατί ΠΡΟΦΑΝΩΣ "ΕΠΡΕΠΕ" (και το 'χε δηλώσει ο Κέννυ, ότι ΕΑΝ ΔΕΝ ΦΥΓΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΔΕΝ θα γίνουν άλλες νέες μεταγραφές - αγορές), "ΕΠΡΕΠΕ" να βάλουμε και κάνα φράγκο στο ταμείο! 'Αρα, υποθέτω, του 'πε ο μπαρπα-Χένρυ ο "ΓΙΑΝΚΗΣ" (ο "μίστερ-δολλάριο"!): "Άκου μάγκα Κέννυ, σου πήρα κάμποσους που θες, οκ; Θες τώρα και κάνα-δυο ακόμα, ε; Οκ... Αλλά, ΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4-5 παίκτες! Δεν με νοιάζει που και πόσα, να κάνεις ξεσκαρτάρισμα. Πενήντα παίκτες, δεν θα πληρώνω"...
Κι έτσι κι έγινε... Έδωσε τον Ν'Γκογκ (ΠΟΙΟΣ ΚΟΠΑΝΟΣ ήθελε να πάρει τον Ν'Γκογκ; ΒΙΝΤΕΟΚΑΣΕΤΕΣ δεν... βλέπουν, πριν αγοράσουν; ). Έδωσε τον Πόουλσεν (άλλο "παλτό" του κέντρου), έδωσε τον Κόουλ (δεν "έπιασε" ο Γιαννάκης), έδωσε τον "καρεδάκια-μαλλιά" Ακουιλάνι (ποτέ δεν τον θεώρησα ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ καλό παίκτη, για να κλάψω απ' την απώλεια),... και ΗΤΑΝ ΦΑΝΕΡΟ απ' τα φιλικά, ότι "κάτι παίζει" ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ Μειρέλες! Όταν δεν τον πολυ-χρησιμοποιεί στα φιλικά και ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ στα 3 πρώτα παιχνίδια (ελάχιστα λεπτά, για την αξία - έστω οικονομική - του παίκτη) και βάζει αντιθέτως ΝΕΟΤΑΤΟΥΣ (ηλικιακά και ποδοσφαιρικά) ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ (Χέντερσον/Άνταμ), ήταν - τουλάχιστον για μένα - φανερό, ότι ο Κέννυ ΔΕΝ τον πολυ-υπολογίζει τον Μειρέλες!!! Το ΓΙΑΤΙ, δεν το γνωρίζω - ούτε εγώ, ούτε κανείς σας. ΔΕΝ είμαστε στα "boot-room" του Μέλγουντ να ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ "ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ" ΣΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ της ομάδας μας. Μπορεί "κάτι να παίχτηκε"...
...ΔΕΝ με νοιάζει αυτό, ούτε ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ πώλησε τον Μειρέλες. Με ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΦΤΕΙ ΟΜΩΣ, γιατί τον "ΞΕΠΕΤΑΞΕ" έτσι πάμφθηνα (ούτε τα μισά απ' όσα δώσαμε να τον πάρουμε... πριν οκτώ μήνες;;Wink, γιατί τον πώλησε ΣΕ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΗ ΤΙΤΛΩΝ ΑΓΓΛΙΑΣ (Τσέλσκι) - χάθηκε να τον δώσει σε καμιά ισπανική ομάδα; - και ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΠΩΛΗΣΕ ή ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΩΛΗΣΕΙ (και ακούγαμε για Μπεναγιούν + 7 εκατομμύρια)..., ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΚΑΤΙΣΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΣ;;;;;;;;;;;;;

Από ΠΡΙΝ σας έλεγα και ΕΣΚΟΥΖΑ, ότι έχουμε ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΝΑΓΚΗ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ του κέντρου μας - όταν... είχαμε ΚΑΙ Πόουλσεν ΚΑΙ Ακουιλάνι ΚΑΙ Μειρέλες (και τους νέους, Άνταμ & Χέντερσον)!!!! Σας έλεγα ότι, χρειαζόμαστε... "ΧΘΕΣ" (!), ένα "ΒΑΡΒΑΤΟ"/ΓΑΜΑΤΟ αμυντικό κεντρικό χαφ & ένα ΕΠΙΣΗΣ ΓΑΜΑΤΟ επιτελικό κεντρικό χαφ! Ας πούμε ότι, ένας παίκτης τύπου ΣΝΑΙΝΤΕΡ (Ίντερ) είναι και τα δύο ή μπορεί να ανταπεξέλθει και αμυντικά και επιθετικά, στο κέντρο. ΑΦΟΥ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΚΕΝΝΥ, ΘΕΣ ΝΑ "ΣΟΥΤΑΡΕΙΣ" ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΜΑΣ (μαζί σου, δεν θεωρώ "βαρβάτες" μονάδες όσους έδωσες - δεν ήταν δα και... ΑΛΟΝΣΟ, μη χέσω!), ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΚΙ ΕΝΑΝ ΓΑΜΑΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΧΑΦ;;;;;;

Με ποιόν, ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ, θα παίζουμε από κι έπειτα στο κέντρο μας; Με τον περσινό... "MVP" (ΜΗ ΧΕΣΩ, ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ!) Λούκας, τον "καλαμο-καβαλιτή" πιτσιρικά "green" Άνταμ (που "την είδε"... Κρόιφ ΠΡΙΝ ΚΑΝ έρθει) και τον ΑΛΛΟΝ πιτσιρικά "νέοπα" Χέντερσον" - με τον αρχηγάραρό μας Τζερράρντ ΑΜΦΙΒΟΛΟ ΕΑΝ ΚΑΝ παίξει στη φετινή χρονιά και ΠΟΣΑ παιχνίδια;;;;;;;;;... ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ;;; ΕΧΕΙ "ΞΕΚΟΥΤΙΑΝΕΙ" τελείως, ο Κέννυ; 'Η μήπως ΔΕΝ ΔΙΟΙΚΕΙ Ο ΚΕΝΝΥ στα μεταγραφικά, όπως κάνουν οι άλλοι μάνατζερ παραδοσιακά στις άλλες ομάδες;;;... ΔΕΝ μπορώ να χωνέψω ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ!!!!!!!! Δεν εννοώ την "απώλεια" του Μειρέλες και των λοιπών. Εννοώ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΘΕΙ το κέντρο απ' την... "καρατόμηση" που υπέστει!!!... Δηλαδή, πήραμε αυτόν τον (ΕΠΙΣΗΣ, πάλι!!!) ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ Ουρουγουανό κεντρικό μπακ, πήραμε και τον ΤΡΕΛΑΡΑ ΜΟΥ τον Ουαλό πίσω (Μπέλαμυ) και... "ΚΑΘΑΡΙΣΑΜΕ, ΟΛΑ ΤΖΕΤ";;;

Πλάκα μας κάνουν; ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΛΕΟΝ;... Τι να πω, ρε γαμώτο μου; ΟΥΤΕ Ο... ΠΑΟ δεν έκανε ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, στις μεταγραφές (η "παραδοσιακή" ομάδα που ΜΑΛΑΚΙΖΕΤΑΙ στις μεταγραφές, στην Ελλάδα!)...

Εγώ, πάντως... "ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ" (που λέει κι ο... Χατζιγιάννης)! ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ τι στο π**τσο γίνεται στην ομάδα μας, πλέον!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
????????
Guest
avatar



Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty1/9/2011, 10:47

Αφού μιλήσατε εσείς να πω και εγώ τα δικά μου.

Λοιπόν.

Μεταγραφές. Με βρίσκουν ΣΥΜΦΩΝΟ 100%.
Αντίθετα με τον Ρωμύλο και τον loco αν θυμάμαι καλά εγώ λέω ότι η ομάδα δυνάμωσε. ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ έδεσε και ακριβώς όπως δένει και το γλυκό θα είναι καλύτερο...

Μεταγραφή Aqua. Ποιο σωστή κίνηση ΔΕΝ γίνετε. Και το λέω γιατί την χρονια που τον έφερε ο Rafa ήταν σακατεμένος έκανε παρ όλα αυτά μια πολύ καλή χρονια με την Γιούβε ΑΛΛΑ είναι argos για το Αγγλικό ποδόσφαιρο. Τέλος...Έβγαλε ματια με τους σομαλούς και τους κινέζους αλλα όταν γύρισε πίσω στα φιλικά ήταν λίγος εκτος από ένα. Οποτε ΟΥΤΕ ΕΓΩ δεν θα πλήρωνα τους μισθούς του για κάτι ΠΟΥ ΙΣΟΣ βγει σε καλο.

Για τα υπόλοιπα ταγάρια τύπου πούλσεν cole N´Gone Ντέγκεν Γιοβάνοβιτς και δεν ξέρω go δεν θα μιλήσω..

Θα παw με την μια στον SUPER DUPER ΚΑΙ ΓΑΜΟ Κεντρικό Μεϊρέλες.

ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΠΛΑ. ΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΧΡΟΝΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΠΕΡΣΙ ? ? ? ? ? ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ: KENNY DALGLISH.

ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ ΠΕΡΣΙ ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ: KENNY DALGLISH.

ΠΟΙΟΣ ΕΝΕΚΡΙΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ: KENNY DALGLISH.

Με ποιο απλά λόγια ο ΙΔΙΟΣ άνθρωπος που τον εμπιστεύθηκε τον πούλησε. ΓΙΑΤΙ ? ? ?
ΓΙΑΤΙ Ο KENNY DALGLISH ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΑΓΓΛΙΚΟ SPIRIT ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΟΣ Ο ΜΕΙΡΕΛΕΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΣΙ ΕΚΑΝΕ MΗΣΗ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΑΥΞΗΣΗ. γιατί λέει ήταν πολύ καλός... E ΒΕΒΑΙΑ ήσουν καλός... Όταν MVP έχει βγει ο LUCAS είναι δυνατόν να μην είσαι καλός και να μην θεώρησε από τις καλές μεταγραφές τις χρονιας ? ?
ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΟΙΑ ΑΥΤΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ LIVERPOOL ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ANFIELD.
ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΩΤΑ Η CITY ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η CHELSEA...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ.

Για να τελειώνω...Οι περισσότεροι από εσάς κοιτάζετε τα ονόματα που ήρθαν και έφυγαν.
Κανένας από εσάς δεν αναρωτιέται ΓΙΑΤΙ άφησε τον ένα και ΠΛΗΡΩΣΕ τόσα για τον άλλον.
Δεν θέλετε να ανοίξετε τα ματια σας και να δείτε ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΗΡΞΕ ΣΧΕΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ.
ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ANFIELD... ? ? ? ?
ΝΑΙ υπήρχε προσανατολισμός. ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΗΤΑΝ ΑΡΓΟΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ COLE ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΦΑΙΡΕΣΜην αναφέρεται Caroll γιατί είναι επιθετικός.
Ο Kenny ήθελε γρηγορότερο κέντρο. Βάλτε το στο μυαλό σας και ξανακοιτάξτε τις κινήσεις που έγιναν.

Αυτό ζήτησε ο Kenny από τους ιδιοκτητες και αυτό του δώσανε. Μην ακούω κάτι ΤΕΡΑΣΤΙΟΜΑΛΑΚΙΕΣ τύπου Comolly τσιράκι του φέργκι και τέτοια γιατί κατεβάζουν το επίπεδο του forum.
Όταν τελειώσει η χρονια να κάνετε απολογισμό. Και όταν η ομάδα θα έχει τρόπαιο να θυμάστε τι λέγατε ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον Αύγουστο εσείς...

Εγώ θα χαίρομαι 100% ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ γιατί πιστεύω και εσείς από μέσα σας θα τρώγεστε και θα λέτε Κοίτα να δεις που έλεγα όντως μαλακίες ΑΣΧΕΤΑ αν δεν θα το παραδέχεστε στους γύρο σας.

Εγώ λοιπόν βλέπω την ομάδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ σε σχέση με πέρσι.

In Kenny WE TRUST
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty1/9/2011, 10:55

Για τον Ρωμύλο.

Μην μπερδεύεσαι ...Τον Μεϊρέλες τον πήραμε 11 και τον πουλήσαμε 12.



Όσο για τα οικονομικά για όλους όσους κράζετε ΑΠΛΑ λέμε.

Πωλήσεις: 17 παίχτες. Αξια 19M

Αγορές:7 παίχτες. Αξια 57M

Διαφορα 38M.

Υπόλοιπο από την μεταγραφή Torres 15M

Με απλά λόγια ο Kenny ανανέωσε την ομάδα με 23M.
Αν αυτό το θεωρείτε σπαταλη χαίρομαι για τα μαθηματικά σας.

ΓΙΑΤΙ Μετράτε μισθούς για 17 που φύγαν και 7 που ήρθαν και μιλάμε για βαρβάτους μισθούς ειδικά του Cole Γιοβάνοβιτς και Aqua.

Αυτά για την ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Kenny και του "κομολλυ" στα οικονομικά που ξόδεψαν 130M ! ! ! ! Από που τα βρίσκει αυτά τα νούμερα ο κόσμος δεν μπορώ να καταλάβω ! ! !
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty1/9/2011, 11:26

εγω παντως γκρινιαξα τοσο που βαρεθηκα να γκρινιαζω ας παμε για πρωταθλημα κ οτι βγει..2η 3η 4η θεση δν εχω προβλημα αλλα ας προσπαθησουμε κ οπου βγει..οταν καποιος παει στον πολεμο δεν παει για να φαει τους μισους των αλλων αλλα για να μηνει 1ος εστω και με απολιες...οποτε δεν με νιαζει οτι και να γινει αλλα ας προσπαθησουμε να παμε για τιτλο και γιατι να μην κανουμε κ μεις την εκπληξη αφου ποιος θα μας περασει η σιτυ?οσο και να περνει πεχτες στα μεταξυ μας θα παραμηνει μικρη ομαδα...οποτε γιατι οχι ..ας παρουμε τιτλο με διαφορα γκολ δν μ ενδιαφερει καθολου Smile
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty1/9/2011, 12:13

Δε θυμάμαι αν το χω αναφέρει κάπου, αλλά το μέσο κόστος μεταγραφής/παίκτη βγαίνει περίπου στα 4.5μύρια... δηλαδή ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

Το θέμα μου ΔΕΝ είναι ότι έφυγε ο Ραούλ. Το θέμα μου είναι ότι ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΟΦΤΗ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΒΡΑΚΙ ΜΑΣ!

ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ και από τη στιγμή που έστω και το σκέφτηκε να φύηει από την ομάδα, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ! Το θέμα όμως είναι γνωστό εδώ και καιρό για να μπορέσουμε να "αντιδράσουμε". Μπορούσαμε ΚΑΛΛΙΣΤΑ να φέρουμε έναν ακόμη αμυντικό χαφ -αν όχι για μπροστά από τον Λούκας τουλ. από πίσω του!

Πάντα θα πιστεύω στον ΚΕΝΝΥ, αλλά εδώ του βρήκα (αν φταίει αυτός) ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ! Αν πρέπει να ευχαριστούμε τον Θεό (ΚΕΝΝΥ) που "ξεσκαρτάραμε"... τί να πω? ήταν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ υποχρεωτικό επομένως δεν αξίζει σχολιασμού! Νεαροί ταλαντούχοι οι αντικαταστάτες τους, αλλά μη μου πεις ότι δεν μπορείς να δεις ότι έχουμε κάποιες "τρύπες" ακόμη...

Όσον αφορά την επιτυχία.... ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ! ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΝΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ! Είναι ηλίθιο να θέλω να αποτύχει για να βγω σωστός!

Ω γέγωναι γέγωναι για να τελειώνουμε!

Η ομάδα έκλεισε. Ήρθαν όσοι ήρθαν και ελπίζουμε να αποδόσουν τα αναμενόμενα... και ας ελπίσουμε αυτό που έχει στο "σχέδιο" ο ΚΕΝΝΥ να βγει... (μακάρι οι πιτσιρικάδες που θα πάρουν χρόνο να καταφέρουν να αποδείξουνκαι την αξία τους).

Ο δρόμος είναι μακρυς για την κορυφή και το βουνό μεγάλο και δύσκολο και μεις είμαστε ακόμα στους πρόποδες...

YNWA
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty1/9/2011, 13:54

Anfield wrote:
Αφού μιλήσατε εσείς να πω και εγώ τα δικά μου.

Λοιπόν.

Μεταγραφές. Με βρίσκουν ΣΥΜΦΩΝΟ 100%.
Αντίθετα με τον Ρωμύλο και τον loco αν θυμάμαι καλά εγώ λέω ότι η ομάδα δυνάμωσε. ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ έδεσε και ακριβώς όπως δένει και το γλυκό θα είναι καλύτερο...

Μεταγραφή Aqua. Ποιο σωστή κίνηση ΔΕΝ γίνετε. Και το λέω γιατί την χρονια που τον έφερε ο Rafa ήταν σακατεμένος έκανε παρ όλα αυτά μια πολύ καλή χρονια με την Γιούβε ΑΛΛΑ είναι argos για το Αγγλικό ποδόσφαιρο. Τέλος...Έβγαλε ματια με τους σομαλούς και τους κινέζους αλλα όταν γύρισε πίσω στα φιλικά ήταν λίγος εκτος από ένα. Οποτε ΟΥΤΕ ΕΓΩ δεν θα πλήρωνα τους μισθούς του για κάτι ΠΟΥ ΙΣΟΣ βγει σε καλο.

Για τα υπόλοιπα ταγάρια τύπου πούλσεν cole N´Gone Ντέγκεν Γιοβάνοβιτς και δεν ξέρω go δεν θα μιλήσω..

Θα παw με την μια στον SUPER DUPER ΚΑΙ ΓΑΜΟ Κεντρικό Μεϊρέλες.

ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΠΛΑ. ΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΧΡΟΝΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΠΕΡΣΙ ? ? ? ? ? ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ: KENNY DALGLISH.

ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΛΗ ΜΠΑΛΑ ΠΕΡΣΙ ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ: KENNY DALGLISH.

ΠΟΙΟΣ ΕΝΕΚΡΙΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ?
ΑΠΑΝΤΗΣΗ: KENNY DALGLISH.

Με ποιο απλά λόγια ο ΙΔΙΟΣ άνθρωπος που τον εμπιστεύθηκε τον πούλησε. ΓΙΑΤΙ ? ? ?
ΓΙΑΤΙ Ο KENNY DALGLISH ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΑΓΓΛΙΚΟ SPIRIT ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.
ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΟΣ Ο ΜΕΙΡΕΛΕΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΣΙ ΕΚΑΝΕ MΗΣΗ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΑΥΞΗΣΗ. γιατί λέει ήταν πολύ καλός... E ΒΕΒΑΙΑ ήσουν καλός... Όταν MVP έχει βγει ο LUCAS είναι δυνατόν να μην είσαι καλός και να μην θεώρησε από τις καλές μεταγραφές τις χρονιας ? ?
ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΠΟΙΑ ΑΥΤΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ LIVERPOOL ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ANFIELD.
ΟΠΟΙΟΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΡΩΤΑ Η CITY ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η CHELSEA...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ.

Για να τελειώνω...Οι περισσότεροι από εσάς κοιτάζετε τα ονόματα που ήρθαν και έφυγαν.
Κανένας από εσάς δεν αναρωτιέται ΓΙΑΤΙ άφησε τον ένα και ΠΛΗΡΩΣΕ τόσα για τον άλλον.
Δεν θέλετε να ανοίξετε τα ματια σας και να δείτε ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΗΡΞΕ ΣΧΕΔΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΙΚΟΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ.
ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ Ο ANFIELD... ? ? ? ?
ΝΑΙ υπήρχε προσανατολισμός. ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΗΤΑΝ ΑΡΓΟΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ COLE ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΦΑΙΡΕΣΜην αναφέρεται Caroll γιατί είναι επιθετικός.
Ο Kenny ήθελε γρηγορότερο κέντρο. Βάλτε το στο μυαλό σας και ξανακοιτάξτε τις κινήσεις που έγιναν.

Αυτό ζήτησε ο Kenny από τους ιδιοκτητες και αυτό του δώσανε. Μην ακούω κάτι ΤΕΡΑΣΤΙΟΜΑΛΑΚΙΕΣ τύπου Comolly τσιράκι του φέργκι και τέτοια γιατί κατεβάζουν το επίπεδο του forum.
Όταν τελειώσει η χρονια να κάνετε απολογισμό. Και όταν η ομάδα θα έχει τρόπαιο να θυμάστε τι λέγατε ΟΛΟΚΛΗΡΟ τον Αύγουστο εσείς...

Εγώ θα χαίρομαι 100% ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ γιατί πιστεύω και εσείς από μέσα σας θα τρώγεστε και θα λέτε Κοίτα να δεις που έλεγα όντως μαλακίες ΑΣΧΕΤΑ αν δεν θα το παραδέχεστε στους γύρο σας.

Εγώ λοιπόν βλέπω την ομάδα ΤΕΡΑΣΤΙΑ σε σχέση με πέρσι.

In Kenny WE TRUST

ΠΟΥ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ σ' ό,τι έγραψες;;;;;; ΣΕ ΟΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ!!!
Εγώ, ΑΛΛΟΥ έχω το πρόβλημα! Δεν διάβασες ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ τι έγραψα;

Καταρχάς, ΕΓΩ ΕΞ' ΑΡΧΗΣ είπα "σιγά τα ωά", για Ακουιλάνι/Μειρέλες κτλ. παρόμοιους παίκτες. Λαμπρά! ΔΩΣΤΟΝ!... ΑΛΛΑ ΠΩΣ;;;; ΕΤΣΙ; Αφού η Τσέλσκι τον ΗΘΕΛΕ να "δέσει" το κέντρο της, ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΑ ΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ!!!!!!! Εμάς, πως μας έπιασαν "ΚΟΤΣΟ" με τον Κάρολ και τον αγοράσαμε λες και πήραμε τον... ΝΤΙΕΓΚΟ ΦΟΡΛΑΝ στα... 20 του;!... Μοσχοπούλα τον! Τον θέλει ο ΠΟΥΣΤΗΣ ο Ρώσσος; ΧΩΣΤΑ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ! Δώσε φράγκα χοντρά, άμα τον θες!
Και, εν πάσει περιπτώσει, ΑΦΟΥ ΘΕΣ στην Τσέλσκι να τον δώσεις (ΓΙΑΤΙ; ΓΙΑΤΙ να δίνουμε στους λοιπούς ΑΓΓΛΙΚΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ; Χάθηκαν ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣWink, δώσ' τον 7.000.000 + Μπεναγιούν! Σε "χαλάει" να 'χεις ΚΑΙ τον Γιόσι πάλι πίσω;...
Ή, έδωσες Ακουιλάνι/Μειρέλες (ή σκέπτεσαι να το κάνεις); Λαμπρά, κάντο, ΜΑΖΙ ΣΟΥ - συμφωνώ!
ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΣΝΑΙΝΤΕΡ να μας τρελάνεις, ρε "ΚΟΛΛΗΜΕΝΕ" Σκοτσέζε!!!! Και να "ΚΟΨΕΙΣ τα τσίσα" στον "Τσιχλάκια" που ΜΟΝΙΜΩΣ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΣ (!), αλλά και γιατί είναι ΠΑΙΚΤΟΥΡΑ μεγάλη... και γιατί...
...ΟΥΔΕΙΣ ΕΙΝΑΙ (πλέον) ούτε καν 70%, εάν τελικά ο ΤΖΕΡΡΑΡΝΤ θα επιστρέψει!!!

Δηλαδή... θα μείνω με ΚΕΝΤΡΟ... Λούκας/Άνταμ/Χέντερσον;;; Πλάκα κάνουμε;
ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ο αρχηγός, απλά ΤΗΝ "ΠΟΥΤΣΙΣΑΜΕ"!
Στα "ΖΟΡΙΚΑ" (που ούτε καν στη γωνία δεν είναι, ούτε καν έχουν φανεί τα δύσκολα), ο... 'Ανταμ ("είμαι-Κρόιφ-ήδη"!) ή ο... "MVP" ΛΟΥΚΑΣ θα μας "πάρουν στους ώμους τους";;; Πλάκα κάνουμε;

Αυτό ΕΓΩ ΕΝΝΟΟΥΣΑ.

(ΜΕ ΤΟΥ ΛΟΙΠΟΥΣ που δώσαμε, ΟΥΤΕ ΚΑΝ το σχολιάζω - καλά κάναμε! Όσο για τον ΜΠΕΛΑΜΥ, ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΣ πανηγύριζα!)
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
LFC FOR EVER
Administrator
Administrator
LFC FOR EVER


Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 40

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty2/9/2011, 07:23

λοιπον εγω θα πω αυτο σχετικα με της μεταγραφες και τελειωνω
ευχομαι καλη επιτυχια στην ομαδα μας ......
καταρχην χαιρομαι που συμφωνω σχεδον σε κατι με ολους ολοι
εδω μεσα εχουμε σωστη σκεψη και αυτο μου αρεσει,
χθες ημουν πολυ συνχισμενος με την πωληση μειρελες
σημερα βλεποντα στο πιο σφαιρικα λεω καλυτερα
αφου ο ιδιος ο παιχτης δεν ηθελε να μεινει
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ
και κατι αλλο ο προπονητης αποφασιζει ποιος θα παιζει
και ποτε..δεν μπορεις εσυ μειρελες να λες γιατι δεν παιζω..κτλ...
τωρα γενικα διοξαμε πολλα παλτα και πειραμε αρκετους νεους παιχτες
που εχουν μελλον και αυτο για μενα ειναι πολυ θετικο..εχω ομως να κανω μια μικρη επισημανση
αυτoi oi παιχτες με εξερεση για μενα τον doni και downing αντε και το ενρικε ...δεν θα μπορεσουν να σου κανουν την
διαφορα αμεσα και την ενοω ειναι μικροι και δεν εχουν ψηθει στο προταθλητρισμο που κανει η ομαδα μας
η λιβερπου χρειαζετε και παιχτες που θα κανουν αμεσα την διαφορα και οχι σε ενα δυομ χρονια..δηλαδη χρειαζεσαι αλονσο -
φορλαν- σναιντερ-κτλ..δεν μπορεις να λες οτι με adam & με χεντερσον θα κανεις τι διαφορα..αμεσα
παραδειγμα ειδατε με ενα παιχτη επιπεδο σουαρεζ ποσο ανεβηκε επιθετικα η ομαδα
αν τωρα ειχες μονο καρολ που το παιδι κακα τα ψεματα ακομα περιμενεις να δεις αν θα σου βγει...διστυχως δεν..
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty2/9/2011, 14:32

Δεν διαφωνώ "ρομυλε".
Όντως το κέντρο σε περίπτωση τραυματισμού φαίνεται λίγο... Εκεί που λέγαμε τον Ιούλιο ΤΙ θα τους κάνουμε όλους αυτούς τώρα μείναμε με Lucas Spearing (αμυντικά χαφ) Και Adam Henderson Και στην Καλύτερη Stevie στα επιτελικά... Βεβαια δυναμώσαμε στην επίθεση και στα άκρα έτσι!

Πιστεύω ότι περιμένει τον Gerro να γυρίσει. Και αν δεν τραβήξει θα τα χώσει ο Henry τον Γενάρη...
Ανάλογα με την θέση μας θα πέσει και το χρήμα να ξέρεις...Και αν είμαστε τετράδα τότε είναι ποιο εύκολο να υπογράψει ΚΑΙ ο Snejder και ο Robben και οποιος άλλος γουστάρει...
Ας περιμένουμε λοιπόν ΚΑΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ότι δεν θα τραυματιστεί κανεις...
Back to top Go down
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty3/9/2011, 04:01

Ναι ρε παιδιά η αλήθεια είναι οτι αν τον πιάσουν οι τραυματισμοί φέτος τον αρχηγό τη γαμήσαμε!!! Αλλά εντάξει τώρα τελείωσε η μεταγραφική και αρχίζουν τα δύσκολα, οι αγώνες. Τώρα θα περιμένουμε και θα δούμε.
Να πώ και δύο λόγια για τους Κοάτες και Μπέλλαμυ που τους γράψαμε με τούτα και με εκείνα.
Τον πρώτο τον είδα στο Κόπα Αμέρικα και νομίζω οτι είναι πολύ μεγάλο ταλέντο. Προσεκτικός και με γρήγορη αντίδραση- είναι και όρθιο χιλιόμετρο... θα βοηθήσει και μπορεί με δύο- τρία καλά ματς να πάει και για βασικός.
Ο δεύτερος έδωσε υποσχέσεις για πειθαρχία και σεβασμό- να δούμε. Ένας καλός Μπέλλαμυ μπορεί να σου κάνει παπάδες από τον πάγκο! Αν και εγώ νομίζω πως θα είναι κάτι πολύ παραπάνω από καλό μπακ απ. Καλώς εχόντων των πραγμάτων, βέβαια.
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty5/9/2011, 08:14

Εν πάσει περιπτώσει, όπως λέμε οι περισσότεροι, ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ την ομάδα, ας της ΔΩΣΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ... και τα ξαναλέμε τα Χριστούγεννα.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty18/9/2011, 02:00

http://www.gazzetta.gr/article/item/224900-trela-me-tzerard-labard-sten-anzi

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Είναι γελοίοι!
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty18/9/2011, 03:04

Ο Στιβι δεν εφυγε για την τσελσι,θα φυγει για την ανζι?
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!Μας εχουν πρειξε με την καθε φυλλαδα!Να μου πεις καπως πρεπει να γεμισουν και αυτες...
Back to top Go down
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty18/9/2011, 03:16

Οτι θες ακους..+ GAZZETA!...
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty18/9/2011, 03:43

Τι να κανουν κι 'αυτοι...Οτι τους λενε γραφουν! αλλιως ....
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty18/9/2011, 14:42

Δεν φτάνει που υπάρχουν ΜΑΛΑΚΕΣ και γράφουν Ο,ΤΙ ΠΑΠΑΡΙΑ τους έρθει, τον γράφουν και... ΣΤΙΒΕΤ! Να πω ότι τον έγραψαν "Στιβεμ", που το "μ" είναι δίπλα στο "ν", το καταλαβαίνω - τυπογραφικό λάθος! ΤΟ "Τ"... είναι στην ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ του πληκτρολογίου!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
EKate
Administrator
Administrator
EKate


Αριθμός μηνυμάτων : 516
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Τόπος : Liverpool

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty19/9/2011, 01:25

Χαχαχαχα! ΕΠΙΚΟ..στιβετ!
Back to top Go down
http://liverpoolgreek.com
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty26/9/2011, 04:28

http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/234495/avevaio-to-mellon-tou-labard-stin-tselsi/



Να τον διώξει η Τσέλσκι και να τον κλείσουμε ASAP! Να κάνει παρέα με τον κολλητό του στο κέντρο και να τα γ***με όλα!!!

(Είναι και EPL proven)
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty26/9/2011, 04:51

Loco Margas wrote:
http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/234495/avevaio-to-mellon-tou-labard-stin-tselsi/



Να τον διώξει η Τσέλσκι και να τον κλείσουμε ASAP! Να κάνει παρέα με τον κολλητό του στο κέντρο και να τα γ***με όλα!!!

(Είναι και EPL proven)

aν και δεν τον συμπαθω θα θελα παρα πλυ να τον παρουμε γτ δν εχουμε κ κανα καλυτερο...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty26/9/2011, 17:55

Καλά, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ, όμως, αυτό το σενάριο!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty26/9/2011, 23:36

Καλημέρα!



Όντως πολύ δύσκολο, αλλά με τη μαλακία που τους δέρνει εκεί στην Τσέλσι ΟΛΑ είναι πιθανά...
Back to top Go down
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 12 Empty26/9/2011, 23:49

Αποκλείεται ρε παιδιά. Θα ήταν πολύ καλή προσθήκη, αλλά δεν γίνονται έτσι αυτά...
Back to top Go down
 
Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.
Back to top 
Page 12 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Μεταγραφολογια 2012-2013
» Περιμένει μεγάλο καλοκαίρι
» Λίβερπουλ για να υπογράψει Μπέρμιγχαμ εξτρέμ το καλοκαίρι
» Ryan Babel. H proti eksodos tou 2011
» Pro Evolution Soccer 2011

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Νέα Της Ομαδας, απο εσας για εμας! :: Μεταγραφές-
Jump to: