Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.

Go down 
+17
konkarakos
KingKennyDalglish
captain steve
Steven_Gerrard
OutSIDeR
redman
EKate
el_pistolero
GregLiverpoolaras
Tasos_Liverpool
Loco Margas
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Mike
Suarez-Carroll
Romilos*lupus*Fronimides
LFC FOR EVER
klarino
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
????????
Guest
avatar



Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty17/4/2011, 05:39

Kάθισα λοιπόν πριν λίγο και σκέφτηκα τα μεταγραφικά του καλοκαιριού. Έχουμε λεφτά ? Ποσα θα δώσει ο Henry ?
Εκτος όμως αυτόν που θα τσοντάρει ο "προεδρας" έχουμε ρε παίδες και αλλα έσοδα.
Και μιλώ για τους δανεικούς που έχουμε στην ευρώπη.

Μετράτε φράγκα. Παίχτες ας πούμε έτοιμους για μικρότερες ομάδες.

Aquilani
Insua
Konchesky
Jones
Degen
El Zhar
Darby (αν σκεφτούμε ότι έχουμε πλέον και Kelly ΚΑΙ Flanagan δεξιά)



Και μια μιλάμε για δανεικούς να μην ξεχάσουμε και αυτούς που θα πλαισιώσουν την ομάδα του χρόνου
Amoo (επιθετικός)
Pachec (επιθετικός)
Eccleston (επιθετικός)
Ayala (κεντρικός αμυντικός)
Mavinga (αριστερός αμυντικός)

λογικά θα γίνει και εκεί κάθαρση μιας ειδικά επιθετικούς βρωμάει ο τόπος.
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty27/4/2011, 14:00

Καιρό έχουμε να γράψουμε εδώ ρε μάγκες!

Λοιπόν.. ονόματα... Barton(!), PHILL JONES, Charlie Adam, GARY CAHILL, Harry Kewell(!), Jose Enrique, CISSOKHO, JEREMY MENEZ, Vargas, Lavezzi,LLORIS και πολλά άλλα...

Με κεφαλαία έγραψα αυτούς που προσωπικά θα ήθελα να δω στο λιμάνι...

Α, ο Reina δήλωσε ότι μένει ενώ ο Aquilani πάει ή Juve ή Milan... οι προαναφερθέντες θα την κάνουν και όσα χρήματα πάρουμε από κει συν 50 που φημολογείται εντονότατα ότι θα δώσει ο Γιάννης + 25 από το ΥΠΕΡ DEAL που κλείσαμε με τη Warrior Sports... Πάμε για ποσά που χρειάζεται να πέσουν για να ξαναγίνουμε top flight!!!!


υ.γ. Νέα εποχή και στην πράξη.... ο κ. Χένρυ έκλεισε το μεγαλύτερο deal με αθλητική εταιρεία!!! Μεγαλύτερο και απ' αυτό της United!!! τί σημαίνει αυτό??? 25 μύρια για μεταγραφές κάθε χρόνο.... ΤΣΑΜΠΑ!!! + διάβασα ότι η προετοιμασία θα γίνει και σε Μαλαισία και Κορέα! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ γίνονται κινήσεις marketing!!!! Furthermore, μέτοχοί μας είναι και ο LeBron και οι Times!!! Και κάπως έτσι γίνεται πράξη αυτό που είχε πει ο Τζων "η ομάδα θα αυτοχρητοδοτείται"!!!! Μια χαρά μου κάνει εμένα!!

Υ.Γ.2 Μια ερώτηση, πρίν από κάποιες μέρες είδα στο Mega ότι είμαστε στη λίστα με τις ομάδες που χρωστάμε περί τα 230m... Να υποθέσω ότι ήταν πρίν το takeover ή όντως υπάρχει ΠΑΛΙ τέτοιο χρέος??? (με έβαλε σε περιέργεια το γεγονός ότι η Σίτυ χρωστούσε ΜΟΝΟ 170m σύμφωνα με το ρεπορτάζ)
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty27/4/2011, 14:07

Loco Margas wrote:
Καιρό έχουμε να γράψουμε εδώ ρε μάγκες!

Λοιπόν.. ονόματα... Barton(!), PHILL JONES, Charlie Adam, GARY CAHILL, Harry Kewell(!), Jose Enrique, CISSOKHO, JEREMY MENEZ, Vargas, Lavezzi,LLORIS και πολλά άλλα...

Με κεφαλαία έγραψα αυτούς που προσωπικά θα ήθελα να δω στο λιμάνι...

Α, ο Reina δήλωσε ότι μένει ενώ ο Aquilani πάει ή Juve ή Milan... οι προαναφερθέντες θα την κάνουν και όσα χρήματα πάρουμε από κει συν 50 που φημολογείται εντονότατα ότι θα δώσει ο Γιάννης + 25 από το ΥΠΕΡ DEAL που κλείσαμε με τη Warrior Sports... Πάμε για ποσά που χρειάζεται να πέσουν για να ξαναγίνουμε top flight!!!!


υ.γ. Νέα εποχή και στην πράξη.... ο κ. Χένρυ έκλεισε το μεγαλύτερο deal με αθλητική εταιρεία!!! Μεγαλύτερο και απ' αυτό της United!!! τί σημαίνει αυτό??? 25 μύρια για μεταγραφές κάθε χρόνο.... ΤΣΑΜΠΑ!!! + διάβασα ότι η προετοιμασία θα γίνει και σε Μαλαισία και Κορέα! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ γίνονται κινήσεις marketing!!!! Furthermore, μέτοχοί μας είναι και ο LeBron και οι Times!!! Και κάπως έτσι γίνεται πράξη αυτό που είχε πει ο Τζων "η ομάδα θα αυτοχρητοδοτείται"!!!! Μια χαρά μου κάνει εμένα!!

Υ.Γ.2 Μια ερώτηση, πρίν από κάποιες μέρες είδα στο Mega ότι είμαστε στη λίστα με τις ομάδες που χρωστάμε περί τα 230m... Να υποθέσω ότι ήταν πρίν το takeover ή όντως υπάρχει ΠΑΛΙ τέτοιο χρέος??? (με έβαλε σε περιέργεια το γεγονός ότι η Σίτυ χρωστούσε ΜΟΝΟ 170m σύμφωνα με το ρεπορτάζ)


η ομάδα δεν χρωστάει τίποτα!!! ξεκαθάρισαν όλα με την αγορά από τον γιάνκη αν δεν λανθάνομε
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty27/4/2011, 14:12

Και γω έτσι ξέρω, αλλά με μπέρδεψαν οι ρουφιάνοι!
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty27/4/2011, 14:26

Δεν χρωστάμε πουθενά, τα 'χει καλύψει τα χρέη ο "Γιάνκης" μας.
Όσο για την ("ψιλο-πίπα") νέα εταιρεία που θα φτιάχνει τις φανέλες μας, δείτε ΕΔΩ:

https://www.facebook.com/notifications.php#!/photo.php?fbid=158318014232272&set=o.67920382572&type=1&theater

https://www.facebook.com/notifications.php#!/photo.php?fbid=158310894232984&set=o.67920382572&type=1&theater

https://www.facebook.com/notifications.php#!/photo.php?fbid=158280780902662&set=o.67920382572&type=1&theater


KATI "τέτοιο" μάλλον προβλέπω να δούμε. (Παρεπιπτόντως, αυτά τα... έφτιαξα εγώ, με "Φωτοσοπ-ιά"! Χαχαχα)
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 08:51

I don't have facebook mate...

Σήμερα μας συνδέουν ΠΑΛΙ με τον Lavezzi... ΟΧΙ ΑΥΤΟΝ ΡΕΕΕΕΕΕ!!! ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ!!!! ΤΟΝ ΚΑΒΑΝΙ!!!!!!!!!!! Μη γίνει πάλι η μαλακία όπως πριν 3 χρόνια με τον Keane... Πήραμε τον μαλάκα και χάσαμε τον Berbatov!!!
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 09:04

Loco Margas wrote:
I don't have facebook mate...

Σήμερα μας συνδέουν ΠΑΛΙ με τον Lavezzi... ΟΧΙ ΑΥΤΟΝ ΡΕΕΕΕΕΕ!!! ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ!!!! ΤΟΝ ΚΑΒΑΝΙ!!!!!!!!!!! Μη γίνει πάλι η μαλακία όπως πριν 3 χρόνια με τον Keane... Πήραμε τον μαλάκα και χάσαμε τον Berbatov!!!

Κακως..να φτιαξεις :Ρ αχα λοιπον..ναι οντως δν χρωσταμε τπτ κ μαλιστα ειμαστε απ τις μοναδικες ομαδες π δν χρωσταε..κ αλωστε τι να κανουμε λαβεζι και καβανι?εχουμε επιθεσι κ για 2ους ας εχουμε τους μικρους τοσους εχουμε μην τους αφηνουμε εξω απ αυτο ειναι μερος της ομαδας...σιγα τον μπερμπατοβ...σαν τον σκοκο της αεκ ειναι...οποτε θελει πεζει οποτε δν θελει δν πεζει...κ συνηθως ΔΕΝ θελει....
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 09:44

Όταν όμως θέλει....

Νομίζω ένας ακόμη επιθετικός τύπου Klose ή Drog για ψιλοαλλαγή θα μας χρειαστεί αν είναι να κάνουμε πρωταθλητισμό... για τελευταία επιλογή και εφόσον έχουν κλείσει όλες οι άλλες θέσεις με μεταγραφές... Κι αυτό γιατί ο Κάρολ είναι λιγάκι ευαίσθητος στους τραυματισμούς... Δε θεωρώ σωστό να βάλουμε κάποιον πιτσιρικά να καλύπτει ένα τέτοιο κενό που ενδεχομένως να δημιουργηθεί!!!

Ειδικά ο 2ος θα ήταν ιδανικός, μιας και νομίζω μένει ελεύθερος, και είναι και winner και είναι και στάνταρ επιλογή!

Σήμερα διάβασα για Farfan, Nuri Sahin, Uchida...
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 09:50

Loco Margas wrote:
I don't have facebook mate...

ΔΕΝ χρειάζεται να 'χεις FaceBook για να τα δεις. Τες-πα, δείτε τα εδώ:

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Lfcwarriorsports01 Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Lfcwarriorsports01b Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Lfcwarriorsports02

Χαχαχα. Τις έφτιαξα (στο Photoshop) όταν βρήκα μερικές ΧΟΚΕΫ φανέλες που φτιάχνει η "WARRIOR SPORTS" (ως γνωστών, φτιάχνει για χόκεϋ & μπέισμπολ μόνο)... και "έπαιξα" με τα χρώματα και σχέδια, φτάνοντας σ' αυτό το αποτέλεσμα.
ΤΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΟΜΑΔΑ!!!!! Και μου απάντησαν ότι τους άρεσαν!
(Λέτε να φοράμε το 2013 καμιά φανέλα με... design δικό μου; ΧΑΧΑΧΑ!)
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 09:52

Δεν γουστάρω τον Κλόουζε.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ "κολλάμε" στον Ντρογκμπά; Δεν θα με "χαλούσε" ο Ιβοριανός. Αφήστε δε, που τώρα που σκόραρε ο ΤΡAITOR-RES και ενδεχομένως "ξεκολλήσει" με το σκοράρισμα, ΕΝΑΣ ΑΠ' ΤΟΥΣ ΔΥΟ (Ανελκά/Ντρογκμπά) θα πρέπει να αποχωρήσει, λογικά.
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 12:00

Ούτε εμένα με χαλάνε τα σχέδιά σου!! Απεναντίας!!!

Νομίζω ότι μόνο καλό θα μας έκανε η έλευση του Drog!!! Σε ΟΛΟΥΣ τους τομείς! Έχει πολλάκις ειπωθεί ότι ο Ντιντι θα την κάνει από την ομάδα- συν ότι νομίζω ότι τελειώνει και το συμβόλαιό του... ΦΟΒΕΡΗ περίπτωση... και αν είναι και ελέυθερος... ουουουουουου!!! με τις πάντες!
Back to top Go down
Tasos_Liverpool
"Red" Supporter
Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Fanrank
Tasos_Liverpool


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 12:31

Ναι αλλά μην ξεχνάτε πως η ηλικία του Ντρογκμπα είναι αντίθετη στο σκεπτικό της διοίκησης ....Όσο για Λαβέτσι εμένα μου αρέσει πολύ..Ότι είναι να γίνει θα γίνει το καλοκαίρι...Α και Ρώμυλε πολύ καλή δουλειά έκανες με τις φανέλες..


Last edited by Tasos_Liverpool on 28/4/2011, 12:33; edited 1 time in total
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 12:31

Ρε μάγκες, πείτε μου έναν λόγο γιατί να μην ερωτευτώ τον Hulk της Porto???

Ο τύπος κάνει όργια!!! ΔΕ θα με χάλαγε (αν και λατίνος Ρωμύλε) να τον δω στα κόκκινα... τεχνική, ταχύτητα δύναμη... ένας νεότερος και βελτιωμένος Kuyt θαρρώ....
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 12:36

Loco Margas wrote:
Ρε μάγκες, πείτε μου έναν λόγο γιατί να μην ερωτευτώ τον Hulk της Porto???

Ο τύπος κάνει όργια!!! ΔΕ θα με χάλαγε (αν και λατίνος Ρωμύλε) να τον δω στα κόκκινα... τεχνική, ταχύτητα δύναμη... ένας νεότερος και βελτιωμένος Kuyt θαρρώ....

εγώ δεν περίμενα το σημερινό παιχνίδι για να το κάνω!!
Back to top Go down
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 12:39

τον είχα υπόψην μου αλλά σήμερα με έχει κάνει να κολλήσω...

Ανετα μπορεί να παίξει EPL... να τον τσιμπήσουμε ρε γαμώτο!!!

Α, για Falcao δε λέω κάτι... δε χρειάζεται... μεγάλος γκολτζής αλλά στο στυλάκι του έχουμε τον Λουίς (που είναι ακόμα μεγαλύτερος)
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 12:45

λοιπον καλοι ολοι τους..εγω ρωμυλε σ πα την γνωμη μ...ωραια το χεις κανει αλλα θελω κατι πιο μοντερνο για 2011...http://en.wikipedia.org/wiki/Fredy_Guar%C3%ADn εδω ειναι ο πεχτης κληδη ρεεεεε Guarin...μεγαλος πεχτης...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Loco Margas
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Loco Margas


Αριθμός μηνυμάτων : 217
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-04
Ηλικία : 33
Τόπος : Βριλήσσια

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 12:48

Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης wrote:
λοιπον καλοι ολοι τους..εγω ρωμυλε σ πα την γνωμη μ...ωραια το χεις κανει αλλα θελω κατι πιο μοντερνο για 2011...http://en.wikipedia.org/wiki/Fredy_Guar%C3%ADn εδω ειναι ο πεχτης κληδη ρεεεεε Guarin...μεγαλος πεχτης...


Βασικά ΟΛΗ η Πόρτο από τη μέση και μπροστά είναι καύλα, αλλά εγώ τον θέλω γιατί φαίνεται ότι μπορεί να αντέξει και το ξύλο της EPL... είναι νταβραντισμένος ρε παιδί μου!!! ο Guarin παικταράς είναι αλλά σκέψου το ξύλο που θα τρώει από κάτι Essien και κάτι Toure...
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 12:52

τους τουρεδες και τους εσσιενεδες θα τους φυλαει ο στιβι..3 απ τν καθενα θελει στην καθησια τ :Ρ
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 12:52

ασετο αλλα να κρατησω αυτην την φωτο η να βαλω την προηγουμενη π χα?
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 13:05

Loco Margas wrote:
Ρε μάγκες, πείτε μου έναν λόγο γιατί να μην ερωτευτώ τον Hulk της Porto???

Ο τύπος κάνει όργια!!! ΔΕ θα με χάλαγε (αν και λατίνος Ρωμύλε) να τον δω στα κόκκινα... τεχνική, ταχύτητα δύναμη... ένας νεότερος και βελτιωμένος Kuyt θαρρώ....

Ναι, καλός είναι! Εγώ δεν είμαι ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΤΑ των Λατίνων - απλά τους θέλω ως "κερασάκι στην τούρτα".
ΒΕΒΑΙΑ, ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟΝ ΦΑΛΚΑΟ της Πόρτο - ΑΥΤΟΣ να δεις τι όργια κάνει!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 13:07

Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης wrote:
εγω ρωμυλε σ πα την γνωμη μ...ωραια το χεις κανει αλλα θελω κατι πιο μοντερνο για 2011.

Τόλη, στο ξανά 'πα και όταν μου το 'πες... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ τα σχέδια των εμφανίσεων, αλλά αυτής της "πικραμένης" της "αμερικανιάς" εταιρείας!!!
ΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΣ..., τέτοια ψιλο-παλιομοδίτικα σχέδια διαθέτουν!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 13:11

Romilos*lupus*Fronimides wrote:
Loco Margas wrote:
Ρε μάγκες, πείτε μου έναν λόγο γιατί να μην ερωτευτώ τον Hulk της Porto???

Ο τύπος κάνει όργια!!! ΔΕ θα με χάλαγε (αν και λατίνος Ρωμύλε) να τον δω στα κόκκινα... τεχνική, ταχύτητα δύναμη... ένας νεότερος και βελτιωμένος Kuyt θαρρώ....

Ναι, καλός είναι! Εγώ δεν είμαι ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΤΑ των Λατίνων - απλά τους θέλω ως "κερασάκι στην τούρτα".
ΒΕΒΑΙΑ, ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΟΝ ΦΑΛΚΑΟ της Πόρτο - ΑΥΤΟΣ να δεις τι όργια κάνει!

falcao αν δεχοταν για 2os kai Guarin για το κεντρο...καχιλ στο κεντρο της αμυνας και αλυ σισοκο στα αριστερα και φυγαμε για το στεμα της ΕΠΛ με τον κεννυ στο τιμονι....αυτος π τ πηρε τελευτεα φορα γυρισε να μας απελευθερωσει και να το ξανακατακτησει μαζι μας......ο κεννυ μας...ο πεχτης μας...ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ μας...και συντομα...και ο ιπποτης μας...."sir"
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty28/4/2011, 13:13

Romilos*lupus*Fronimides wrote:
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης wrote:
εγω ρωμυλε σ πα την γνωμη μ...ωραια το χεις κανει αλλα θελω κατι πιο μοντερνο για 2011.

Τόλη, στο ξανά 'πα και όταν μου το 'πες... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ τα σχέδια των εμφανίσεων, αλλά αυτής της "πικραμένης" της "αμερικανιάς" εταιρείας!!!
ΘΕΣ ΔΕΝ ΘΕΣ..., τέτοια ψιλο-παλιομοδίτικα σχέδια διαθέτουν!

ρε σ λεω εχεις κανει ωραια δουλεια αλλα κ παλι δν πιστευω να νε αυτα τα σχεδια μας..αλωστε αλλο χοκευ αλλο ποδοσφαιρο..εγω πιστευω κ η ετερια θα χει 1 χρονο μεχρι να γινει η συμφωνια θα εχει αρκετες ιδεες..Wink

θα δουμε κατι τελιως διαφορετικο απ οτι περιμενουμε...η μια απ τις 3 μαρσει..οχι αυτη με τα χρυσα κ οχι αυτη με την λεπτη γραμμη..

δλδ το σχεδιο με τα χρυσα χωρις τα χρυσα..Wink
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty29/4/2011, 02:49

Ρε συ Τόλη αυτός ο Γκουαρίν μου θυμίζει κάτι τύπους από Ζεφύρι... Τί να τον κάνεις μωρέ τον κάγκουρα;;; Πάρε ένα Σαχίν και βρήκες την υγειά σου.
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty29/4/2011, 02:56

klarino wrote:
Ρε συ Τόλη αυτός ο Γκουαρίν μου θυμίζει κάτι τύπους από Ζεφύρι... Τί να τον κάνεις μωρέ τον κάγκουρα;;; Πάρε ένα Σαχίν και βρήκες την υγειά σου.

τωρα π τ καλοσκεφτομε δν με νιαζει ποιον θα παρουμε γτ πολυ απλα εχω απεριοριστη εμπυστοσυνη στον κεννυ τωρα απ κει και περα ξερει τι θα παρει..αν και κεντρο εχουμε....ΣΠΙΡΙΝΓΚΚΚΚΚ
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty5/5/2011, 05:32

τι γίνετε? μας έχουν τρελάνει με την μεταγραφολογία κάθε μέρα ακούμε από 3-5 παίχτες!!
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty5/5/2011, 05:48

Mike wrote:
τι γίνετε? μας έχουν τρελάνει με την μεταγραφολογία κάθε μέρα ακούμε από 3-5 παίχτες!!

αρα τι σμενει αυτο???ηρθε το καλοκαιρι θα μας πριξουν χαχαχα αν δν δεις φωτο με παρουσιαση μην πιστευεις...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty5/5/2011, 11:11

Καλά ρε παιδιά τα περισσότερα ονόματα τα έχουμε ξανακούσει. Πάντως πέρα από τις βρετανικές μετεγγραφές τίποτα άλλο δε με έχει ενθουσιάσει από αυτά που άκουσα. Νομίζω θα σκάσει η ομάδα λεφτά, το θέμα είναι για ποιους τελικά... Βέβαια και εγώ εμπιστεύομαι πολύ τον Κέννυ, οπότε δεν με πολυ-αγχώνουν τόσο οι μετεγγραφές, όσο η ενσωμάτωση των νέων παικτών στην ομάδα. Με όλα αυτά που έχουν ειπωθεί και μέσα από την ομάδα μας έχουν δημιουργήσει αρκετά μεγάλες προσδοκίες για το καλοκαίρι και εγώ λέω να μην ενθουσιαζόμαστε γιατί παίζουν πάρα πολλά και θέλει προσοχή την οποία δεν δίνουμε γενικά ως ομάδα κατά τη γνώμη μου στις μετεγγραφές.
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty5/5/2011, 13:14

ΕΩΣ ΤΩΡΑ δεν δίναμε μεγάλη προσοχή στις μεταγραφές!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty5/5/2011, 22:27

Romilos*lupus*Fronimides wrote:
ΕΩΣ ΤΩΡΑ δεν δίναμε μεγάλη προσοχή στις μεταγραφές!


Μακάρι να έχεις δίκιο...
Back to top Go down
GregLiverpoolaras
Friend of "Reds"
Friend of
GregLiverpoolaras


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-05-04

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Sanchez   Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty6/5/2011, 04:03

Γεια σας παιδια,
ΣΗμερα εχω ακουσει νεα για αφιξη στο λιμανι ο Sanchez.....πιστευω πως με συνδυασμο με τους αλλους παιχταραδες που εχουμε θα ειναι πολυ καλο!!!!!!!!!
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty6/5/2011, 04:17

GregLiverpoolaras wrote:
Γεια σας παιδια,
ΣΗμερα εχω ακουσει νεα για αφιξη στο λιμανι ο Sanchez.....πιστευω πως με συνδυασμο με τους αλλους παιχταραδες που εχουμε θα ειναι πολυ καλο!!!!!!!!!


από που το άκουσες?
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty6/5/2011, 04:25

Βασικά το μονο που είναι σίγουρο είναι πως ο Spearing υπόγραψε ανανέωση συμβολαίου
Back to top Go down
GregLiverpoolaras
Friend of "Reds"
Friend of
GregLiverpoolaras


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-05-04

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty6/5/2011, 04:38

Mike wrote:


από που το άκουσες?





ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΕ ΚΕΝΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ SITE ΤΗΣ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ...


ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΑΓΓΛΙΑ Η ΙΣΠΑΝΙΑ
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  - Page 2 Empty6/5/2011, 13:01

GregLiverpoolaras wrote:
Γεια σας παιδια,
ΣΗμερα εχω ακουσει νεα για αφιξη στο λιμανι ο Sanchez.....πιστευω πως με συνδυασμο με τους αλλους παιχταραδες που εχουμε θα ειναι πολυ καλο!!!!!!!!!

ΠΟΙΟΥΣ εννοείς, δηλαδή;... Εκτός ΤΕΣΣΕΡΙΣ-ΠΕΝΤΕ το πολύ που έχουμε, ποιοί άλλοι είναι;
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
 
Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.
Back to top 
Page 2 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Μεταγραφολογια 2012-2013
» Περιμένει μεγάλο καλοκαίρι
» Λίβερπουλ για να υπογράψει Μπέρμιγχαμ εξτρέμ το καλοκαίρι
» Ryan Babel. H proti eksodos tou 2011
» FIFA 2011 PS3 League.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Νέα Της Ομαδας, απο εσας για εμας! :: Μεταγραφές-
Jump to: