Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Register & Login, For more opportunitiesas LIVE STREAMING, chat and be able to posting on the forum!
Liverpool Greece Supporters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


For Every Liverpool Suporter In Greece & Europe!
 
HomeLatest News - LiverpoolGreek.comLatest imagesRegisterLog in
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ
Κοντά στην απόκτηση του Ουρουγουανού Gaston Ramirez έιναι η Liverpool συμφώνα με δημοσιέυματα!

 

 Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.

Go down 
+17
konkarakos
KingKennyDalglish
captain steve
Steven_Gerrard
OutSIDeR
redman
EKate
el_pistolero
GregLiverpoolaras
Tasos_Liverpool
Loco Margas
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Mike
Suarez-Carroll
Romilos*lupus*Fronimides
LFC FOR EVER
klarino
21 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
????????
Guest
avatar



Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty23/2/2011, 11:46

Με το που έκλεισε και το μεταγραφικό του Ιανουαρίου δεν ακούγεται τίποτα για μεταγραφές ΕΔΩ μέσα τουλάχιστο.

Εγώ πάντως διάβασα από μεταγραφικού τύπου site ότι ο Kenny ετοιμάζει 30M πρόταση για τον Robben. Στα 27 του λίγο τσουχτερός αλλα ίσος πέσει η τιμή του Smile


Last edited by Anfield on 13/3/2011, 10:41; edited 1 time in total
Back to top Go down
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 03:36

Εγώ διαβάζω καθημερινά διάφορες βλακείες για μετεγγραφές το καλοκαίρι. Μέχρι τώρα τα θέματα που κυριαρχούν και θα μας απασχολήσουν σίγουρα είναι η ανανέωση του Kuyt και η επιστροφή ή όχι του Aquilani. Για το πρώτο όλα δείχνουν οτι ο Ολλανδός θα μείνει μαζί μας και πέρα από το 2012. Για το δεύτερο η κατάσταση περιπλέκεται. Η Λίβερπουλ δεν φαίνεται να καλοβλέπει την επιστροφή του και προτιμά τα 16 μύρια, ενώ η Γιουβέντους τον θέλει, αλλά για λιγότερα. Λογικά γίνονται συζητήσεις. εγώ προσωπικά δεν θα συμβιβαζόμουν με λιγότερα και θα τον έφερνα πίσω αν η Γιούβε δεν με πλήρωνε. Αλλά μάλλον το κόβω για μειωμένη τιμή- γιατί θέλουν να έχουν ρευστό για τις όποιες μετεγγραφές. Τί να πείς??? δεν θα μάθουμε άμεσα...
Back to top Go down
LFC FOR EVER
Administrator
Administrator
LFC FOR EVER


Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 40

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 03:50

Anfield wrote:
Με το που έκλεισε και το μεταγραφικό του Ιανουαρίου δεν ακούγεται τίποτα για μεταγραφές ΕΔΩ μέσα τουλάχιστο.

Εγώ πάντως διάβασα από μεταγραφικού τύπου site ότι ο Kenny ετοιμάζει 30M πρόταση για τον Robben. Στα 27 του λίγο τσουχτερός αλλα ίσος πέσει η τιμή του Smile
Καλά φίλε μου να δω robben στην ομάδα μας και θα βγω γυμνός στο σύνταγμα σαν την Δ.βεργη
τον οικολόγων affraid lol!
αν και επιμένω πως πρέπει να δοθεί πιο πολύ βάρος στην άμυνα μας
που ειναι χαλια..και μην περιμένουμε να πάρουμε και 5 παίχτες
εγώ με αισιοδοξία περιμένω 3 παίχτες
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 04:24

Anfield wrote:
Με το που έκλεισε και το μεταγραφικό του Ιανουαρίου δεν ακούγεται τίποτα για μεταγραφές ΕΔΩ μέσα τουλάχιστο.

Εγώ πάντως διάβασα από μεταγραφικού τύπου site ότι ο Kenny ετοιμάζει 30M πρόταση για τον Robben. Στα 27 του λίγο τσουχτερός αλλα ίσος πέσει η τιμή του Smile

Φίλε Ανδρέα... ΟΠΟΙΟΣ ακούει κάτι (μεταγραφικό ή μη), το γράφει! Το άκουσες εσύ... γράψτο - καλά έκανες.
Εγώ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ (ΠΟΤΕ!) με τα μεταγραφικά, παρά ΜΟΝΟ σε περίοδο μεταγραφών. Δεν "αλλοτριώνομαι" με φήμες κτλ. Αλλά, γουστάρω να ακούω τις φήμες και να τις σχολιάζω.

ΚΑΛΟΣ ο Ρομπέν (εννούμε, υποθέτω, ΠΑΝΤΑ... τον ΓΝΩΣΤΟ Ρομπέν της Μπάγιερν, έτσιWink...


Last edited by Romilos*lupus*Fronimides on 24/2/2011, 04:42; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 04:31

ΧΑΧΑ!ΝΑΙ.Μην μας φερουν ξερω "γω τον ξαδερφο του που παιζει 2η εθνικη Κατω Ζιμπαμπουε.
Περα απο την πλακα,ρε παιδια αποκλειεται να ερθει ο Ρομπεν.Να "ρθει να κανει τι?
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 04:42

Daglish13 wrote:
ΧΑΧΑ!ΝΑΙ.Μην μας φερουν ξερω "γω τον ξαδερφο του που παιζει 2η εθνικη Κατω Ζιμπαμπουε.
Περα απο την πλακα,ρε παιδια αποκλειεται να ερθει ο Ρομπεν.Να "ρθει να κανει τι?

τι ενοας να έρθει να κάνει τι ρε μεγάλε?
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 04:43

Daglish13 wrote:
ΧΑΧΑ!ΝΑΙ.Μην μας φερουν ξερω "γω τον ξαδερφο του που παιζει 2η εθνικη Κατω Ζιμπαμπουε.
Περα απο την πλακα,ρε παιδια αποκλειεται να ερθει ο Ρομπεν.Να "ρθει να κανει τι?

Γιατί, στην... ΜΠΑΓΙΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ, δηλαδή, τόσα χρόνια;;;; Κι αυτός ΚΑΙ ο ΡΙΜΠΕΡΙ;;;;
Η... ΜΠΑΓΙΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ πάει/παίζει/προχωρά... ΚΑΛΥΤΕΡΑ απ' την Λίβερπουλ;;;;
"ΑΙΩΝΕΣ" έχει να διακριθεί στην Γερμανία, πια!
(ΤΕΡΜΑ Ο "ΚΩΛΟΣ" που 'χε αυτή η Γ*ΜΗΜΕΝΗ ομάδα!)
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 05:06

Ελα τωρα...Τι προοπτικες εχουμε εμεις...?
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 05:19

Daglish13 wrote:
Ελα τωρα...Τι προοπτικες εχουμε εμεις...?

ρε εσύ τι λες?
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 06:27

Daglish13 wrote:
Ελα τωρα...Τι προοπτικες εχουμε εμεις...?

ΠΑΣ ΚΑΛΑ, ΡΕ ΦΙΛΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;
ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ;;;;;;;;

Μάλλον μας... "μπερδεύεις" με την "ΓΡΑΙΚΙΚΗ ΟΜΑΔΙΤΣΑ" που υποστηρίζεις, ίσως;;;;
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 06:38

Τσουρεκια μας τα κανατε πια με την ελληνικη ομαδα.Απαγορευεται να ειμαι ελληνικη ομαδα?
Και οχι οταν εισαι 6ος εχεις αποκλειστει απο το κυπελλο και χωρις 2 σημαντικους παικτες δεν εισαι τιποτα,οχι δεν εχεις προοπτικες.
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 06:55

μεγάλε άλλαξε ομάδα τότε αφού όπως λες δεν "είμαστε" τιποτα τέτοιους "φιλάθλους" δεν έχει ανάγκη η Λιβερπουλ...
τώρα τραβα πλύνε το στόμα σου και άσε τι κάνει η ομάδα
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 07:02

οπα οπα παιδια ηρεμα...οχι φιλε νταγκλις δν ειναι απογορευτικο να υποστηρηζεις ελληνικη ομαδα αλλα κατσε ρε μαγκα...ειπαμε ...οχι και τπτ...μην με τρελενεις τωρα οχι και τπτ....κατσε....ειμαστε οι πιο επυτηχημενη ομαδα στην αγγλια....καθε πεχτης εχει ονειρο να πεξει στην λιβερπουλ αντε και στην μιλαν....αλλα οχι και τπτ...εχουμε τις πιο πολλες πιθανοτητες απο ολους...και ναι ειμαστε 6οι..χωρις κυπελο και πεζουμε ευροπα οχι τσαμπιονς λιγκ αλλα ρε φιλε δν κανεις να εισαι οπαδος της λιβερπουλ αμα δν ξερεις το βασικοτερο....οτι ενας οπαδος της λιβερπουλ ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ ΠΟΤΕ

τωρα αν εσυ εισαι μαντσεστερ η δν ξερω κ γω τι δν ειναι δουλεια μ αλλα προσεχε τι λες γτ ανηγεις φωτιες...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
klarino
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
klarino


Αριθμός μηνυμάτων : 201
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-08
Τόπος : 40 Churchies Θεσσαλονίκη

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 07:05

Ρε παιδιά τώρα τί επίθεση είναι αυτή από το πουθενά; Στην τελική Λίβερπουλ είναι και ο Daglish 13- δεν θέλει να κράξει, απλά είναι απαισιόδοξος και δεν είναι οτι δεν έχει και κανένα λόγο. Με τις όλες μαλακίες που έχουν παιχτεί όλα αυτά τα χρόνια κάποιοι κατάφεραν να δώσουν δικαιώματα σε ανύπαρκτους να υποτιμούν την ομάδα μας. Εγώ κάθε χρόνο πιστεύω οτι η Λίβερπουλ πρέπει να πηγαίνει για πρωτάθλημα και για πορεία στο CL. Αυτό της αρμόζει, αλλά κάποιοι θα πρέπει να δείξουν την πραγματική τους αξία για να τιμήσουν τη βαριά φανέλα. Ο Τόρρες έφυγε για να πάει πιο ψηλά την καριέρα του- μας υποτίμησε και δεν κατάλαβαινε ποια είναι πραγματικά η μεγάλη ομάδα. Γιατί να μην τον πιστέψουν και άλλοι πρωτοκλασάτοι παίκτες όπως ο Ρόμπεν; Εγώ και εσείς ξέρουμε τί σημαίνει Λίβερπουλ και ξέρουμε οτι ορισμένοι παράγοντες εξώθησαν την ομάδα σε μια πορεία που δεν της αρμόζει. Απλά εγώ πιστεύω και ελπίζω οτι γίνεται η αρχή για την ανάκαμψη. Ο Daglish 13 είναι πιο δύσπιστος- δικαίωμά του. Δεν θα σκοτωθούμε και μεταξύ μας τώρα...
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 07:10

klarino wrote:
Ρε παιδιά τώρα τί επίθεση είναι αυτή από το πουθενά; Στην τελική Λίβερπουλ είναι και ο Daglish 13- δεν θέλει να κράξει, απλά είναι απαισιόδοξος και δεν είναι οτι δεν έχει και κανένα λόγο. Με τις όλες μαλακίες που έχουν παιχτεί όλα αυτά τα χρόνια κάποιοι κατάφεραν να δώσουν δικαιώματα σε ανύπαρκτους να υποτιμούν την ομάδα μας. Εγώ κάθε χρόνο πιστεύω οτι η Λίβερπουλ πρέπει να πηγαίνει για πρωτάθλημα και για πορεία στο CL. Αυτό της αρμόζει, αλλά κάποιοι θα πρέπει να δείξουν την πραγματική τους αξία για να τιμήσουν τη βαριά φανέλα. Ο Τόρρες έφυγε για να πάει πιο ψηλά την καριέρα του- μας υποτίμησε και δεν κατάλαβαινε ποια είναι πραγματικά η μεγάλη ομάδα. Γιατί να μην τον πιστέψουν και άλλοι πρωτοκλασάτοι παίκτες όπως ο Ρόμπεν; Εγώ και εσείς ξέρουμε τί σημαίνει Λίβερπουλ και ξέρουμε οτι ορισμένοι παράγοντες εξώθησαν την ομάδα σε μια πορεία που δεν της αρμόζει. Απλά εγώ πιστεύω και ελπίζω οτι γίνεται η αρχή για την ανάκαμψη. Ο Daglish 13 είναι πιο δύσπιστος- δικαίωμά του. Δεν θα σκοτωθούμε και μεταξύ μας τώρα...
δεν ειναι καθολου επιθεση στον φιλο νταγκλις αλλα μπορουσε να πει δν εχουμε πολλες πιθανοτιτες οχι να αντιμετωπιζει τα ποστς και να απανταει σαν αντι-λιβερπουλ και να αναφερει αυτην τν ομαδα π εχει χαραξει ιστορια στην αγγλια και στην ευρωπη σαν ΤΠΤ..δν ειναι δυνατον...εγω δν τ κανω επιθεση απλα πρεπει να παραδεχτει οτι ειπε μαλακια...αυτο μονο..
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 07:19

επίθεση είναι και τέτοιο του αρμόζει... αν πιστεύει πως η ΟΜΑΔΑ είναι για το τίποτα να το κρατάει για τον εαυτό του... ΟΤΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ?
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 07:44

Eίναι ΠΡΟΣΒΟΛΗ να λέγονται τέτοιες ΜΠΟΥΡΔΕΣ σ' ένα Λίβερπουλ φόρουμ, από κάποιον που "ΛΕΕΙ" ότι είναι υποστηρικτής των "Κόκκινων"!

Ένα πράγμα θα σου πω, φίλε Dalglish13 (τρομάρα σου, χρησιμοποιείς και του ΚΕΝΝΥ τ' όνομα):

ΕΑΝ ΤΟΛΜΟΥΣΕΣ να έλεγες κάτι τέτοιο σε μια ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ pub (ακόμα και... γυναικείο μαγαζί "tea-house") στο Μέρσεϋ-Σάιντ, θα σε έβρισκαν... την επομένη, μέσα στο λιμάνι να επιπλέεις!!! Πρώτ' απ' όλα, θα σε θεωρούσαν "δάκτυλο" της Έβερτον ή Μάντσεστερ Γ. και θα μάζευες το "ξύλο της αρκούδας"!

Και επαναλαμβάνω, μιας και ΔΕΝ κατάλαβες το σκεπτικό μου:

Μπορείς να υποστηρίζεις ΟΠΟΙΑ "ΟΜΑΔΟΥΛΑ" του "Ελλαδιστάν" γουστάρεις - έχεις κάθε δικαίωμα, φυσικά.
Μπορείς να είσαι (ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ!) πρώτον οπαδός της "ομαδούλας" του "Ελλαδιστάν" και ΜΕΤΑ... "φίλος" (ΟΧΙ οπαδός, δεν το δέχομαι!) κάποιας άλλης - π.χ. της Λίβερπουλ.
ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΟΜΩΣ να προσέχεις τα λόγια σου, διότι ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΜΑΝ-ΓΙΟΥ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΤΕΤΟΙΕΣ... ΠΑΠΑΡΙΕΣ, για την Λίβερπουλ!!!
Στο ΕΠΙΣΗΜΟ σάιτ της Μαν-Γιου, αναφέρει σχετικά για μας (Λίβερπουλ) ότι: "The MOST SUCCESSFUL team of Britain"...!!!
Δεν λέει (εννοείται) "η πιο ΚΑΛΗ ομάδα της Βρετανίας"... αλλά αναφέρει το ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ, ότι είμαστε η πιο ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ ομάδα της Βρετανίας - και αυτό το λένει οι ΤΙΤΛΟΙ που έχουμε κερδίσει!

Μιας και μετά το όνομα του Κέννυ που χρησιμοποιείς για ψευδώνυμο... έχεις το νούμερο "13" (που ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΙ στον... ΠΑΟ!), δεν μας λες ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ και ΠΟΣΟ γνωστός είναι ο ΠΑΟ και ΚΑΘΕ ΑΛΛΗ "ομαδούλα" του "Ελλαδιστάν", στας Ευρώπας;;;... Διότι, αν εξαιρέσουμε την "μουσαντένια" πορεία του ΠΑΟ το '71 μέχρι τον Τελικό στο Γουέμπλεϋ (ΔΕΝ το λέω εγώ, αλλά η χήρα του πρέσβη της Γιουκοσλαβίας, που αναφέρει ΑΠΕΙΡΕΣ λεπτομέρειες για την... "μούφα" αποκλεισμό του Ερ. Αστέρα!)... και αν εξαιρέσουμε και τον ημιτελικό το 1996 (που ο Άγιαξ έκανε... "μπαούλο" στα γκολ τον ΠΑΟ στο ΟΑΚΑ, μέσα σε 17-20'!), ΤΙ ΑΛΛΟ έχετε να επιδείξετε στην Ευρώπη;;; Άντε, τον προημιτελικό με την Μπάρτσα;... Πάντως, εδώ στην χώρα, ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΣΑΣ (ΟΣΦΠ) σας "ρίχνει στ' αυτιά" σε ΟΛΑ τα τρόπαια!

(Για να μην μπερδευτείς, ΟΣΦΠ οπαδός ΔΕΝ είμαι! Αλλά, να λέμε τα πράγματα με τ' όνομά τους, έτσι; Ο ΠΑΟ "χτυπιέται" ότι έχει ΜΕΓΑΛΟ όνομα & πορεία στην Ευρώπη... ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ;;; Τις υπόλοιπες του "Ελλαδιστάν"; Αν ναι, "πάσο", έχει!... Διότι σε σχέση με τις ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ Ευρωπαϊκές ομάδες, όπως ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ στη φυλή μας, έχει κάνει κάποια λίγα "πυροτεχνήματα" κατά καιρούς και πλέον... "τρώει φάπες" ο ΠΑΟ όπως και οι ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΜΑΔΕΣ!!!... Για να μη ΤΟΝΙΣΩ ότι, ΙΣΩΣ ο... ΑΡΗΣ ΦΕΤΟΣ, να έχει "βάλει τα γυαλιά" στον ΠΑΟ, διότι ΤΟΟΟΟΟΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ και ΚΑΛΕΣ ομάδες μαζεμένες, ο ΠΑΟ ΠΟΤΕ δεν είχε αντιμετωπίσει σε μια καλή πορεία στην Ευρώπη!!!... Όχι, για να λέμε τα πράγματα με τ' όνομά τους!)

Αυτά...

Μπορείς να γράφεις ό,τι θες, να λες ό,τι θες, να σερφάρεις εδώ στο φόρουμ κτλ., αλλά... να ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ με τι εκφράσεις διατυπώνεσαι!
(Είμαι ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ... "καμμένος", για ν' αφήσω άλλες τέτοιες... ΜΠΟΥΡΔΕΣ, ν' ακουστούν για την ομάδα που 'χω παίξει ΞΥΛΟ με κωλο-Κόκνις ουκ ολίγες φορές!)
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
????????
Guest
avatar



Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 08:03

Pe παίδες...Δεν μιλούσα για τον Robben την Μπάγερν.
Μιλούσα για τον Robben τον δασών ! ! ! XAXAXAXAXA.

Dalglish13. Σέβομαι τις απόψεις όλον. Και τις κριτικές όλον. Αν και νομίζω λίγο σκληρά στην έπεσε ειδικά ο Mike ότι το ψευδώνυμο σου δεν κολλάει. Και dalglish και 13. Δεν έχουν καμια σχέση αυτά τα δυο... Δικαίωμα σου όμως.

Mike....Μη τρελαίνεσαι ρε... Απλά ο άνθρωπος δεν πιστεύει την ομάδα που του αρέσει. Ίσος αν πάρουμε 5 πρωταθλήματα σερί τότε να νομίζει ΚΑΙ αυτός ότι έχουμε προοπτικές. Τώρα αν πάρουμε 5 τίτλους τι τον χρειαζόμαστε τον Ribery είναι άλλο καπέλο Very Happy
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 08:12

Anfield wrote:
Pe παίδες...Δεν μιλούσα για τον Robben την Μπάγερν.
Μιλούσα για τον Robben τον δασών ! ! ! XAXAXAXAXA.

Dalglish13. Σέβομαι τις απόψεις όλον. Και τις κριτικές όλον. Αν και νομίζω λίγο σκληρά στην έπεσε ειδικά ο Mike ότι το ψευδώνυμο σου δεν κολλάει. Και dalglish και 13. Δεν έχουν καμια σχέση αυτά τα δυο... Δικαίωμα σου όμως.

Mike....Μη τρελαίνεσαι ρε... Απλά ο άνθρωπος δεν πιστεύει την ομάδα που του αρέσει. Ίσος αν πάρουμε 5 πρωταθλήματα σερί τότε να νομίζει ΚΑΙ αυτός ότι έχουμε προοπτικές. Τώρα αν πάρουμε 5 τίτλους τι τον χρειαζόμαστε τον Ribery είναι άλλο καπέλο Very Happy

αχαχα δν πειραζει....ακουστηκαν πολλες αληθειες τωρα...ακου τπτ ;Ρ
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 08:16

Anfield wrote:
Pe παίδες...Δεν μιλούσα για τον Robben την Μπάγερν.
Μιλούσα για τον Robben τον δασών ! ! ! XAXAXAXAXA.

Dalglish13. Σέβομαι τις απόψεις όλον. Και τις κριτικές όλον. Αν και νομίζω λίγο σκληρά στην έπεσε ειδικά ο Mike ότι το ψευδώνυμο σου δεν κολλάει. Και dalglish και 13. Δεν έχουν καμια σχέση αυτά τα δυο... Δικαίωμα σου όμως.

Mike....Μη τρελαίνεσαι ρε... Απλά ο άνθρωπος δεν πιστεύει την ομάδα που του αρέσει. Ίσος αν πάρουμε 5 πρωταθλήματα σερί τότε να νομίζει ΚΑΙ αυτός ότι έχουμε προοπτικές. Τώρα αν πάρουμε 5 τίτλους τι τον χρειαζόμαστε τον Ribery είναι άλλο καπέλο Very Happy


τρελαίνομαι γιατί δεν μου αρέσει να ακούω παπαριές για την ομάδα! το να μην πιστεύει την ομάδα που υποστηρίζει το καταλαβενω αλλα όχι να μου λέει πως είναι μηδενικό. Ας μάθουν κάποια πράγματα για την ομάδα που "υποστηρίζουν" και μετά να ανοίγουν το στοματάκι τους και να λένε ότι μα.... τους κατεβει
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 08:48

Ναι ρε φιλε αλλα εσύ προσπάθησε από την μεριά σου είσαι ποιο παιδαγωγικός και να του εξηγήσεις γιατί σκέφτεται λάθος. Αν καταλάβει η όχι άλλο καπέλο. ΑΛΛΑ εσύ το καθήκον so το έκανες.
Με τον τρόπο που του μίλησες όμως μπορείς και να τον διώξεις.
Εγώ προσωπικά θέλω στο forum και τον οπαδό που είναι Liverpool 2% και Milan 98 παράδειγμα...

Με το να διώχνουμε τους νέους θα καταντήσουμε Chelsea του 2011 αν με καταλαβαίνεις...Θα το κλείσουμε το μαγαζί
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 09:19

Anfield wrote:
Ναι ρε φιλε αλλα εσύ προσπάθησε από την μεριά σου είσαι ποιο παιδαγωγικός και να του εξηγήσεις γιατί σκέφτεται λάθος. Αν καταλάβει η όχι άλλο καπέλο. ΑΛΛΑ εσύ το καθήκον so το έκανες.
Με τον τρόπο που του μίλησες όμως μπορείς και να τον διώξεις.
Εγώ προσωπικά θέλω στο forum και τον οπαδό που είναι Liverpool 2% και Milan 98 παράδειγμα...

Με το να διώχνουμε τους νέους θα καταντήσουμε Chelsea του 2011 αν με καταλαβαίνεις...Θα το κλείσουμε το μαγαζί

Εγώ προσωπικά, θέλω πάσα έναν ΦΙΛΟ της Λίβερπουλ... που ΔΕΝ βλέπει/ασχολείται ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ με "Ελλαδιστάν ομαδούλες"!
Διότι... ΔΕΝ θα πάψει να παραμείνει "ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ ΟΠΑΔΟΣ" στην νοοτροπία!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 11:25

Καλα,καλα συγγνωμη που τολμησα να ειμαι ελληνας στη νοοτροπια....ΤΣΤΣΤΣ!Ειδες ρε που φτασαμε?Και να σου πω ρε,απο που κι"ως που μιλας εσυ?Τι εισαι[Mike]?Ενας απο τη μαζα.Πετας ενα τετοιους οπαδους δεν τους θελουμε....Εσεις συμπεριφερεστε σαν γυφτοελληνες οπως λετε.Η ομαδα μας ειναι η μεγαλυτερη και επαναπαυομαστε.Η Μαν. θα μας περασει σε πρωταθληματα φετος και εμεις θα παλευουμε για 4η θεση.Δεν μπορουμε να νικησουμε την Σπαρτα Πραγας και εχουμε προοπτικες...
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 11:49

Ετσι μου αρμοζει,δηλαδη να δεχομαι επιθεση....Ελευθερη χωρα ειμαστε ο καθενας μπορει να εκφραζετει ελευθερα.Τωρα αν εσεις ειστε καφροι και χουντικοι τι να σας πω.Αυτη ειναι η αποψη μου πρεπει να τη σεβαστειτε.Δηλαδη δεν μπορεις να πεις κακο σχολιο για την ομαδα σου?
Back to top Go down
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 11:56

η ομάδα και κατηγορια να πέσει δεν λες πως είναι ένα τίποτα κατάλαβες? τώρα αν εσύ υποστηρίζεις αυτό στα @@ μου αλλα μην μας λες ότι μα.... σου έρχεται
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 12:02

Δεν ειπα οτι δεν ειναι τιποτα.Ειπα οτι δεν εχει προοπτικες.
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 12:03

Daglish13 wrote:
Ετσι μου αρμοζει,δηλαδη να δεχομαι επιθεση....Ελευθερη χωρα ειμαστε ο καθενας μπορει να εκφραζετει ελευθερα.Τωρα αν εσεις ειστε καφροι και χουντικοι τι να σας πω.Αυτη ειναι η αποψη μου πρεπει να τη σεβαστειτε.Δηλαδη δεν μπορεις να πεις κακο σχολιο για την ομαδα σου?
μην απευθηνεσε σε ολους επηδη ο μιχαλης ειπε οτι σ αρμοζει επιθεση..ακου λιγο δω μεγαλε....κανε οτι θες λεγε οτι θες αλλα δν θα αποκαλεις την ομαδα σου Τπτ......κατσε ρε μαγκα τπτ η λιβερπουλ?ακομα κ οι μαντζεστερικοι δν μας λενε τπτ.....μας αποκαλουν την πιο επυτηχημενη ομαδα στο νηση οπως λεει κ ο ρωμυλος..κ τελος παντων στα τετια μ κ μενα αν παρει το 19ο ας κανει οτι θελει...εγω ξερω οτι ειμαι καλυτερος?

και ενας ΣΚΑΟΥΣΕΡ δν ξενερωνει ποτε κ δν μιλαει ετσι για τν ομαδα τ...τωρα εγω στα πα τελιως φιλικα τα περνεις οπως θες...καλο σου βραδυ....θα σε παρακαλουσα να διαβασεις λιγο πανω πανω στο σαιτ που γραφει LiverpoolGreek αυτο το σαιτ ειναι για να μιλαμε για την λιβερπουλ κ για τα ματς μας της ιστορια μας κτλπ...δν ειναι ουτε για να κραζουμε αν δν πρεπει(στο ακυρο μας ειπες τπτ) ουτε να πηγενουμε κοντρα στα αυτονοητα...(καλα καλα δν εχει γινει κηνηση για τν ρομπεν κ συζηταμε πιθανοτητες?πιον ρομπεν δλδ τον δασων?) και ουτε ειναι για τσακωμους ..

μιχαλη σε παρακαλω σταματα αυτν τν κοντρουλα και νταγκλις τελος εδω οκ?δν θα χαλασουμε αυτο το σαιτ με κοντρες και μαλακιες αυτο το σαιτ ειναι φτιαγμενο απο φιλους της λιβερπουλ για τους ομοιους τους και οχι για τσακωμους...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 12:04

Daglish13 wrote:
Τσουρεκια μας τα κανατε πια με την ελληνικη ομαδα.Απαγορευεται να ειμαι ελληνικη ομαδα?
Και οχι οταν εισαι 6ος εχεις αποκλειστει απο το κυπελλο και χωρις 2 σημαντικους παικτες δεν εισαι τιποτα,οχι δεν εχεις προοπτικες.

τωρα ειδα το παραπανω ποστ σου και θελω να σου θημησω λιγο...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
Mike
Moderator
Moderator
Mike


Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Ηλικία : 36

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 12:05

Daglish13 wrote:
Τσουρεκια μας τα κανατε πια με την ελληνικη ομαδα.Απαγορευεται να ειμαι ελληνικη ομαδα?
Και οχι οταν εισαι 6ος εχεις αποκλειστει απο το κυπελλο και χωρις 2 σημαντικους παικτες δεν εισαι τιποτα,οχι δεν εχεις προοπτικες.

νατο εδώ!!!!! τώρα αν αλλα εννοούσες και αλλα έγραψες δεν φταίω εγώ... τώρα για το αν έχουμε προοπτικές η όχι κάτσε από του χρόνου να δεις
Back to top Go down
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 12:07

Ναι οταν λεγατε ομως
<<Δικιο εχει ο αλητης ο Τερρυ Two men show ειμαστε>>Τοτε λεγατε ναι,ναι
Back to top Go down
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης
Administrator
Administrator
Τόλης Lfc Φραγκομιχελάκης


Αριθμός μηνυμάτων : 469
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 29
Τόπος : LIVERPOOL

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 20:41

Daglish13 wrote:
Ναι οταν λεγατε ομως
<<Δικιο εχει ο αλητης ο Τερρυ Two men show ειμαστε>>Τοτε λεγατε ναι,ναι

αλλο αυτο...φυσικα και κραζουμε και μεις οι ιδιοι οταν δν μας αρεσε το ματς ακομα και νικη να παρουμε αλλα δν παρομοιαζεισ τν ομαδα σου με ενα τπτ ρε φιλε σκεψου το λιγο...
Back to top Go down
http://www.liverpoolgreek.com/
????????
Guest
avatar



Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty24/2/2011, 23:42

Ξεκολλάτε λέω εγώ. Ο καθένας έχει την άποψη του. Αν δεν μας αρέσει κάτι το λέμε και δίνουμε τέλος. Έχουμε κάνει 20 off-topic posts γιατί ο κάποιος είπε κάτι.

Άντε ξεκολλάτε...
Back to top Go down
Romilos*lupus*Fronimides
Administrator
Administrator
Romilos*lupus*Fronimides


Αριθμός μηνυμάτων : 559
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-03
Ηλικία : 53
Τόπος : City of Athenians

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty25/2/2011, 00:34

Anfield wrote:
Ξεκολλάτε λέω εγώ. Ο καθένας έχει την άποψη του. Αν δεν μας αρέσει κάτι το λέμε και δίνουμε τέλος. Έχουμε κάνει 20 off-topic posts γιατί ο κάποιος είπε κάτι.

Άντε ξεκολλάτε...

Σωστό!... Είπε, είπα, είπαμε... ΤΕΡΜΑ!
Back to top Go down
http://www.lupus-creations.gr
Suarez-Carroll
Liverpool Loyal "Subject"
Liverpool Loyal
Suarez-Carroll


Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-01-05
Τόπος : Χαλανδρι

Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty25/2/2011, 04:37

Συμφωνω.Να μην δωσουμε εκταση
Back to top Go down
????????
Guest
avatar



Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty
PostSubject: Re: Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.    Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.  Empty13/3/2011, 10:40

Ο Aiden McGeady παίζει πολύ τώρα τελευταία. Το όνομα του έπαιζε και πέρσι βεβαια γι αυτό το λόγο το ρίχνω.
Πέρσι όμως την κούρσα την κέρδισε η Spartak μόσχας και πείρε τον παίχτη με 9.5M. Τώρα τον πουλάνε μεν αλλα με τιμή στα 20!
Στα 15 πιστεύω να είναι όλοι ευχαριστημένοι και έτσι να έχουμε έναν καλο δεξί μέσο.
Back to top Go down
 
Μεταγραφολογία καλοκαίρι 2011.
Back to top 
Page 1 of 12Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Μεταγραφολογια 2012-2013
» Περιμένει μεγάλο καλοκαίρι
» Λίβερπουλ για να υπογράψει Μπέρμιγχαμ εξτρέμ το καλοκαίρι
» Ryan Babel. H proti eksodos tou 2011
» Pro Evolution Soccer 2011

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Liverpool Greece Supporters :: Νέα Της Ομαδας, απο εσας για εμας! :: Μεταγραφές-
Jump to: